Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Ціни на послуги
Точну ціну на дату обстеження уточнюйте за телефонами нашого контакт-центру.
Назва послуги
Ціна
Консультація лікаря-терапевта
650 грн
Консультація лікаря-терапевта повторна
550 грн

Лікар-терапевт - медичний фахівець широкого профілю, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні «внутрішніх хвороб», до яких відносяться захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, нирок, легенів і т.д. Також терапевт займається лікуванням різних видів алергій, респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) та різних хронічних патологій. Крім прямих обов'язків, терапевт при необхідності направляє пацієнтів до лікарів більш вузької спеціалізації.

Якщо вам потрібен хороший терапевт в Дніпрі, звертайтеся в багатопрофільний медичний центр Medical Plaza. Лікарі вищої кваліфікації, сучасне медичне обладнання, якісне обслуговування.

Які захворювання лікує терапевт

Спектр медичних показань, з якими звертаються до терапевта, досить великий. Терапевт в приватній клініці працює з такими захворюваннями, як:

 1. Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), включаючи грип.
 2. Хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), пневмонія, бронхіт і бронхіальна астма.
 3. Гіпертонія (артеріальна гіпертензія).
 4. Ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, стенокардія.
 5. Також сімейний доктор в клініці лікує остеоартроз, ревматоїдний артрит і подагру.
 6. Лікує хронічний панкреатит і гастрит, функціональну диспепсію.
 7. Сюди ж входять: хвороба Крона (ВЗК), гастро-езофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), синдром подразненої товстої кишки (СРК), хронічний пієлонефрит.

Це не повний список, терапевт у приватній клініці - це лікар, який вміє діагностувати різні захворювання і патології. І в разі потреби направляє пацієнтів до «вузьких» фахівців для більш глибокого вивчення анамнезу.

За яких симптомів потрібен запис до сімейного лікаря в Дніпрі (Дніпропетровську):

 • почалися болі в животі;
 • мігрені різної інтенсивності;
 • підвищилася температура тіла;
 • тривала печія, можливо, гіркота в роті;
 • тривалі закрепи або проноси;
 • сильний біль в горлі, сухий або мокрий кашель;
 • несподівані напади задишки;
 • нетипові болі в серці, підвищене серцебиття;
 • регулярно підвищений артеріальний тиск;
 • набряки на кінцівках, значне здуття живота;
 • болі в суглобах, набряки;
 • часті головні болі, помутніння в очах, переднепритомні стани;
 • будь-який вид болю (постійної або періодичної).

До терапевта звертаються у випадках, коли причина нездужань до кінця незрозуміла. Терапевт проведе обстеження, при необхідності призначить аналізи, поставить діагноз і випише потрібні ліки. Якщо проблема більш складна, терапевт направляє пацієнта до іншого фахівця - кардіологаневрологагастроентеролога і т.д.

Перша консультація терапевта в Дніпрі (Дніпропетровську) в медичному центрі Medical Plaza зводиться до збору даних про пацієнта, його звичок, хронічних хвороб, симптомів і т.д. Грамотно зібраний анамнез допоможе більш точно діагностувати захворювання, покладаючись на записи в медичній карті.

Діагностика внутрішніх захворювань і варіанти лікування

Первинне обстеження пацієнта проводиться за допомогою старих, добре себе зарекомендованих методів:

 • пальпація;
 • дослідження рефлексів;
 • перкусія;
 • визначення симптомів;
 • аускультація (вислуховування звуком за допомогою стето- або фонендоскопа);
 • вимірювання температури тіла і артеріального тиску;
 • дослідження голосового тремтіння і т.д.

Якщо для постановки діагнозу цих методів недостатньо, пацієнта направляють на ЕКГ, УЗДрентгенографію та інші діагностичні процедури. Приватний терапевт в Дніпрі (Дніпропетровську) швидко поставить точний діагноз, спираючись на зібраний анамнез захворювання, і призначить ефективне лікування, або передасть пацієнта до вузькоспеціалізованого лікаря.

Терапевт працює за трьома сценаріями, залежно від ситуації:

 1. Якщо у пацієнта є симптоми стандартного захворювання (наприклад, ГРВІ), то лікар проводить обстеження, ставить діагноз, а після призначає курс лікування. У таких випадках рідко потрібно повторне відвідування терапевта.
 2. У разі якщо пацієнт має хронічне захворювання, що протікає стандартно, то терапевт сам веде пацієнта, зрідка консультуючись з лікарями вужчих спеціалізацій.
 3. Якщо ж на обличчя серйозне порушення роботи будь-якого органу або системи організму, терапевт проводить обстеження, ставить проміжний діагноз і направляє пацієнта до вузькопрофільного лікаря.

Терапевт Medical Plaza часто займає головну роль в консорціумі лікарів, коли у пацієнта, наприклад, кілька конкуруючих захворювань або складно діагностована патологія, яка потребує уваги медиків з різних напрямків.

Різниця між сімейним лікарем і терапевтом

Є деяка плутанина між терапевтом і сімейним лікарем. Обидві спеціалізації відносяться до первинної ланки системи охорони здоров'я, але сімейний лікар має більш широку спеціалізацію, пройшовши додаткове навчання за напрямами: сімейна медицина, акушерство і гінекологія, офтальмологія, педіатрія тощо

Однак це не означає, що хороший сімейний лікар не може бути терапевтом, скоріше, навпаки. Сучасний терапевт - це, по суті, і є сімейний лікар, але він не працює з дітьми та за деякими медичними напрямками. Хоча, останнім часом терапевти масово проходять перепідготовку, щоб розширити професійні можливості.

Терапевти в Medical Plaza - багатопрофільні лікарі з великою медичною практикою, що працюють в зв'язці з фахівцями в інших медичних дисциплінах. Якщо з'явилися болі, висока температура, підвищений артеріальний тиск, або спостерігаються інші симптоми загальної класифікації, звертайтеся до терапевта. Записатися на прийом терапевта можна за номером, який вказаний на сайті.

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру 

 •  В 
   Віталіна 
   Така велика знаменита лікарня з відмінною репутацією у Дніпрі за багатьма лікарськими спеціальностями! Думала, що буде неможливо укласти декларацію із сімейним лікарем! Виявилося, що це не лише можливо, а й легко! Уся сім'я під наглядом)! Дякую величезне Губаренко Галині Василівні та Жуковій Людмилі Олександрівні! Особливе спасибі за нагадування про вакцинацію, скринінгові дослідження (мамографія, гінеколог). Сучасно-зручно! 
 •  Г 
   Ганна 
   Як і багато хто, змушена була виїхати з дітьми за кордон у квітні 2022 року. Батьки залишилися в Дніпрі, ніякі вмовляння не діяли .... І тепер у них ВСЕ болить, а в мене - серце - переживаю за них. Дякуємо велике Medical Plaza за можливість обстежити рідних та мати зворотний зв'язок лікарів про їхній стан. 
 •  І 
   Інна, 28 
   Отримувала консультацію терапевта Лупан в період планування вагітності. Дуже досвідчений та уважний терапевт, рекомендую! Залишилася задоволена підходом та оперативністю 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження