Вітаємо у
Медичний центр - Medical Plaza
Високий професіоналізм лікарів, інноваційні підходи у лікуванні захворювань, європейський сервіс, а головне – відповідальність за Ваше здоров'я!

Генеральний директор медичного центру «Medical Plaza»

Малков Ігор Ігорович

Лікарі медичного центру Medical Plaza
MEDICAL PLAZA - багатопрофільний медичний центр зі штатом 200 співробітників, серед яких лікарів більше 40 спеціальностей.
Пишаємося співпрацею
Наші переваги

Керуючись принципами виняткової чесності, порядності, відповідальності, дисципліни та високої професійної етики, ми можемо сказати, що ми – найкращі у місті Дніпро!

 • Ендоскопічне обладнання бренду Karl Storz

  Karl Storz відомий своєю якістю, надійністю та інноваційними технологіями. Операції проводяться із застосуванням малоінвазивних технологій та ендоскопів (лапароскопів) останнього покоління.

  Ендоскопічне обладнання бренду Karl Storz
 • Співпраця з НСЗУ

  Наші пацієнти можуть отримати частину медичних послуг безкоштовно згідно з Програмою медичних гарантій від держави.

  Співпраця з НСЗУ
 • Робот "DA VINCI"

  Наш Центр має унікальне для всієї України обладнання - роботизований комплекс "Da Vinci". Операції на даному устаткуванні виконують найкращі хірурги, які мають відповідну сертифікацію та великий практичний та клінічний досвід не тільки в нашій країні, а й за кордоном.

  Робот "DA VINCI"
 • NIR/ICG – флуоресцентна візуалізація

  ICG-лапароскопія (флуоресцентна лапароскопія) – технологія, яка в рази підвищує точність виконання малоінвазивних хірургічних операцій при лікуванні широкого спектру захворювань.

  NIR/ICG – флуоресцентна візуалізація
 • Власна лабораторія

  Понад 1500 видів досліджень. Фахівці виконують усі види діагностичних тестів, аж до мікробіологічних, біохімічних та складних генетичних досліджень.

  Власна лабораторія
Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження

 

 

Партнери Medical Plaza
Медичний центр - Medical Plaza
Наші ліцензії

Медичний центр MEDICAL PLAZA ❚ Якісна і доступна медицина

Медичний центр - Medical Plaza

«Medical Plaza» – високотехнологічний медичний центр у Дніпрі зі світовими стандартами якості медичних послуг.

Ключові принципи

 • пацієнторієнтованість та прагнення допомогти кожному;
 • гнучкість залежно від потреб пацієнтів;
 • емпатія;
 • безпека;
 • повага;
 • технологічність;
 • чесність та прозорість у взаєминах з пацієнтами, колегами, партнерами.

Медичний центр «Medical Plaza» має вищу державну акредитаційну категорію і сертифікат менеджменту якості ISO 9001: 2015 року, свідоцтво про відповідність систем вимірювання клініко-діагностичної лабораторії ISO 10012: 2005, сертифікат «Чиста лікарня» від Служби організації інфекційного контролю та Асоціації медичних сестер.

Мед.центр бере участь в світових онкологічних дослідженнях (програми клінічних досліджень міжнародних фармкомпаній MSD і PSI) - пацієнти клініки отримують сучасне хіміотерапевтичне лікування за міжнародними протоколами. Наші пацієнти проходять повний спектр - діагностику, оперативне лікування, хіміо- / імунотерапію, диспансерне спостереження.

Роботизований хірургічний комплекс «DA VINCI SURGICAL SYSTEM»

З 2021 року в клініці проводяться складні оперативні втручання із застосуванням робота Da Vinci

Роботизована хірургія - це сучасний вид малоінвазивної хірургії з використанням робота, яким керують руки хірурга. Лапароскопічні операції з використанням роботизованої хірургії дозволяють проводити високоточні рухи в найскладніших обмежених просторах з мінімальним пошкодженням тканин і важливих анатомічних структур.

Ефективність даної технології в тому, що роботичні «руки» куди більш пристосовані до дрібної роботі, з мінімізацією травмування тканин всередині порожнини. Це дозволяє робити більш точні рухи, зменшує ризики.

У клініці Medical Plaza комплекс Da Vinci застосовується в таких напрямках:

 • урології (рак передміхурової залози, сечового міхура; пухлина нирки (резекція нирки, нефректомія), аномалії і пошкодження сечової системи, пухлина надниркової залози);
 • гінекології (рак ендометрія, шийки матки; міома матки; глибокий ендометріоз; пролапс тазових органів)
 • абдомінальній онкохірургії (кісти і новоутворення підшлункової залози, при пухлинних утвореннях печінки, при злоякісних і доброякісних новоутвореннях шлунка);
 • колоректальній хірургії (рак ободової, сигмоподібної, прямої кишки; дивертикулярная хвороба товстої і прямої кишки; випаданні прямої кишки)
 • баріатричній хірургії (морбідне ожиріння II і III ступеня - поздовжня резекція шлунка, шунтування).

NIR / ICG - флуоресцентна візуалізація

При проведенні ендоскопічних операцій наша приватна клініка використовує технологію візуалізації за допомогою індоціаніну зеленого (ICG) - це раннє диференційоване розпізнавання структур, яке дозволяє хірургові діяти на операційному полі ще точніше. Завдяки застосуванню індоціаніну зеленого (ICG) можна за допомогою світла в спектральному розкладанні ближнього інфрачервоного діапазону (NIR) чітко візуалізувати анатомічні структури, тим самим виконувати органозберігаючі операції.

Наша місія 

Збереження, підтримання здоров'я та покращення якості життя пацієнта, що є результатом медичної діяльності висококласних фахівців у поєднанні із чудовим сервісом, технологіями, інноваціями та досягненнями науки.

Ласкаво просимо до нашого медичного закладу!