Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ХІРУРГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «MEDICAL PLAZA»

Для ефективного оперативного лікування різних захворювань у нашому Медичному Центрі створено багатопрофільне хірургічне відділення. Його головна особливість - це допомога пацієнтам з будь-якого хірургічного напрямку, переважно використовуючи малоінвазивні лапароскопічні методи.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ХІРУРГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ:

  • хірургія органів черевної порожнини;
  • гінекологія;
  • судинна хірургія;
  • урологія;
  • проктологія;
  • отоларингологія (ЛОР);
  • пластична хірургія.

Унікальний операційний блок оснащено висококласним сертифікованим обладнанням, що дозволяє проводити оперативні втручання одне за одним. Спеціальні витяжки та система кондиціонування підтримують оптимальну температуру, вологість, подають стерильне повітря в операційні і палати інтенсивної терапії. Це дозволяє підтримувати стандарти асептики і антисептики, які мають найважливіше значення при будь-якому хірургічному втручанні. Ризик інфекційних ускладнень в таких умовах мінімізований.

На особливу увагу заслуговує ендоскопічна техніка виробництва компанії Karl Storz. Більшість оперативних втручань проводиться методом малоінвазивної лапароскопії за допомогою ендоскопів (лапароскопів) останнього покоління. Така техніка дає можливість нашим лікарям дотримуватися принципу малої травматичності в лікуванні захворювань будь-якого профілю.

У відділенні виконуються не тільки лікувальна, але і діагностична лапароскопія при захворюваннях органів черевної порожнини, малого тазу у чоловіків і жінок

У результаті малоінвазивних втручань значно знижується ризик крововтрати, формування рубців і спайок, скорочується час перебування в клініці і період відновлення після операції.

Злагоджена робота досвідченого хірурга, анестезіолога і середнього медичного персоналу дозволяє виконувати операції різної складності.

У палатах стаціонару МЦ "Medical Plaza" є вся необхідна медична і побутова техніка, встановлена ​​кнопка виклику медперсоналу. Комфортні умови, професійне і чуйне ставлення співробітників, відвідування близьких прискорюють процес одужання.

У відділенні організовано цілодобове чергування. У будь-який час Ви можете отримати консультацію, екстрену лікарську допомогу і рекомендації з лікування супутніх захворювань.

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Залишити заявку

Наші лікарі

Відгуки клієнтів

  • Наталия Болдыш, 60

    Благодарность Доктору эндоскописту Пелех М.О. Доктору анестезиологу, всем медсестрам за профессионализм, внимание и чуткость при проведении операции и обращении с больными! Наблюдаюсь в Клинике сама и с мое мамой. Преклонюсь перед всеми Докторами!

Гарячі години