Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Вагітність – це незабутній період в житті кожної жінки, який ні з чим не можна порівняти. З його настанням змінюється все навколо. Жінка, дізнавшись про те, що за 9 місяців стане мамою, повинна зрозуміти – від її організму та від ведення вагітності залежить стан здоров'я майбутньої дитини. Саме тому кваліфіковане ведення вагітності – це гарантія безпроблемного виношування та одна з головних умов народження здорового малюка.

ЯКИЙ МЕДЦЕНТР ДЛЯ ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ ВАРТО ОБРАТИ?

Перед вагітною жінкою стає вибір: де і хто буде спостерігати за її станом. Нещодавно це робили лише в державних медичних установах, жіночих консультаціях. Зараз майбутня мама може звернутися до приватного центру ведення вагітності.

У МЦ «Medical Plaza» розроблені сучасні програми, що повністю відповідають стандартам Міністерства охорони здоров'я України та враховують специфіку вагітних пацієнток. Кожна програма передбачає проходження повного клінічного обстеження:

 • біохімічні та клінічні аналізи крові;
 • загальні й бактеріологічні аналізи сечі;
 • взяття мазка на флору з піхви;
 • цитологію шийки матки;
 • розширене дослідження інфекційних процесів (TORCH-інфекції);
 • аналізи гормонального статусу вагітної пацієнтки;
 • проведення розширеної відеокольпоскопії;
 • УЗД органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози, нирок, сечового міхура;
 • ЕКГ.

Платне ведення вагітності передбачає також консультації суміжних спеціалістів: терапевта, отоларинголога, офтальмолога, ендокринолога, мамолога, невропатолога тощо. В період виношування виконується 3 скринінгових УЗД плоду. Така процедура здійснюється за допомогою апарата експертного рівня. Поряд з цими дослідженнями проводиться біохімічний скринінг, який доповнює обстеження на наявність у дитини можливих вад розвитку.

Після 22 тижнів вагітності призначається кардіотокографічне дослідження плоду (КТГ), яке допомагає виключити гіпоксію (кисневе голодування). 

КОЛИ ТРЕБА ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ ВІЗИТ ДО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ?

Ведення вагітності в приватному закладі нічим не відрізняється від загальноприйнятих стандартів. Перший візит до лікаря необхідно зробити з 8 по 11 тиждень вагітності. В цей період проводиться огляд пацієнтки на кріслі, здійснюється взяття мазків, проведення розширеної відеокольпоскопії, складається план обстеження, диспансеризації. Наступний візит повинен відбутися за 2-3 тижні після першого. Наступні відвідування лікаря проходять планово: 1 раз на місяць до 20 тижнів та кожні 2 тижні після 20 тижнів. Перед кожним візитом розробляється план необхідного обстеження.

ПЕРЕВАГИ ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

До таких переваг належать:

 • якісна медицина – в наші програми входять додаткові діагностичні заходи, які спрямовані на детальне вивчення стану майбутньої мами та її дитини;
 • ведення Вашої вагітності з першого дня постановки на облік та до самих пологів, надання цілодобових консультацій по телефону;
 • взяття всіх аналізів безпосередньо в центрі, який має власну лабораторію;
 • прийом суміжних фахівців (для диспансеризації та при необхідності), який проводиться в стінах нашого центру в зручний для Вас час;
 • ведення всієї необхідної документації – обмінної карти, лікарняного листа;
 • направлення до рододопоміжних установ міста (за необхідності в проведенні стаціонарного лікування).

Для всіх майбутніх мам в нашому центрі створена «Школа матері», яка включає в себе 6 тем. Заняття проводяться психологом та лікарями (ендокринологом, акушер-гінекологом, педіатром).

Ведення вагітності в центрі «Медикал Плаза» – розумний вибір, адже ми робимо все, щоб зробити період виношування гармонійним та комфортним як для майбутньої мами, так і для її малюка!

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження