Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
YouTube
Чому варто звернутися до нас
і не відкладати лікування?
У медичному центрі Medical Plaza

Об'єднані високий професіоналізм лікарів, інноваційні підходи в лікуванні захворювань, європейський сервіс, а головне - відповідальність за Ваше здоров'я!

Це досягається завдяки майстерності та високому професіоналізму на всіх рівнях, злагодженій роботі всієї команди, постійному щирому бажанню допомогти кожному пацієнту, збереженню традиційних принципів лікарського милосердя, використання сучасного обладнання та малоінвазивних технологій в лікуванні, дотримання некомерційних принципів, постійної зацікавленості в професійному розвитку кожного співробітника, забезпечення пацієнтів гідним сервісом і умовами перебування, вдосконалення якості медичних управл нческіх технологій.

Керуючись принципами виключної чесності, порядності, відповідальності, дисципліни і високої професійної етики в діяльності наших співробітників, ми можемо сказати, що ми - найкращі в місті Дніпрі!

Багатопрофільний медичний центр Medical Plaza був урочисто відкритий в липні 2014

Що таке MEDICAL PLAZA?

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Наші лікарі

Нам довіряють

Наші партнери

Багатопрофільний медичний центр «Medical Plaza»

«Medical Plaza» – високотехнологічний медичний центр у Дніпрі зі світовими стандартами якості медичних послуг.

Ключові принципи

 • пацієнторієнтованість та прагнення допомогти кожному;
 • гнучкість залежно від потреб пацієнтів;
 • емпатія;
 • безпека;
 • повага;
 • технологічність;
 • чесність та прозорість у взаєминах з пацієнтами, колегами, партнерами.

Медичний центр «Medical Plaza» має вищу державну акредитаційну категорію і сертифікат менеджменту якості ISO 9001: 2015 року, свідоцтво про відповідність систем вимірювання клініко-діагностичної лабораторії ISO 10012: 2005, сертифікат «Чиста лікарня» від Служби організації інфекційного контролю та Асоціації медичних сестер.

Мед.центр бере участь в світових онкологічних дослідженнях (програми клінічних досліджень міжнародних фармкомпаній MSD і PSI) - пацієнти клініки отримують сучасне хіміотерапевтичне лікування за міжнародними протоколами. Наші пацієнти проходять повний спектр - діагностику, оперативне лікування, хіміо- / імунотерапію, диспансерне спостереження.

Роботизований хірургічний комплекс «DA VINCI SURGICAL SYSTEM»

З 2021 року в клініці проводяться складні оперативні втручання із застосуванням робота Da Vinci

Роботизована хірургія - це сучасний вид малоінвазивної хірургії з використанням робота, яким керують руки хірурга. Лапароскопічні операції з використанням роботизованої хірургії дозволяють проводити високоточні рухи в найскладніших обмежених просторах з мінімальним пошкодженням тканин і важливих анатомічних структур.

Ефективність даної технології в тому, що роботичні «руки» куди більш пристосовані до дрібної роботі, з мінімізацією травмування тканин всередині порожнини. Це дозволяє робити більш точні рухи, зменшує ризики.

У клініці Medical Plaza комплекс Da Vinci застосовується в таких напрямках:

 • урології (рак передміхурової залози, сечового міхура; пухлина нирки (резекція нирки, нефректомія), аномалії і пошкодження сечової системи, пухлина надниркової залози);
 • гінекології (рак ендометрія, шийки матки; міома матки; глибокий ендометріоз; пролапс тазових органів)
 • абдомінальній онкохірургії (кісти і новоутворення підшлункової залози, при пухлинних утвореннях печінки, при злоякісних і доброякісних новоутвореннях шлунка);
 • колоректальній хірургії (рак ободової, сигмоподібної, прямої кишки; дивертикулярная хвороба товстої і прямої кишки; випаданні прямої кишки)
 • баріатричній хірургії (морбідне ожиріння II і III ступеня - поздовжня резекція шлунка, шунтування).

NIR / ICG - флуоресцентна візуалізація

При проведенні ендоскопічних операцій наша приватна клініка використовує технологію візуалізації за допомогою індоціаніну зеленого (ICG) - це раннє диференційоване розпізнавання структур, яке дозволяє хірургові діяти на операційному полі ще точніше. Завдяки застосуванню індоціаніну зеленого (ICG) можна за допомогою світла в спектральному розкладанні ближнього інфрачервоного діапазону (NIR) чітко візуалізувати анатомічні структури, тим самим виконувати органозберігаючі операції.

Наша місія 

Збереження, підтримання здоров'я та покращення якості життя пацієнта, що є результатом медичної діяльності висококласних фахівців у поєднанні із чудовим сервісом, технологіями, інноваціями та досягненнями науки.

Ласкаво просимо до нашого медичного закладу!

Залишити заявку