Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Наші лікарі

МЦ «Medical Plaza» надає повний спектр гінекологічних послуг.

Гінеколог медичного центру проводить профілактичні огляди, а також комплексне обстеження та лікування. Прийом лікаря складається з наступних процедур:

 • огляду пацієнтки;
 • взяття мазків;
 • кольпоскопії (огляду шийки матки під мікроскопом);
 • УЗД органів малого тазу.

Завдяки наявності в закладі власної лабораторії, можна брати будь-які урогенітальні аналізи під час гінекологічного огляду. Це робить процес діагностики простішим та зберігає Ваш час.

В медичному центрі «Medical Plaza» здійснюються діагностика та лікування патологій шийки матки різної складності. Основні методи:

 • взяття біопсії;
 • деструкція ерозії солговагіном (хімічна);
 • деструкція ерозії радіохвильовим способом (апаратом «Сургітрон»);
 • конізація шийки матки (із застосуванням  місцевої або внутрішньовенної анестезії).

Для вагітних жінок передбачена програма супроводу, яка діє з перших днів виношування до настання пологів. До неї входять:

 • консультації лікаря-акушера-гінеколога;
 • 3 скринінги плоду;
 • запис КТГ (серцебиття дитини);
 • необхідні лабораторні та інструментальні дослідження;
 • консультації фахівців.

Пацієнток центру запрошують на заняття до Школи материнства. Тут можна отримати відповіді на важливі питання про вагітність, розвиток майбутнього малюка, процес народження дитини. Для найбільш активних жінок два рази на тиждень проводяться заняття йогою (під керівництвом сертифікованого тренера у сучасному спортзалі).

У нас працюють спеціалісти всіх профілів, завдяки чому пацієнткам доступні будь-які суміжні дослідження та консультації. Це мамолог, терапевт, онкогінеколог, репродуктолог, ендокринолог, кардіолог, уролог, проктолог, невропатолог, офтальмолог, ЛОР, дерматолог. Всі знаходяться в одному центрі, і Вам не доведеться ходити до інших закладів.

Якщо виникає потреба у хірургічному лікуванні гінекологічної хвороби, жінку направляють до нашого стаціонару. Акушери-гінекологи МЦ «Medical Plaza» на високому рівні виконують операції будь-якого рівня складності: діагностичне вишкрібання порожнини матки, гістероскопію, гістерорезектоскопію, лапароскопію на придатках матки (яєчниках та маткових трубах), видалення міоматозних вузлів, екстирпацію (видалення) матки.

Жіноче здоров'я - це наша спеціалізація!!!

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 
Залишити заявку

Відгуки пацієнтів

 • Христина

  Тетяна Павлівна Золотаренко – лікар-душа))) Моя історія з цим лікарем почалася майже 2 роки тому, ми лікували ерозію шийки матки радіохвильовим методом. Забігаючи наперед скажу, що після такої процедури на перших пологах моя шийка розкрилася "на ура", це для тих, хто сумнівається, чи варто лікувати таку "бяку" тим, хто ще не народжував. Моя вагітність пройшла чудово завдяки Медікал Плазі та моєму лікарю: мінімум нервів, максимум уваги до всіх дрібниць, аналізи вчасно, достовірно і на пошту, жодних черг та дискомфорту. Тут все створено для того, щоби ви спокійно виносили своє диво. Тетяно Павлівно, дякую Вам за професіоналізм, сучасний підхід, щирість, теплоту, за те, що в будь-який момент були на зв'язку і переживали за мене) Залишайтеся завжди такою феєю, яка допомагає жінкам народжувати супер-бейбіків))) Здоров'я Вам та успіхів у роботі!

 • Наталія Болдиш

  Лікар Рубан В.А. компетентний, професійний Лікар! Дуже приємна у спілкуванні! Дуже задоволена своїм відвідуванням у цього Лікаря! Дякуємо за увагу та медсестрі доктора Марині.

 • Ольга

  Велике спасибі Наргізу за її компетентність та професіоналізм! Лише завдяки їй я нарешті зрозуміла причину своєї проблеми, тоді як інші гінекологи просто призначали все поспіль, не розуміючи, у чому справа. Надалі планую вагітність і вже знаю до кого звернуся за консультацією)

 • Мілена

  Дякуємо доктору Наргізу за її грамотність, професіоналізм та невпинне вдосконалення її знань та умінь. Її доказовий підхід уберіг мене і мій гаманець від марного і навіть небезпечного лікування неіснуючих хвороб. Дякую ще раз за допомогу!

 • Олена

  Вдячна Юсіфлі Наргіз, дуже допомогла в складній ситуації. Вона компетентна і професійна лікарка, дуже комфортно в спілкуванні, все пояснює.

 • Катя, 36 років

  Мені 36 років, двічі вагітніла. До народження другої дитини все було добре, але після пологів посилився біль під час місячних. Потім перехворіла на ГРВІ, потім з'явився цистит. Зробили УЗД органів малого тазу, у сечовому виявили велике скупчення гіперехогенної суспензії. Цистит вилікувала, результати УЗД закинула на далеку полицю. Через півтора року з'явився біль, прийшла уже до Medical Plaza, де на УЗД знайшли ендометріоїдну кісту в яєчнику діаметром 4,5 см. Виявилося, УЗД у попередній клініці проводили конвексним датчиком, тому кісту не помітили. Провели операцію, менструальний цикл стабілізувався, біль та дискомфорт зникли. Тепер тільки в Medical Plaza, дякую!

 • Марина, 35 років

  Довго шукала свого гінеколога. І в поліклініці, але там без варіантів, і приватних гінекологічних кабінетах, і великих медичних центрах. Мені ще років 10 тому поставили діагноз - ендометріоз, відтоді зі змінним успіхом борюся з ним, періодично перебираючи гінекологів. «Душевний спокій» набула в жіночій консультації в Medical Plaza. Прекрасне ставлення до пацієнтів, високий рівень компетенції, відмінний результат. Я нарешті знайшла "свого" гінеколога, і він працює в Medical Plaza!

 • Ніна, 42 роки

  Шість ЕКЗ поспіль, двічі робили стимуляцію овуляції, заморожували яйцеклітини, нескінченно шукали вікно імплантації, результат – 0. Після шостої спроби руки опустилися… Але потім чоловік умовив ще один, останній раунд. Але в іншій клініці. Особливо не шукали та ретельно не обирали, зателефонували до першої клініки, яку знайшли в інтернеті. Минуло півтора роки, я щаслива мати, мій чоловік просто на сьомому небі. І все завдяки Medical Plaza. Я не маю слів, щоб висловити свою подяку!

 • Аліса, 29 рік

  Минулий гінеколог під час обстеження знайшла дисплазію, взяла біопсію. Виявилася дисплазія матки 2 ступеня. Це було перед відпусткою. Вона мені сказала, щоб я спокійно їхала на море, а восени зробимо припікання. Через кілька місяців мені зробили припікання, але ще одна біопсія показала прогрес дисплазії до 3 ступеня. Гінеколог порадила шукати гарного онколога. Сказати, що я була шокована – нічого не сказати. Потрапила до Medical Plaza, до жіночої консультації. Пройшла досить складний курс лікування. Тепер розумію, що потрапила до дуже правильного місця, де працюють справжні професіонали! Безмежно вдячна всім лікарям клініки!

 • Аліна, 25 років

  Знаєте, як визначити, що лікар хороший? До нього завжди буде велика черга. За порадою дуже гарної знайомої записалася на прийом до гінеколога в Medical Plaza. Але мене записали лише за кілька днів, бо черга. Другий місяць вагітності шукала хорошого акушера-гінеколога. Щоб вела вагітність, скринінг робила та допомагала після пологів. Я вперше проходжу цей шлях, і мені складно з чимось порівнювати, але такої уважності, добродушності та професіоналізму я не зустрічала ніде! Величезне спасибі всій жіночій консультації Medical Plaza та окремо моєму гінекологу!

 • Інна, 37 років

  Тільки завдяки моєму гінекологу з жіночої консультації в Medical Plaza я змогла виносити та благополучно народити своє диво! Мені 37 років вагітніли за допомогою еко. Вагітність була непроста, 9 місяців прожила в максимально життєзберігаючому режимі - розписана днями дієта, вітаміни, ніяких стресів і зайвих рухів. Плюс регулярно робили УЗД та аналізи, щоб стежити за розвитком малюка. У нас все вийшло, народився справжній богатир! Я навіть не знаю, як вам дякувати! Це безцінно… Дякую за все!

 • Юлія, 36

  Я звернулася до клініки "Медікал Плаза" зі своєю проблемою (кіста правого яєчника великих розмірів, ефект вагітного живота). Не кожна клініка погоджувалася зробити операцію. Хотіла вже їхати до Києва, але мені порадили цю клініку. На прийом я потрапила до гінеколога Рубана Валерії Олександрівни. З першої хвилини мені сподобалася лікарка. Лікар дуже уважна, добродушна, висококласний фахівець. Я повірила та довірилася їй з першого прийому. І відразу ж я вирішила, що буду оперуватися у цього лікаря.
  Операція пройшла успішно, зробили неможливе - лапароскопію при кісті великих розмірів. Зверталася навіть у Польщі до гінекологів, сказали, що лише порожнинна операція через великі розміри.

  Рубан Валерія Олександрівна! Висловлюю Вам велику подяку, за Ваш високий професіоналізм, за ваше добре серце та за ваші золоті руки.
  Низький Вам уклін. І я вдячна долі за те, що зустріла Вас. Недаремно кажуть пацієнти, що Рубан Валерія Олександрівна найкращий гінеколог України. Рекомендую всім!!!