Медичний центр - Medical Plaza
Surgery
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Послуги чи операції
Захворювання чи патології
Наші переваги

Керуючись принципами виняткової чесності, порядності, відповідальності, дисципліни та високої професійної етики, ми можемо сказати, що ми – найкращі у місті Дніпро!

 • Ендоскопічне обладнання бренду Karl Storz

  Karl Storz відомий своєю якістю, надійністю та інноваційними технологіями. Операції проводяться із застосуванням малоінвазивних технологій та ендоскопів (лапароскопів) останнього покоління.

  Ендоскопічне обладнання бренду Karl Storz
 • Співпраця з НСЗУ

  Наші пацієнти можуть отримати частину медичних послуг безкоштовно згідно з Програмою медичних гарантій від держави.

  Співпраця з НСЗУ
 • Робот "DA VINCI"

  Наш Центр має унікальне для всієї України обладнання - роботизований комплекс "Da Vinci". Операції на даному устаткуванні виконують найкращі хірурги, які мають відповідну сертифікацію та великий практичний та клінічний досвід не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

  Робот "DA VINCI"
 • NIR/ICG – флуоресцентна візуалізація

  ICG-лапароскопія (флуоресцентна лапароскопія) – технологія, яка в рази підвищує точність виконання малоінвазивних хірургічних операцій при лікуванні широкого спектру захворювань.

  NIR/ICG – флуоресцентна візуалізація
 • Власна лабораторія

  Понад 1500 видів досліджень. Фахівці виконують усі види діагностичних тестів, аж до мікробіологічних, біохімічних та складних генетичних досліджень.

  Власна лабораторія

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • В
  Валерія, 59 років
  Прийшла на консультацію, пройшла обстеження, зробила аналізи. Я й так знала, що потрібна операція, лікар лише підтвердив мої припущення. Обговорили деталі та призначили день операції. На день «X» чоловік привіз до клініки з речами (стаціонар на кілька днів). Невелика підготовка, потім операційна, анестезія, сама операція та стаціонар. Все пройшло відмінно! Наступного дня пробувала ходити з ходунками, тяжко. Кілька днів провела в стаціонарі, потихеньку почала вставати, займатися спеціальною зарядкою. Минуло 2 місяці після операції. Зник біль і я можу нормально ходити! Велика подяка всьому медперсоналу Medical Plaza! Прекрасне ставлення, чудові умови, високий професіоналізм лікарів! Дуже рада, що обрала саме Medical Plaza!
 • Л
  Лідія
  Моя молодша сестра у 24 роки почала скаржитися, що їй боляче ходити на підборах. Не всі можуть, тож ніхто особливо уваги не звернув. Але з часом у неї з'явилися болі при ходьбі і навіть почала трохи шкутильгати. Тоді ми й забили на сполох. Пройшли обстеження, діагноз – дисфункція правого кульшового суглоба. Простіше кажучи, суглоб почав у прямому значенні розсипатися. Інших варіантів крім операції із заміни немає. І лікування альтернативного немає. Ще раз проконсультувалися із лікарем, призначили день операції. Все пройшло відмінно! Деякий час сестра залишалася у стаціонарі під наглядом, робила вправи, відновлювалася. Потім її відпустили додому, і за кілька тижнів вона змогла більш-менш нормально ходити. Біль минув, кульгавість зникла. У зв'язку з цим хочемо висловити велику подяку всьому колективу (і лікарям та персоналу) Medical Plaza! Дуже раді, що потрапили до вас!
 • А
  Альберт Литвинов
  Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки Medical Plaza і особисто талановитому хірургу Титарчуку Ростиславу Вадимовичу, який провів мені складну операцію з протезування лівого тазостегнового суглоба і дав можливість повноцінно жити і рухатися без болю. Бажаю всьому персоналу клініки міцного здоров'я та мирного неба над головою.
 • А
  Анастасія
  Хочу висловити велику подяку всьому персоналу Medical Plaza та особисто неймовірно талановитому хірургу із золотими руками Титарчуку Ростиславу Вадимовичу, який зробив дуже складну операцію з протезування кульшового суглоба для моєї мами! Я дуже щаслива, що в той складний для нас момент нам пощастило зустріти саме Ростислава Вадимовича. Він зробим неможливе, і зараз мама повноцінно ходить. Це велике щастя, що у нашому місті Дніпро ми маємо таку клініку із такими зірковими фахівцями. Вдячна вам усім серцем!
 • О
  Оксана, 53
  Зверталася до доктора Петрусенка Валентини Павлівни щодо вікових гінекологічних та урологічних проблем, я отримала кваліфіковану консультацію та допомогу. Лікар дуже сподобався, дякую!
 • І
  Інна, 37 років
  Мені 37 років, але незважаючи на вік, у мене діагностували диспластичний коксартроз на 3 стадії. До того ж, було незначне подовження ноги після серйозної травми (падіння). Почалися постійні болі у нозі. Боліло постійно. Я навіть у якийсь момент упіймала себе на думці, що звикла до болю та таблеток. Та й кульгати почала. Коли ситуація стала критичною, довелося шукати клініку, де мені зможуть допомогти. Подружка сказала, щоб я спробувала пройти обстеження у Medical Plaza. Записалася на прийом, пройшла обстеження, зробили рентген, здала аналізи. Ще якісь процедури проходили, але назви не знаю. Домовилися про день операції, я взяла відпустку на роботу на місяць. Операція пройшла успішно. Після неї мене відправили до стаціонару. Милиці, вправи, відновлення. Потім відправили додому. Ще один місяць і я вже могла нормально ходити. Біль, до якого я так звикла, зник! Дякуємо всім працівникам Medical Plaza та особлива подяка Титарчуку Ростиславу Вадимовичу за професіоналізм та душевну м'якість (справді хороший лікар)! Дякую!
 • Є
  Євген, 61 рік
  Якщо вам призначили операцію з ендопротезування кульшового суглоба, значить, вона дійсно потрібна. Не переживайте і погоджуйтесь, це єдиний шлях до можливості ходити і жити без болю. Моя історія проста і коротка. Через вікові зміни та коксартроз III стадії мені призначили операцію. Я не відмовлявся, треба, отже, треба. Обстеження пройшло швидко, підготовка ще швидша. 2-3 години в операційній та у мене новий суглоб. Потім ще тиждень у стаціонарі, цілий комплекс вправ (потрібно для тонусу м'язів), та виписка додому. Ще десь місяць самостійно робив вправи, і якогось дня просто почав жити, як раніше. Але вже без цього постійного болю, що вимотує. Дякуємо колективу Medical Plaza за чудове обслуговування, лікарям – за професіоналізм! Відмінний результат!
 • О
  Олег, 57 років
  У мене ревматоїдний поліартрит. Років 10 вже хворію. У якийсь момент захворіло ліве стегно, причому біль був настільки сильним, що довелося ставити кетанов внутрішньом'язово. З того часу жив на знеболюючих, біль став частиною мого життя. Він супроводжував мене вдень, вночі, у русі та у спокої – завжди. Остаточний діагноз – некроз головки стегнової кістки. Далі моя історія схожа на сотні інших: обстеження, підготовка до операції, сама операція, стаціонар, виписка, реабілітація, повернення до нормального життя. Дуже дякую як медперсоналу Medical Plaza, так і особисто моєму хірургу! Все пройшло чудово, і я думаю, що це не останній мій візит до Medical Plaza з огляду на мою прогресуючу хворобу. Дякую!
 • З
  Зоя, 56 років
  Біль з'явився років 5-6 тому під час прогулянки велосипедом. Дуже довго ходила до місцевої поліклініки до травматолога, час від часу проходила курси лікування. Ефект хоч і був, але тимчасовий. Почала накульгувати, болі почастішали (особливо після навантажень), почала регулярно приймати знеболювальні та погано спати через ті ж болі. Випадково потрапила до Medical Plaza, пройшла повне обстеження, сказали, що настав час міняти суглоб. Заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття - всі стадії пройшла за пару днів і у призначений день з'явилася до клініки. Було дуже страшно, особливо коли завезли до операційної. На щастя, все пройшло успішно, за що велике спасибі Титарчуку Ростиславу! Наступної доби змогла пересуватися на милицях, а десь через 1-1,5 місяця повернулася до нормального життя. Дуже щаслива, що потрапила до Medical Plaza і пройшла цей непростий шлях.
 • С
  Сергій, 72 роки
  12 років страждаю… З роками біль став просто нестерпним, довгий час ходив із палицею. Зрештою, коліно просто перестало працювати, якщо так можна сказати. Діти наполягли на операції. Сказали, що лише Medical Plaza! Я особливо не протестував. Операція, так операція. Не розповідатиму всіх подробиць, скажу лише, що все пройшло добре. Пройшов обстеження швидко, потім операція, кілька днів у стаціонарі. І ось я вже без тростини, біль зник, коліно як нове. Звісно, ​​не відразу. Кілька тижнів довелося потерпіти, робити ізометричні вправи, але результат того вартий! Хочу висловити подяку всьому колективу Medical Plaza та окремо травматологічному відділенню! Я до кінця не вірив, що заміна колінного суглоба це так просто! Дякую ще раз, ви повернули мені можливість ходити та жити без болю!
 • Ю
  Юлія, 52 роки
  Хворію на ревматоїдний артрит більше 10 років. Це аутоімунне захворювання, яке, на жаль, не лікується. Багатьом хворим допомагають пігулки, що пригнічують імунну систему. Але в деяких випадках таблетки не допомагають і тоді хвороба починає атакувати суглоби. Вони поступово та невідворотно руйнуються. На жаль, я належу до другої групи. Проблеми почалися років 5 тому. Біль посилювався, можливість нормально ходити та жити знижувалася. Наприкінці колінний суглоб помітно скривився у двох проекціях (це лікар потім пояснив). Через це з'явилися болі в тазостегновому суглобі, я почала накульгувати. Спочатку спробували полегшити мій стан за допомогою синовектомії, але ефект був незначним і через 4 місяці я зважилася на ендопротезування. Далі обстеження, аналізи, підготовка, операція, відновлення. Мені, напевно, пощастило, тому що через 4 тижні я практично забула про біль та протез. Велике дякую всьому колективу Medical Plaza та відділенню травматології! Завдяки вам я знову можу жити повноцінним життям!
 • В
  Віктор
  Моїй матері 64 роки, праве коліно хворіло років 10 не менше. Спочатку біль був рідким і незначним. В останній рік біль став нестерпним, щодня на знеболюючих. Ходити стало тяжко. Коли на прийомі у травматолога сказали, що, швидше за все, буде потрібна операція із заміни колінного суглоба, почалися пошуки. Мама боялася йти на операцію, боялася болю та стати безпорадною у разі лікарської помилки. І як же нам пощастило, що ми потрапили до Medical Plaza! Велике дякую Титарчуку Ростиславу Вадимовичу за чудовий результат! Операція пройшла успішно і буквально за кілька днів мама змогла самостійно ходити. Нехай повільно та обережно, але ходити! Нині через 2 місяці мама забула, що в неї замість свого суглоба протез. Немає ні болю, ні проблем із ходьбою!
 • І
  Ірина
  Артрозом колінних суглобів хворію з 2012 року. Спочатку мені допомагало медикаментозне лікування та грязьові процедури, плюс Терафлекс. Були довгі періоди ремісії. Але у 2021 притиснуло сильно, не допомагали навіть уколи ВіскоПлюс. Якоїсь миті просто не змогла нормально ходити. За порадою гарною знайомою вибралася до Medical Plaza. Деякі аналізи та історію хвороби привезла із собою, додатково провели обстеження та діагностику. Буквально за 3 дні мене вже прооперували. Першокласне обслуговування, добрі умови перебування, лікарі – справжні професіонали. У стаціонарі я провела 3 дні під наглядом. Потім виписали додому. Через 1,5 місяці я повернулася до звичайного життя. Знаю, що звучить заїжджено, та я знову можу жити без болю, можу ходити! Титарчук Ростислав Вадимович (мій лікар) – ви чарівник! Коли притисне з другим коліном, то одразу до вас! Величезне спасибі!!!

️Ортопед-травматолог - це лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань опорно-рухового апарату.
У компетенцію цього лікаря входять різні травматичні ушкодження, а також уроджені та набуті захворювання та деформації кісток, суглобів, м'язів, зв'язок та сухожилля.

У нашому центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які готові надати допомогу у будь-який день. Наші лікарі володіють передовими методиками та практикують комплексний підхід до вирішення проблем пацієнтів.

Пам'ятайте: раннє звернення до фахівця здатне зберегти активний спосіб життя на довгі роки!

Оперативне лікування при:

 • Патології кульшового суглоба
 • Патології колінного суглоба
  • Артрози колінного суглоба
  • Розриви меніска
  • Розриви зв'язок
  • Травми коліна
 • Патологія плечового суглоба
 • Патологія ліктьового суглоба

Ми використовуємо тільки сучасні методики та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 • Реабілітація після ортопедичних операцій та травм
 • Лікування захворювань опорно-рухової системи
 • Реабілітація та відновлення після спортивних травм
 • Профілактика захворювань опорно-рухової системи

Наші спеціалісти в найкоротші терміни допоможуть вам відновитися та повернутися до свого звичного способу життя.

За яких симптомів потрібно звертатися до лікаря?

Найчастіше хвороби опорно-рухової системи на ранніх стадіях не мають яскраво виражених симптомів. Лише з часом пацієнт починає відчувати болючі відчуття в руках, кистях, плечах, ліктях або нижніх кінцівках.

Найчастіші симптоми, за яких звертаються до лікаря

 • больові відчуття в попереку та області тазостегнового суглоба;
 • характерний хрускіт при поворотах тулуба або згинанні в коліні;
 • набряклість суглобів;
 • деформація кінцівки;
 • біль у суглобах при погодних змінах.

Навіть якщо біль не носить регулярний характер і не є інтенсивним, лікарі рекомендують записатися на консультацію. Адже тільки своєчасне звернення допоможе якісно вирішити проблему.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження