Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Наші лікарі

Без якісної та інформативної діагностики своєчасне та правильне лікування практично неможливе. Тому в МЦ "Medical Plaza" приділяється багато уваги питанням діагностики за основними профільними напрямками роботи установи.

Перелік послуг, що надаються у відділенні діагностики

 • ЕКГ (електрокардіограма);
 • Холтерівське моніторування;
 • Добове визначення АТ;
 • Усі види апаратного гінекологічного обстеження;
 • Усі види УЗД діагностики;
 • Доплерографія;
 • Рентгенографія;
 
Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Діагностичне відділення медичного центру Medical Plaza

Якісна та своєчасна діагностика в МЦ «Medical Plaza» – це запорука подальшого ефективного лікування. Діагностичне відділення Центру повністю оснащене необхідним обладнанням, а штат укомплектований досвідченими фахівцями.

Інструментальна діагностика МЦ «Medical Plaza» проводиться на сучасному обладнанні експертного класу виробництва провідних світових компаній.

У нас виконуються:

 • всі види ультразвукових досліджень,
 • мамографія,
 • Комп'ютерна томографія,
 • рентгенографія,
 • доплерографія, ЕКГ та холтерівське моніторування,
 • відеоскопія (гастроскопія, колоноскопія, ректоскопія).

У відділенні проводиться тонкоголкова аспіраційна біопсія вузлів щитовидної залози під контролем УЗД. Це дуже важливе дослідження для діагностики новоутворень.

Пацієнти можуть пройти будь-які види обстежень у зручний час без черги та у комфортній обстановці. Для цього достатньо записатися на сайті або за телефоном call-центру. Можливе термінове обстеження.

Видео1

Видео2

Video4

Ендоскопічна діагностика проводиться за допомогою надтонких гнучких ендоскопів Olympus (Японія) останнього покоління, з відеокамерою з функцією цифрового запису в HD форматі. Це гарантує максимальну точність результатів та відсутність дискомфорту під час процедури. Крім того, під час огляду можливі додаткові маніпуляції: видалення поліпів та інших новоутворень, забір зразка тканини для подальшого дослідження (біопсії) тощо.

Обстеження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту – езофагогастродуоденоскопія – проводиться не лише через ротову порожнину (при цьому для зменшення неприємних відчуттів можливе застосування анестезії), а й через ніс (трансназальна гастроскопія).

Останній вид дослідження абсолютно безпечний, не вимагає знеболювання, добре переноситься, тому що не дратується корінь язика, не заважає подиху, а діаметр ендоскопа всього 0,5 см. Процедура зазвичай займає лише 5-10 хвилин і пацієнт одразу повертається до звичних справ.

З допомогою колоноскопії проводять обстеження кишечника. Є можливість проведення процедури під загальним наркозом. Це дуже важливе та інформативне дослідження для діагностики запальних захворювань, а також новоутворень.

Сучасні ендоскопічні дослідження в МЦ «Medical Plaza» – це максимальна інформативність для лікаря та відсутність дискомфорту для пацієнта.

Усі результати та висновки видаються на руки у паперовому чи електронному вигляді. Також вони зберігаються в базі Медичного Центру, щоб бути доступними будь-якої миті для оцінки динаміки захворювання та ефективності лікування.

Ви можете пройти дослідження щодо призначення лікарів нашого центру, іншого медичного закладу або звернутися самостійно.

МЦ "Medical Plaza" пропонує пакетне обстеження в рамках щорічного профілактичного огляду. Передбачені програми, складені з урахуванням вашої статі та віку. Вони коригуються в залежності від наявності хронічних захворювань та ваших побажань. Після такого комплексного обстеження пацієнту видається висновок з рекомендаціями кожного лікаря щодо лікування виявлених захворювань, а також щодо подальшого спостереження та способу життя.

Окрім того, на скринінгові програми діють спеціальні ціни. Нашим постійним пацієнтам вигідно стежити за своїм здоров'ям.

Регулярне обстеження – це основа профілактики. Хворобу, яку виявили на ранній, іноді навіть безсимптомній стадії, вилікувати набагато легше та швидше.

 

Залишити заявку

Відгуки пацієнтів

 • Правдюк Л.В.

  Подяка Табріній Олені Михайлівні за професіоналізм: 10 років УЗД сечової системи показували камінь в правій нирці 7мм, але аналізи були дуже погані.
  Звернувшись 12.06.2019 до Табріної О.М. на обстеження камінь був 24х13мм (кораловидний).

  Комп'ютерна томографія підтвердила розмір.
  18.10.2019 камінь було видалено, хірургічним методом. Розміри та характер каменю підтвердили.
  Подяка Табріній О.М. за людяність, зацікавленість в здоров'ї кожного пацієнта.
  Бажаю їй і надалі залишатись такою ж привітною і небайдужою людиною і лікарем.

 • Анна, 32

  Большая благодарность Табриной Елене Михайловне за то, что она помогла мне в тяжелом состоянии. Елена Михайловна подробно меня обследовала и буквально нашла врачей, которые тут же смогли облегчить мое состоянии. в то время как ресепшен не смог помочь решить мою проблему.