000524

Фахівці відділення ДРТ проконсультували кілька тисяч сімейних пар і допомогли здійснитися їхнім мріям: народилося понад 524 малюків.

 

Наші лікарі є членами національних, європейських професійних медичних асоціацій.

МЦ Медікал Плаза є членом Української Асоціації репродуктивної медицини.

За 5-ти річну історію роботи центру медичні послуги надано більш, ніж 80 тисячам осіб, зроблено понад 3 тисяч оперативних втручань.

Фахівці відділення ДРТ проконсультували кілька тисяч сімейних пар і допомогли здійснитися їхнім мріям: народилося понад 500 малюків.

Медікал Плаза - єдиний в Україні багатопрофільний медичний центр, в якому є і діагностика, лабораторія, поліклініка, стаціонар, відділення хірургії, відділення мамології та онкології, відділення допоміжних репродуктивних технологій, педіатрія.

Багатопрофільність - це можливість крос-дисциплінарних консиліумів, що дозволяє пацієнтам отримати експертну відповідь в одному центрі.

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДІКАЛ ПЛАЗА БУЛО ВІДКРИТО 17 липня 2014 року.

На сьогоднішній день це багатопрофільний Медичний центр площею 6500 м2, в якому працюють 206 співробітників, з яких 98 лікарів більше 40 спеціальностей.

3
Доктора
медичних наук
15
Кандидатів
медичних наук
42
Лікарів
вищої категорії

МЕДІКАЛ ПЛАЗА - ПЕРШИЙ ПРИВАТНИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР У М. ДНІПРІ, ЯКИЙ ОТРИМАВ СЕРТИФІКАТ МІЖНАРОДНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ISO 9001: 2015.

25
Тематичних
конференцій
8
Вебінарів
6
Днів
відкритих дверей
10
Прес-конференцій
Гарячі годинник