Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
001520

Завдяки фахівцям медичного центру Medical Plaza
на світ з'явилося 1520 прекрасних малюка.

MEDICAL PLAZA - багатопрофільний медичний і діагностичний центр зі штатом 200 співробітників, серед яких лікарі більше 40 спеціальностей.

3
Доктора
 медиЧНИХ наук
15
КандидатІВ
 медиЧНИХ наук
42
ЛІКАРЯ
 вИЩОЇ категорІЇ

У нашому Центрі можуть запропонувати те, що часто не можуть кращі приватні клініки в Дніпрі: MEDICAL PLAZA проводить комплексні програми лікування онкологічних, неврологічних, серцево-судинних і аутоімунних захворювань; патологій, які потребують невідкладного хірургічного втручання. Коли мова йде про непростий діагноз, про захворювання, що вимагає комплексного підходу, то в роботі з пацієнтом беруть участь фахівці різних напрямків!

Наші переваги

 • рівень сервісу: зручний графік, відсутність черг, індивідуальний підхід, уважні висококваліфіковані лікарі. Наша робота оцінена сертифікатом Міжнародної системи Менеджменту Якості ISO 9001 діє до: 2015 (04.01.2017) і вищої акредитаційної категорією МОЗ України;
 • широкий асортимент медичних послуг: ми працюємо у форматі класичної сімейної клініки, де допомога можуть отримати не тільки дорослі, а й діти. Не обов'язково звертатися в профільну офтальмологічну клініку або лор-клініку - в нашому Центрі ви отримаєте якісну діагностику та лікування за багатьма медичними напрямками.
 • європейський стандарт лікування: постійне вивчення та використання напрацювань кращих приватних лікарень країн Євросоюзу, а також застосування сучасних методів лікування, дають нам очевидні переваги перед багатьма платними клініками в Дніпрі. Рішення про проведення профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів приймається на основі документованого підтвердження їх безпеки для пацієнта;
 • висококваліфікований персонал на всіх рівнях: співробітники MEDICAL PLAZA регулярно проходять додаткове навчання і обмінюються досвідом із західними колегами з державних і приватних клінік;
 • єдиний стандарт обслуговування для всіх: наше лікування базується на принципах доказової медицини і паціенторіентірованності, де на чолі стоїть пацієнт і його безпека;
 • передове оснащення і краще медичне обладнання: високий рівень медичної допомоги неможливий без сучасних технологій. В арсеналі нашого відділення діагностики комп'ютерна томографіяцифрова рентгенографіямамографіяУЗД; наші хірурги використовують ендоскопічну техніку провідних брендів та ін. Ми маємо власну лабораторію, де можна виконати понад 1500 видів аналізів. Не кожна приватна поліклініка має можливість комплексно обслужити пацієнта в одному місці.
 • стаціонар: пацієнтам лікарні є лікування в комфортному стаціонарі під наглядом кваліфікованих фахівців.

Діагностика

Запорука успішного лікування - якісна діагностика. Наше діагностичне відділення забезпечене обладнанням експертного рівня від провідних світових виробників, а в штаті працюють висококваліфіковані фахівці. Лікувально-діагностичний центр виконує КТ, мамографію, електрокардіограму і добове моніторування, ультразвукові дослідження, відеоскоп (колоноскопію, гастроскопію, ректоскопію), рентгенографію і доплерографію. Відвідавши наш діагностичний центр в Дніпрі, Ви пройдете необхідне обстеження без черг, у зручний для себе час.

Центр працює в цілодобовому режимі 7 днів на тиждень.

Лабораторія

У лабораторії проводять більше 1500 видів досліджень. Наша лабораторія укомплектована передової апаратурою: тест-системи та автоматичні аналізатори, мікроскопи провідних світових виробників. Фахівці виконують всі види діагностичних тестів, аж до мікробіологічних, біохімічних і складних генетичних досліджень.

Відділення репродуктивної медицини

Репродуктивне здоров'я пацієнтів - провідний напрям роботи Центру. Фахівцями відділення ДРТ проводяться внутрішньоматкові інсемінаціїпрограми екстракорпорального запліднення з програмами донації ооцитів та / або сперматозоїдів; сурогатного материнства (в разі їх необхідності за медичними показаннями); кріоціклов.

Успішність програм ЕКО перевищує 50%. Це - найвищий показник, який забезпечують провідні європейські та американські клініки. За допомогою співробітників нашого репродуктивного відділення вже народилося понад 600 прекрасних і здорових малюків!

Хірургія

Наші операційні повністю відповідають міжнародним стандартам. Оснащення сучасним високотехнологічним обладнанням і високий рівень кваліфікації операційної команди медцентру дозволяють успішно проводити серйозні хірургічні втручання. В операційних встановлена ​​особлива система вентиляції, що дозволяє безперервно знезаражувати приміщення і утримувати його в стерильності. Ми надаємо оперативну хірургічну допомогу по більшості напрямків.

Окремо варто відзначити застосовується в MEDICAL PLAZA лінію ендоскопічного обладнання бренду Karl Storz та роботизовану систему Da Vinci. Широке застосування ендоскопічної хірургії в нашому Центрі забезпечує для пацієнта малу травматичність, мінімізацію постопераціооних больових відчуттів і швидку реабілітацію.

Наш Центр також має унікальне для всієї України обладнання - роботизований комплекс Da Vinci. Операції на даному обладнанні виконують кращі хірурги, які мають відповідну сертифікацію і великий практичний і клінічний досвід не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Ми пишаємося, що наукові досягнення наших лікарів високо оцінені світовою медичною спільнотою: Молчанов Роберт Миколайович - єдиний в Україні лікар, досвід якого застосовують лікарі всього світу!

Онкологія

Лікування онкологічних захворювань - ще один важливий напрямок діяльності MEDICAL PLAZA. Одне з провідних місць займає лікування доброякісних і злоякісних новоутворень молочних залоз і шкірних покривів. Ми активно розвиваємо передові прийоми оперативного втручання при новоутвореннях черевної порожнини і онкогінекології.

Використовувані методики лікування:

 • ICG-діагностика;
 • хірургічне втручання з перевагою лапароскопічних методих та роботизованої хірургії;
 • хіміотерапія, імунотерапія;
 • симптоматична і підтримуюча допомога;
 • комплексна реабілітація;
 • диспансерне спостереження.

Гінекологія

У MEDICAL PLAZA доступний повний перелік послуг з гінекології. Завдяки наявності лабораторії безпосередньо в мед.центрі, при огляді гінекологом у фахівця є можливість забору будь-яких урогенітальних аналізів. Ми проводимо діагностику і лікування патологій шийки матки будь-якого ступеня складності. Для жінок створена програма супроводу вагітності, починаючи з моменту її встановлення до самих пологів.

Педіатрія

Профілактична та клінічна педіатрія - наступне важливий напрямок діяльності Центру. Ми проводимо медичні спостереження, обстеження і лікування дітей від 0 до 18 років. В лікарні надається як амбулаторна, так і стаціонарна медична допомога. Прийом ведеться педіатрами вищої категорії. Всі наші дитячі лікарі мають великий досвід роботи і легко знаходять підхід до діток. При необхідності проводяться консультативні заходи з лікарями вузьких спеціальностей. У MEDICAL PLAZA, як і в звичайній дитячій лікарні, ви можете провести вакцинацію маленьких пацієнтів.

Офтальмологія

Офтальмологічне відділення МЦ обладнане високотехнологічним устаткуванням для діагностики і лікування патологій зорового апарату у дітей та дорослих. У нас проводиться лікування катаракти, відшарування і патології сітківки; глаукоми; косоокості; травм очного яблука і ін. Офтальмологи-хірурги лікарні успішно проводять лазерну корекцію зору та ін.

У Центрі надають цілодобову допомогу при виникненні невідкладних станів: фахівці MEDICAL PLAZA проводять діагностичні та лабораторні дослідження, ургентні хірургічні втручання, зняття гострих станів і екстрену допомогу при загостренні хронічних захворювань. Цілодобово чергують хірурги, педіатри та анестезіологи, щоб своєчасно надати вам якісну медичну допомогу.

Ми пишаємося тією довірою, яку чинять пацієнти нашому медичному центру в Дніпрі. Здоров'я - найцінніше, що є у людини. Бережіть себе і будьте здорові! А ми допоможемо вам в цьому!