Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Послуги, що надаються гастроентерологом в Medical Plaza

Лікування хвороб шлунково-кишкового тракту:

 • гастрити
 • гепатити
 • рефлюкс-езофагіт (рефлюксна хвороба)
 • панкреатити
 • холецистити
 • постхолецистектомічний синдром
 • синдром подразненого кишіківника
 • целіакія
 • синдром Жильбера

ОСОБЛИВОСТІ ДІАГНОСТИЧНОЇ ТА ТЕРАПЕВТИЧНОЇ ТАКТИКИ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ОРГАНІВ ТРАВЛЕННЯ

Сучасний ритм життя, наповнений постійними стресами, поганою екологічною ситуацією, неправильним режимом харчування, незбалансованим і неякісним раціоном харчування, обумовлює значне зростання захворюваності органів травлення. За даними медичної статистики, кожен четвертий міський житель у віці 25-30 років страждає яким-небудь захворюванням шлунково-кишкового тракту, а з підвищенням віку ця цифра збільшується в кілька разів. На жаль, не всі звертають увагу на прояви порушення роботи шлунково-кишкового тракту, хоча дуже важливо виявити захворювання на ранніх етапах. Це дозволить почати адекватну терапію і в найкоротші терміни вирішити проблему порушення травлення, що в свою чергу покращить якість життя.

МЦ «МEDICAL PLAZA» НАДАЄ ПОВНИЙ СПЕКТР ДІАГНОСТИЧНИХ ПРОЦЕДУР, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ОПЕРАТИВНО І В КОМФОРТНИХ УМОВАХ ВСТАНОВИТИ ДІАГНОЗ І ПІДІБРАТИ ПОВНОЦІННУ ТЕРАПІЮ.

Лікарі-гастроентерологи нашого медичного центру досконало володіють методами збору анамнезу, фізикального обстеження пацієнтів. Ґрунтуючись на протоколах ВООЗ, фахівці призначать необхідний комплекс діагностичних заходів для встановлення точного діагнозу.

Лабораторія МЦ дозволяє провести як прості загальноклінічні дослідження крові, сечі, калу, так і складні, ексклюзивні дослідження.

У Центрі проводять повне ендоскопічне обстеження органів травлення:

 • Відеогастроскоп (зокрема трансназальна);
 • ректороманоскопія;
 • відеоколоноскопія.

Для підтвердження діагнозу морфологічно при всіх ендоскопічних дослідженнях беруть матеріал для цитологічного і гістологічного аналізу. У МЦ «Мedical Plaza» є всі необхідні умови для проведення ендоскопічних досліджень максимально безболісно. Це використання високотехнологічної ендоскопічної апаратури і можливість проведення досліджень під наркозом (зокрема відеоколоноскопії).

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ОБЛАДНАНИЙ СУЧАСНИМ КОМП'ЮТЕРНИМ ТОМОГРАФОМ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ РОЗШИРИТИ ДІАГНОСТИЧНИЙ ПОШУК У СКЛАДНИХ СИТУАЦІЯХ.

Гастроентерологи клініки проводять повне обстеження і, ґрунтуючись на принципах доказової медицини, складають індивідуальний план лікування і реабілітації пацієнта. Підбирається також індивідуальний раціон харчування в залежності від виявленої патології та харчових переваг пацієнта. Детокс-програми, розроблені нашими гастроентерологами, дозволять в найкоротші терміни (1-3 дні) відновити організм і зняти інтоксикацію (харчову, алкогольну та ін.)

ВИСОКА ЯКІСТЬ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ В МЦ «МEDICAL PLAZA» - ЦЕ ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕРАПІЇ І ЯКНАЙШВИДШОГО ОДУЖАННЯ.

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Залишити заявку