Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
YouTube

Найліпше хірургічне обладнання

Хірургічне відділення Medical Plaza

Для ефективного оперативного лікування різних захворювань у нашому медичному центрі створено багатопрофільне хірургічне відділення. Його головна особливість – це допомога пацієнтам у будь-якому хірургічному напрямку, переважно використовуючи малоінвазивні лапароскопічні методи.

Унікальний операційний блок оснащений висококласним сертифікованим обладнанням, яке дозволяє проводити оперативні втручання один за одним. Спеціальні витяжки та система кондиціювання підтримують оптимальну температуру, вологість, подають стерильне повітря в операційні та палати інтенсивної терапії. Це дозволяє виконувати стандарти асептики та антисептики, які мають найважливіше значення за будь-якого хірургічного втручання. Ризик інфекційних ускладнень за таких умов мінімізований.

Основні напрямки роботи хірургічного відділення

➮ хірургія органів черевної порожнини;

➮ гінекологія;

➮ урологія;

➮ офтальмологія;

➮ хірургія молочної залози;

➮ судинна хірургія;

➮ операції на щитовидній залозі;

➮ торакальна хірургія;

➮ травматологія;

➮ проктологія;

➮ отоларингологія (ЛОР);

➮ пластична хірургія;

➮ баріатрична хірургія.

Більшість оперативних втручань проводиться методом малоінвазивної лапароскопії за допомогою ендоскопів (лапароскопів) Karl Storz останнього покоління. Така техніка дає можливість нашим лікарям дотримуватись принципу малої травматичності у лікуванні захворювань будь-якого профілю.

У відділенні виконуються лікувальна та діагностична лапароскопія при захворюваннях органів черевної порожнини, малого тазу у чоловіків та жінок.
Внаслідок малоінвазивних втручань значно знижується ризик крововтрати, формування рубців та спайок, скорочується час перебування у клініці та період відновлення.
Злагоджена робота досвідченого хірурга, анестезіолога та середнього медичного персоналу дозволяє виконувати операції різної складності.
У нас, в одній із небагатьох клінік України, є роботизований комплекс Da Vinci – це передова технологія у галузі хірургії.

Лікар-хірург, кандидат медичних наук, генеральний директор Medical Plaza

Малков Ігор Ігорович
Лікар досконало володіє всіма сучасними методами хірургічного лікування патології черевної порожнини та м'яких тканин. Учасник Європейської асоціації ендохірургів. Стаж: 33 роки.
  1. Хірургія черевної порожнини;
  2. Невідкладна хірургія;
  3. Жовчнокам'яна хвороба, холедохолітіаз, грижі стравохідного отвору діафрагми, операції на шлунку, тонкому та товстому кишечнику.
  4. Грижі черевної порожнини будь-яких локалізацій та розмірів;
  5. Пластичні операції на черевній стінці;
  6. Гострий апендицит.

Наші лікарі

У палатах стаціонару МЦ "Medical Plaza" є вся необхідна медична та побутова техніка, встановлена кнопка виклику медперсоналу. У відділенні організовано цілодобове чергування. У будь-який час Ви можете отримати консультацію, екстрену лікарську допомогу та рекомендації щодо лікування супутніх захворювань.

У нас - комфортні умови, професійне та чуйне ставлення співробітників, а відвідування близьких пришвидшують одужання!

YouTube

Навігаційна система OrthoPilot

 

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Залишити заявку