Медичний центр - Medical Plaza
Oncology
Лікарі
Лікування онкологічних захворювань у Medical Plaza

Рання діагностика, застосування сучасних методик лікування, малоінвазивна хірургія та оригінальні препарати, а також якісна реабілітація та реконструкція – це ті принципи роботи відділення онкології МЦ «Medical Plaza», які в комплексі призводять до очікуваних результатів.

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • Л
  Лариса, 63 года
  Добрый день! Хочу выразить благодарность врачам Бондаренко Юрию Николаевичу и Соловьевой Наталье Евгеньевне за честность, позитив, поддержку - не обещают чуда, а создают его. Обратилась с множественным поражением - практически принесли в клинику. Спустя три месяца и три курса химиотерапии передвигаюсь без спецсредств (тростей, ходунков, каталок), чувствую себя намного лучше, курс химиотерапии продолжаем. Профессионализм врачей вернул надежду, вселил веру в жизнь. Спасибо большое сотрудникам отделения - внимательны, заботливы, профессиональны. В больнице чувствуешь себя, как дома, - тепло, уютно.
 • М
  Марина, 60 лет
  Лечение онкологии- это тяжелый и длительный процесс. И в этом процессе очень важно найти своего врача. Мне повезло-мой врач- Юрий Николаевич Бондаренко! Врач с большой буквы, он возвращает людям здоровье, дарит надежду и веру. Отдельную благодарность хочу выразить Наталье Евгеньевне за компетентные рекомендации в процессе моего лечения. Спасибо вам за профессионализм, терпение и поддержку. От души желаю вам благополучия, процветания, новых побед и самое главное- чтобы ваш труд был оценён по достоинству и приносил вам удовольствие!
 • М
  Марина Геннадьевна
  Я пациентка клиники уже 2 года. Лечу онкологию 4 стадии. Я очень рада и счастлива, что попала в руки к хирургу Юлии Викторовне и химиотерапевтам Соловьевой Наталье Евгеньевне, Бондаренко Юрию Николаевичу. Сейчас, в военное, такое тяжелое для всей страны время, мне позвонили и сказали, что химия продолжается, плановое лечение можно продолжить. И я плакала от счастья и от того, что наши врачи - это самые лучшие врачи не только в городе, но и в Украине!
 • С
  Стелла, 36 років
  Вже не перший рік доктор Бондаренко Юрій Миколаєвич допомагає моїй матусі боротися з 4тою стадією онкології. Цей лікар використовує новітні методи лікування. У порівнянні з іншими лікарями, після хіміотерапії нам Юрій Миколаєвич підібрав такі препарати, завдяки чому відновлення проходить легко. Мама почуває себе краще. В неї з'являються сили, не має слабкості та тошноти нудоти, діареї, хоча хімію роблять дуже токсичну. Дай Бог здоров'я Юрію Миколаївичу та ще багато років допомогати людям! Ми лікувалися у Туреччині, але коли потрапили до цього лікаря, то зрозуміли, що в Дніпрі найкращі лікарі, які творять дива! Велика подяка від всієї нашої родини цьому лікарю, що надає нам змогу бути поруч з нашою хворою мамою та жити звичайним життям навіть з 4ю стадією онкології молочної залози з метастазами у печинці та костному мозоку. Усім виздоровлення!

Серед пріоритетних напрямків МЦ "Medical Plaza" онкологія посідає одне з провідних місць. При цьому розвиваються й успішно застосовуються різні методики, як зі скринінгу онкологічної патології, так і проводиться діяльність у плані обстеження і лікування у випадках уже наявних онкозахворювань.

Перелік послуг, що надаються у відділенні онкології:

 • Скринінг на наявність онкопатології;
 • Лабораторна діагностика у разі онкозахворювань;
 • Оперативні втручання у разі онкопатології;
 • Консервативне лікування;
 • Малоінвазивні втручання;
 • Реконструктивні операції та відновлювальне лікування після лікування;
 • Диспансерне спостереження післяопераційних пацієнтів у стадії ремісії;
 • Спостереження і продовження лікування пацієнтів, які отримали первинну онкологічну допомогу в інших лікувальних установах;
 • Надання "другої  думки" в спірних питаннях;
 • Госпіс.

Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Онкологічне відділення медичного центру «MEDICAL PLAZA» 

Онкологічне відділення в нашому центрі відкрито у вересні 2016 року. Пріоритетним напрямком відділення є лікування новоутворень молочної залози і шкіри, як доброякісних, так і злоякісних. Також активно розвивається хірургічна допомога у разі пухлин черевної порожнини й онкогінекології.

У відділенні онкології МЦ "Medical Plaza" проводиться лікування пухлинних захворювань різними методами. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план з урахуванням стадії, поширеності процесу, супутніх хвороб і загального стану. Для вибору оптимального варіанту терапії згідно з міжнародними протоколами проводиться онкоконсиліум.

Застосовуються такі сучасні методи лікування:

 • хірургічне лікування
 • хіміотерапія
 • симптоматична і підтримуюча терапія
 • комплексна реабілітація

До хірургічного лікування входять реконструктивні та пластичні операції для заміщення або відновлення втраченого органу. У разі можливості вони проводяться в один етап з основним оперативним втручанням, наприклад мамопластика при операціях на молочній залозі.

Також можливе лікування і  вже за готовою схемою, складеної фахівцями іншого медичного закладу. Зокрема, якщо пацієнт не хоче надовго відлучатися від будинку, а саме лікування проходив в закордонній клініці (зазвичай весь цикл триває 6-12 місяців), то ми організуємо терапію на місці.

Після проведених операцій і лікування наші пацієнти залишаються під диспансерним наглядом своїх лікарів згідно з міжнародним протоколом. У поліклініці є всі можливості для обстеження та диспансерного спостереження. У разі необхідності ми проводимо скайп-консультації, втілюючи в життя принцип «другої думки».

Для медикаментозного лікування у нас використовуються тільки високоякісні сертифіковані препарати, придбані безпосередньо з офіційних каналів від виробника. Строго дотримуються всі необхідні умови зберігання і транспортування, наприклад, холодовий ланцюг. А ціни на препарати для хіміотерапії за рахунок офіційних прямих контрактів нижче, ніж в аптеках.

Діагностика пухлинних захворювань проводиться як у межах обстеження з приводу патології конкретного органу або системи і цілеспрямованого пошуку, так і в скринінгових програмах. Скринінги - це регулярні профілактичні обстеження для виявлення хвороби на ранніх досимптомних стадіях. У цьому випадку відсоток одужання у разі своєчасного лікування максимальний.

У нашому медичному центрі вже є випадки виявлення пухлинних захворювань на доклінічній (нульовий) стадії.

Ви можете бути впевнені в експертному рівні медичної допомоги, медикаментозної допомоги та сервісі.

Персонал відділення, як лікарі, так і середній медперсонал, мають великий досвід роботи з онкопатологією, тому націлений на створення максимального психологічного комфорту для пацієнтів і їх родичів, що також має велике значення на етапах лікування і одужання.

Ми боремося за життя наших пацієнтів !!!

Рання діагностика, застосування сучасних методик лікування, малоінвазивна хірургія та оригінальні препарати, а також якісна реабілітація та реконструкція - це ті принципи роботи відділення онкології МЦ «Medical Plaza», які в комплексі дають очікувані результати.

Сьогодні онкологічне захворювання - це не фатальний діагноз, якщо ставитися до свого здоров'я уважно і довіряти фахівцям.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження