Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Сьогодні на планеті нараховують близько 80 мільйонів подружніх пар, які бажають мати дітей, але не мають такої можливості. Як свідчить статистика, тільки половина з них звертається до лікаря, і лише четверта частина починає боротися з причинами безпліддя.

Основним завданням репродуктолога слід вважати відновлення функцій фертильності у пацієнтів. Справжнім мистецтвом такого лікаря стає вирішення проблеми безпліддя природним шляхом. Лише в найбільш серйозних випадках виникає потреба у застосуванні допоміжних репродуктивних технологій.

ЯКІ ПАРИ ВВАЖАЮТЬСЯ БЕЗПЛІДНИМИ?

Про безпліддя мова йдеться при відсутності вагітності в репродуктивному віці (якщо пара протягом року веде статеве життя без застосування засобів контрацепції). Чим раніше партнери звернуться до центру репродуктології, тим вищими стануть шанси на швидке й позитивне вирішення проблеми.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ГІНЕКОЛОГ ТА РЕПРОДУКТОЛОГ?

Лікар-репродуктолог спеціалізується на лікуванні безпліддя. Цей спеціаліст працює як з жінками, так і з чоловіками. Звертатися до нього необхідно при виникненні підозри на безпліддя.

Консультація гінеколога необхідна пацієнткам, які планують бажану та здорову вагітність. Фахівець дасть рекомендації стосовно правильної поведінки, харчування, допоможе провести важливі обстеження перед зачаттям та після нього.

Найчастіше досвідчений лікар комбінує обидві спеціалізації та працює з пацієнтами в якості гінеколога-репродуктолога.

Існують репродуктологи з вузькою спеціалізацією. Чоловічий репродуктолог відомий як андролог-репродуктолог. Він займається проблемами пацієнтів чоловічої статі та спеціалізується саме на них.

ПРИЧИНИ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Існують певні причин, за наявності яких консультація лікаря-репродуктолога стає необхідною та обов'язковою навіть при відсутності підозри на безпліддя. Її проводять при різноманітних спадкових генетичних захворюваннях, появі у найближчих родичів потомства з вродженими синдромами. Саме тому ще на стадії планування вагітності необхідно з'ясувати, чи мались подібні випадки в родинах обох партнерів. Якщо вони дійсно були, слід обов'язково відвідати репродуктолога для отримання консультації.

Візит до лікаря також стає необхідним при ризику раннього припинення дітородної функції. Відвідати фахівця треба, якщо патологія спостерігалася серед жінок, що належать до найближчих родичів.

Онкозахворювання одного з партнерів у подружній парі, для лікування якого потрібна хіміо/радіотерапія, також стає важливою причиною для звернення до лікаря-репродуктолога. В такій складній ситуації на допомогу приходить кріоконсервація статевих клітин. Процедура є можливою як для чоловіка, так і для жінки, надає парам реальний шанс отримати в майбутньому генетично рідне та здорове потомство.

Для заморозки яйцеклітини до репродуктолога варто звернутися жінці, яка не бажає в даний момент мати дитину, але планує її народження у майбутньому. Кріоконсервація яйцеклітини в молодому віці значно збільшує шанси на материнство в зрілості. Досвідчений репродуктолог пояснить, чому така процедура може бути дуже корисною, так як вікові зміни організму матері здатні впливати на здоров'я та можливість появи потомства.

РОБОТА ЛІКАРЯ-РЕПРОДУКТОЛОГА

Лікар-репродуктолог повинен працювати з кожною бездітною парою в індивідуальному режимі, допомагаючи знайти вихід зі складної ситуації. Лікування безпліддя дуже сильно прив'язане до психологічних проблем пацієнтів, які виникають водночас із патологією. Репродуктолог медичного центру відразу стикається з тим, що на першому прийомі клієнти розповідають про своє особисте розуміння питання, засноване на вивченні проблеми в Інтернеті, спілкуванні на форумах тощо. В такому випадку лікар повинен відразу визначити справжню причину неможливості завести дітей, та відсіяти безліч зайвої інформації.

Подружнім парам, у яких виникають проблеми із зачаттям дитини, не варто шукати рішення проблеми десь на стороні, прислухаючись до «вірних порад» та «рекомендацій видатних фахівців». Щоб отримати дійсно правдиву інформацію та пройти якісне лікування, звертайтеся до сертифікованого медичного центру. Слід завжди пам'ятати, що зачаття та народження дитини – найважливіший етап в сімейному житті, який потребує допомоги кваліфікованих спеціалістів.

Вузькоспеціалізовані фахівці нашого закладу, такі як гінеколог-репродуктолог, значно підвищують шанси на успішне вирішення проблеми безпліддя.

РЕПРОДУКТОЛОГИ МЦ «MEDICAL PLAZA»

У медичному центрі «Medical Plaza» функціонує відділення допоміжних репродуктивних технологій, в якому надається весь спектр сучасних послуг з питань жіночого та чоловічого безпліддя. Всі фахівці акушер-гінекологи та репродуктологи володіють необхідним набором діагностичних методів. При центрі працює сучасна ембріолабораторія, облаштована відповідно до передових стандартів кращих європейських установ. Кожен ембріолог, який працює в «Медикал Плаза», може використовувати станцію ІКСІ, планшетний інкубатор ембріонів, систему моніторингу ембріона в режимі «live-primo vision». Відгуки пацієнтів, що проходили лікування під наглядом наших фахівців, завжди позитивні. У перелік міст та регіонів України, жителі яких найчастіше звертаються до МЦ «Medical Plaza», входять Запоріжжя, Харків, Одеса та Львів.

Центр репродуктології на високому рівні здійснює:

  • внутрішньоматкові інсемінації;
  • ЕКЗ;
  • донацію;
  • програми сурогатного материнства;
  • кріоцикли.

Персонал медичного центру постійно впроваджує інновації та сучасні методики боротьби із жіночим та чоловічим безпліддям. Всі співробітники МЦ «Medical Plaza» періодично проходять стажування у відомих закладах Європи.

Залишити заявку