Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
YouTube
Чому варто звернутися до нас
і не відкладати лікування?
У медичному центрі Medical Plaza

Об'єднані високий професіоналізм лікарів, інноваційні підходи в лікуванні захворювань, європейський сервіс, а головне - відповідальність за Ваше здоров'я!

Це досягається завдяки майстерності та високому професіоналізму на всіх рівнях, злагодженій роботі всієї команди, постійному щирому бажанню допомогти кожному пацієнту, збереженню традиційних принципів лікарського милосердя, використання сучасного обладнання та малоінвазивних технологій в лікуванні, дотримання некомерційних принципів, постійної зацікавленості в професійному розвитку кожного співробітника, забезпечення пацієнтів гідним сервісом і умовами перебування, вдосконалення якості медичних управл нческіх технологій.

Керуючись принципами виключної чесності, порядності, відповідальності, дисципліни і високої професійної етики в діяльності наших співробітників, ми можемо сказати, що ми - найкращі в місті Дніпрі!

Багатопрофільний медичний центр Medical Plaza був урочисто відкритий в липні 2014

Что такое MEDICAL PLAZA?

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Наші лікарі

Нам довіряють

                                                 

Наші партнери

                          

Медичний центр «Медікал Плаза» почав свою роботу в 2014 році. За цей час ми досягли великих успіхів. До нас приходять цілими сім'ями, довіряючи найцінніше - здоров'я. У медичному центрі працює 206 співробітників, серед яких лікарі більше 40 спеціальностей.

«Медікал Плаза» - перший недержавний багатопрофільний медичний центр в Дніпропетровську. Наша робота оцінена сертифікатом Міжнародної системи Менеджменту Якості ISO 9001 діє до: 2015 (04.01.2017).

Медичний центр «Medical Plaza» має вищу акредитаційну категорію і надає повний комплекс медичних послуг.

Наше медустанову має багатопрофільний тип, що дозволяє лікувати людей з різними захворюваннями. Пацієнтам не складе труднощів вибрати потрібного фахівця і оперативно пройти обстеження або діагностичні процедури в одному місці. Підхід до кожного - індивідуальний. Після постановки діагнозу підбирається оптимальна методика лікування, в основі якої лежать протоколи доказової медицини.

Оснащення «Медікал Плаза» - обладнання останнього покоління. За допомогою наших високоточних приладів лікування буде максимально ефективним. Ми маємо в своєму розпорядженні унікальною медичною технікою, серед якої: трансназальний гастроскоп, ендовенозний радіочастотний аблятора, фізіотерапевтичний апарат BTL-5818 SLM Combi, комп'ютерний томограф Siemens 2017 і ін.

Для ранньої діагностики розроблені спеціальні програми профілактичних оглядів. Їх проходження може бути як в самостійному порядку, так і в рамках медичної комісії на підприємстві.

Репродуктологія - провідний напрям центру

Медичний Центр «Medical Plaza» є єдиним в Україні партнером Консорціуму по онкофертільності (Чикаго, США). Міжнародне визнання в області репродуктивних технологій «Медікал Плаза» - доказ високого рівня професіоналізму.

Розвиток допоміжних репродуктивних технологій дозволяє подолати безпліддя людини в переважній більшості випадків. Сьогодні такий діагноз не можна назвати вироком, і наша клініка ЕКО допоможе вирішити проблеми багатьох сімей.

Зазвичай відвідування репродуктолога відбувається тільки після 5-7 років безуспішних спроб завести дитину. Таке затягування термінів може зруйнувати шлюб, і наш центр планування сім'ї пропонує дієві методи в рішенні цієї проблеми.

Якщо спроби завести дітей безрезультатні більше року, набагато розумніше звернутися за допомогою в наш центр планування сім'ї та репродукції. Консультація фахівця МЦ «Medical Plaza» - перший крок, який потрібно зробити, щоб вибрати найбільш результативну методику для подолання безпліддя.

Клініка репродуктивної медицини може дати відповіді на такі питання:

наскільки великі шанси подолати безпліддя;

 • які методи лікування дадуть очікувані результати;
 • можливість застосувати консервативне лікування;
 • оцінка всіх шансів на природне зачаття;
 • як скорегувати харчовий і активний режими життя;
 • наскільки слід змінити сексуальну активність;
 • чи потрібен фахівець з чоловічого безпліддя.

ЕКО - найбільш ефективна процедура допоміжних репродуктивних технологій

Більшість сімейних пар, навіть маючи проблеми із зачаттям, не розуміють в чому полягає метод екстракорпорального запліднення. У вирішенні подібних питань допоможе наша клініка - центр ЕКО.

Що значить зробити ЕКО? Екстракорпоральне запліднення означає проведення зачаття поза тілом жінки. Наша клініка безпліддя виконає процес зачаття «в пробірці». Така технологія не є небезпечним для насіннєвої пари або їх майбутньої дитини, більш того - вона максимально результативна. Центр репродуктивної медицини допоможе подолати безпліддя і пропонує найдосконаліші методики зачаття.

У більшості випадків саме фізична непрохідність статевих шляхів для сперматозоїда і яйцеклітини є причиною неможливості запліднення. Наша клініка ЕКО допоможе подолати такі особливості жіночого організму. Наявність цієї патології не впливає на здатність виносити і народити дитину. Звернення в центр репродукції дасть можливість організувати штучне запліднення і помістити ембріон в матку майбутньої матері.

Розвиток плода після проведення ЕКО відбувається так само, як і при природному заплідненні. Діти, народжені внаслідок штучного зачаття, не відрізняються від своїх однолітків, народжених без застосування передових репродуктивних технологій.

Не варто боятися, що такий метод зачаття відіб'ється на розвитку або здоров'я майбутньої дитини. Медичний центр «Медікал Плаза» рекомендує процедуру ЕКО, ціна якої не повинна стати перешкодою в здійсненні мрії стати батьками.

Як проводиться ЕКО

Проведення процедури штучного запліднення тільки здається складним в реалізації. Зробити ЕКО можна в амбулаторних умовах, що виключає необхідність знаходження в стаціонарі. Наш центр штучного запліднення людини проводить репродуктивну терапію в кілька етапів, розглянемо коротко кожен з них.

Підготовка до ЕКЗ. Стимуляція овуляції

Для виконання екстракорпорального запліднення необхідно кілька зрілих яйцеклітин. Отримання такого матеріалу неможливо без гормональної стимуляції жіночого організму. Будь-яка клініка репродуктивної медицини перед цією процедурою проведе необхідне обстеження. Тільки після цього буде розроблена схема лікування.

Проведення ЕКО може виконуватися по «довгому» або «короткому» протоколу, який залежить від фізіологічних особливостей жіночого організму і може відрізнятися в ціні. Наш центр планування сім'ї допоможе вибрати оптимальну терапію, яка повністю підготує матку до самостійного розвитку зародка.

Пункція фолікулів

Після успішної стимуляції і дозрівання фолікул можна приступати до їх вилучення. Наш центр медичної репродукції проводить такі операції під постійним контролем УЗД, що гарантує високу точність. Отримання ооцитів виконується трансвагинально, після чого їх поєднують зі сперматозоїдами в спеціальній живильному середовищі.

Запліднення ЕКО

Клініка безпліддя «Медікал Плаза» має в своєму розпорядженні сучасною лабораторією запліднення. Спеціальне обладнання дозволяє створити всі умови для зачаття і формування ембріона. Після закінчення цього етапу запліднені яйцеклітини переміщуються в інкубатор для подальшого розвитку.

За зростанням ембріонів ведеться постійне спостереження, що дозволяє виключити будь-які відхилення в їх розвитку. Дозрівання відбувається протягом 2-5 діб, після чого їх переносять в матку. Для виношування плоду зазвичай досить 1-2 ембріонів, а залишився біоматеріал можна піддати кріоконсервації для подальшого планування сім'ї.

Перенесення ембріона і вагітність після ЕКЗ

Наш центр безпліддя виконує операцію з перенесення ембріона через 3-5 днів після запліднення. Така процедура абсолютно безболісна і виконується за допомогою спеціального катетера.

Найбільш часті показання до ЕКЗ

Звертаючись до клінік, що роблять ЕКО, вам можуть бути озвучені наступні причини безпліддя і показання до призначення ЕКО:

 • повна непрохідність чи відсутність маткових труб;
 • спайкова патологія органів малого таза;
 • виявлення відхилень в овуляції або зростанні фолікулів;
 • гормональні порушення і ендометріоз;
 • безуспішні спроби внутрішньоматкової інсемінації;
 • негативна стимуляція зростання фолікулів;
 • виснаження яєчників і поява безпліддя після 36 років;
 • прояв безпліддя у чоловіків.

Вартість ЕКО в клініці «Medical Plaza» не надто висока і непорівнянна з цінністю життя майбутньої дитини. До нас нерідко приходять жінки після 4-7 інсемінацій або декількох спроб овуляції кломіфену. Такі витрати безглузді, і ми пропонуємо більш досконалі способи зачаття за прийнятною ціною.

Використання ЕКО не гарантує абсолютний результат, але така технологія дасть найбільші шанси на народження дитини. Клініка безпліддя → діагностика → комплекс необхідних процедур - це оптимальний, а іноді єдиний спосіб для успішного зачаття. Медицина постійно вдосконалюється, і ми пропонуємо найкращі і дієві методи лікування безпліддя.

Після відвідин клініки «Медикал Плаза» стане зрозуміло, де робити ЕКО і які результати дасть ця процедура. Ми знаходимося в місті Дніпропетровську і відкриті для всіх жителів і гостей України. Не варто розглядати ЕКО як панацею від безпліддя. Існує чимало методик, що дозволяють подолати чоловіче і жіноче безпліддя. Наші репродуктологи допоможуть пройти весь шлях лікування і досягти бажаних результатів.

Основні критерії, якими керуються всі співробітники центру

 • увагу і чуйне ставлення до кожного пацієнта;
 • професійний підхід до всіх етапів лікування;
 • профілактика і рання діагностика захворювань;
 • використання інноваційних технологій в лікуванні;
 • широке застосування малоінвазивних методик;
 • використання найсучаснішого обладнання;
 • турбота і психологічна підтримка.

При будь-яких формах безпліддя слід звернутися в центр планування сім'ї, сайт МЦ «Medical Plaza» допоможе у виборі потрібного фахівця і записи на прийом. Ми пропонуємо доступні ціни на всі види медичних послуг. У нас успішно пройшли лікування тисячі пацієнтів з Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, Києва та інших міст України. Ми дуже цінуємо довіру наших пацієнтів. Вся наша робота спрямована на надання якісного сервісу та досягнення високих результатів в лікуванні.

Залишити заявку
Гарячі години