УРОЛОГІЯ
Послуги, що надаються урологом У MEDICAL PLAZA ЛІКУВАННЯ
УРОЛОГІЯ:
- Цистити (гострий і хронічний)
- Пієлонефрити (гострий і хронічний)
- Кісти нирок, полікістоз
- Доброякісна гіперплазія простати (1,2,3 стадії)
- сечокислий діатез
- сечокам'яна хвороба
- Простатит (гострий і хронічний, специфічний і не специфічний)
- Уретрит (гострий і хронічний, специфічний і не специфічний)
- Орхіти, епідидиміти, орхоепідидиміти (гострий і хронічний)
- везикуліти
- Нейрогенний сечовий міхур
АНДРОЛОГІЯ, СЕКСОПАТОЛОГІЯ:
- еректильна дисфункція
- передчасна еякуляція
- Імпотенція будь-якого генезу
- Урогенітальні інфекції (хламідіоз, трихомоніаз, міко і уреаплазмоз, гарднерельоз, грибкові інфекції)
- Вірусні урогенитальні інфекції (герпес, цитомегаловірус, вірус папіломи людини (ВПЛ)
- Андрогенна недостатність
- Статеві розлади, лікування всіх урологічних захворювань, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом, і сексуальних розладів зі застосуванням ступінчастої терапії препаратами Heel
- хвороба Пейроні
ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я
З віком у чоловіків можуть виникати скарги на:
- часті позиви до сечовипускання;
- відчуття неповного випорожнення сечового міхура;
- спастичні або больові відчуття в паху;
- ускладнення під час сечовипускання;
- наявність переривчастого або тонкого струменя сечі;
- затримка сечі;
- збільшення часу сечовипускання;
- необхідність напружувати м'язи черевного преса для повного спорожнення сечового міхура.
При виникненні будь-яких з перерахованих вище скарг слід звернутися до уролога з метою виключення онкологічної патології. Найбільш ефективним діагностичним методом є біопсія передміхурової залози.
БІОПСІЯ ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ - ЦЕ ЄДИНИЙ СПОСІБ ТОЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ РАКУ ПРОСТАТИ.
Показання для проведення біопсії передміхурової залози:
- підвищення рівня простат специфічного антигену (PSA),
- порушення співвідношення вільного і загального ПСА,
- пальпуєма через стінку прямої кишки щільна ділянка передміхурової залози.
Метою біопсії є отримання матеріалу простати для гістологічного аналізу і виявлення злоякісних змінених клітин.
Біопсія передміхурової залози виконується за допомогою одноразової автоматичної системи для біопсії м'яких тканин, так званого біопсійного «пістолета».
«Пістолет» дозволяє виконати забір тканини за секунди, пацієнт чує тільки клацання. За рахунок швидкості маніпуляції біль майже не відчувається. Однак для зняття нервової напруги і страху пацієнту перед маніпуляцією виконують ін'єкцію заспокійливого препарату. Стандартним підходом для здійснення біопсії є трансректальний доступ.
ТРУЗД - це стандартний метод візуалізації при проведенні біопсії простати. З одного боку дозволяє оцінити розміри, форму і наявність вогнищевих змін простати, а також насіннєвих пухирців, а з іншого - отримати біопсійний матеріал із зон, необхідних для дослідження. Для ліквідації неприємних відчуттів при введенні ультразвукового датчика в пряму кишку вводиться знеболюючий гель, і виконується місцева анестезія.
Основним принципом проведення біопсії простати є системність, тобто зразки тканин беруть не тільки з підозрілих ділянок, але з усією периферичної зони простати.
Секстантна біопсія, запропонована в 1989 р, передбачає дослідження зразків тканини простати з 6 точок. При виконанні секстантної біопсії з кожної частки передміхурової залози беруть по три зразки тканини (базальної, апікальної та середньої частини залози).
На сьогодні встановлено, що розширена біопсія з 10-12-18 точок покращує виявлення раку простати на третину в порівнянні зі стандартною секстантною біопсією. До інших переваг розширеної біопсії відноситься можливість ідентифікації одно- або двобічної локалізації пухлини в передміхуровій залозі.
Виконання біопсії простати за розширеною методикою покращує виявлення локалізованих форм раку передміхурової залози, коли ще можливе проведення радикального лікування.
Останнім часом набула поширення сатураційна біопсія простати з 24 точок. Обсяг передміхурової залози і рівень ПСА - основні параметри, на яких побудована Віденська номограма, що дозволяє вибрати оптимальну кількість уколів при біопсії простати.
Пацієнтам з ПСА <20 нг / мл і обсягом передміхурової залози <50 см3 показано виконання біопсії з 12 точок. У той же час чоловікам з аналогічним рівнем ПСА і обсягом залози> 50 см3 - з 18 точок. Чоловікам з ПСА> 20 нг / мл і обсягом простати <50 см3 показана біопсія з 8-10 точок, а при ПСА> 20 нг / мл і обсязі простати> 50 см3 - з 12 точок.
У медичному центрі «Medical Plaza» виконується трансректальна мультифокальна біопсія передміхурової залози під ультрасонографічним контролем за допомогою ректального датчика, що полегшує виявлення і стадіювання злоякісних новоутворень простати.