Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

МЦ «Medical Plaza» надає повний спектр гінекологічних послуг.

Гінеколог медичного центру проводить профілактичні огляди, а також комплексне обстеження та лікування. Прийом лікаря складається з наступних процедур:

 • огляду пацієнтки;
 • взяття мазків;
 • кольпоскопії (огляду шийки матки під мікроскопом);
 • УЗД органів малого тазу.

Завдяки наявності в закладі власної лабораторії, можна брати будь-які урогенітальні аналізи під час гінекологічного огляду. Це робить процес діагностики простішим та зберігає Ваш час.

В медичному центрі «Medical Plaza» здійснюються діагностика та лікування патологій шийки матки різної складності. Основні методи:

 • взяття біопсії;
 • деструкція ерозії солговагіном (хімічна);
 • деструкція ерозії радіохвильовим способом (апаратом «Сургітрон»);
 • конізація шийки матки (із застосуванням  місцевої або внутрішньовенної анестезії).

Для вагітних жінок передбачена програма супроводу, яка діє з перших днів виношування до настання пологів. До неї входять:

 • консультації лікаря-акушера-гінеколога;
 • 3 скринінги плоду;
 • запис КТГ (серцебиття дитини);
 • необхідні лабораторні та інструментальні дослідження;
 • консультації фахівців.

Пацієнток центру запрошують на заняття до Школи материнства. Тут можна отримати відповіді на важливі питання про вагітність, розвиток майбутнього малюка, процес народження дитини. Для найбільш активних жінок два рази на тиждень проводяться заняття йогою (під керівництвом сертифікованого тренера у сучасному спортзалі).

У нас працюють спеціалісти всіх профілів, завдяки чому пацієнткам доступні будь-які суміжні дослідження та консультації. Це мамолог, терапевт, онкогінеколог, репродуктолог, ендокринолог, кардіолог, уролог, проктолог, невропатолог, офтальмолог, ЛОР, дерматолог. Всі знаходяться в одному центрі, і Вам не доведеться ходити до інших закладів.

Якщо виникає потреба у хірургічному лікуванні гінекологічної хвороби, жінку направляють до нашого стаціонару. Акушери-гінекологи МЦ «Medical Plaza» на високому рівні виконують операції будь-якого рівня складності: діагностичне вишкрібання порожнини матки, гістероскопію, гістерорезектоскопію, лапароскопію на придатках матки (яєчниках та маткових трубах), видалення міоматозних вузлів, екстирпацію (видалення) матки.

Жіноче здоров'я - це наша спеціалізація!!!

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 
Залишити заявку

Наші лікарі

Відгуки клієнтів

 • Кристина

  Татьяна Павловна Золотаренко - врач-душа))) Моя история с этим врачом началась почти 2 года назад, мы лечили эрозию шейки матки радиоволновым методом. Забегая вперед скажу, что после такой процедуры на первых родах моя шейка раскрылась "на ура", это для тех, кто сомневается стоит ли лечить такую ​​"бяку" тем, кто еще не рожал. Моя беременность прошла отлично благодаря Медикал Плазе и моему врачу: минимум нервов, максимум внимания ко всем мелочам, анализы вовремя, достоверно и на почту, никаких очередей и дискомфорта. Здесь все создано для того, чтобы вы спокойно выносили свое чудо. Татьяна Павловна, спасибо Вам за профессионализм, современный подход, искренность, теплоту, за то, что в любой момент были на связи и переживали за меня) Оставайтесь всегда такой феей, которая помогает женщинам рожать супер-бейбикив))) Обязанность "обязательно придем за еще одним;) Здоровья Вам и успехов в работе!

 • Наталия Болдыш

  Доктор Рубан В.А. компетентный , профессиональный Доктор! Очень приятна в обращении! Очень довольна своим посещение у этого Доктора ! спасибо за внимание и медсестре доктора Марине