Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ЛІКАР-ГІНЕКОЛОГ В «MEDICAL PLAZA»

Жіночий організм багато в чому нагадує тонкий, складний механізм, робота якого час від часу може ставати нестабільною. При виникненні проблем інтимного характеру кожна пацієнтка прагне знайти грамотного лікаря. Ми пропонуємо Вам скористатися допомогою досвідчених фахівців, що працюють в МЦ «Medical Plaza» у Дніпрі. Якщо Вам потрібен компетентний лікар-гінеколог, центр здатен запропонувати послуги такого спеціаліста. Всі співробітники гінекологічного відділення нашого закладу – медики, які мають багаторічний досвід лікування жінок будь-якого віку.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Звернувшись до медичного центру «Medical Plaza», Ви зможете отримати повний спектр медичних послуг в області гінекології. Попередній запис на прийом до лікаря дозволить уникнути тривалого очікування в чергах та зберегти дорогоцінний час. Дата та час консультації з гінекологом визначаються для кожної пацієнтки індивідуально. При наданні медичних послуг ми точно дотримуємось складеного графіка.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У центрі «Медикал Плаза» можна пройти профілактичний огляд, комплексне обстеження та призначений спеціалістом лікувальний курс. Лікар-гінеколог у Дніпрі здійснює прийом, який складається з декількох етапів:

  1. Гінекологічного огляду пацієнтки.
  2. Взяття необхідного біоматеріалу (мазків).
  3. Проведення кольпоскопії (вивчення стану шийки матки під мікроскопом).
  4. Ультразвукового дослідження внутрішніх репродуктивних органів (УЗД).

Медичний центр має власну сучасну лабораторію, завдяки чому здійснюються забір та подальше вивчення біологічних середовищ пацієнтів. У нас Ви зможете здати всі необхідні аналізи, не звертаючись до інших установ.

Ми займаємося діагностикою та лікуванням патологій шийки матки, що мають будь-який ступінь складності. Процедура передбачає взяття біопсії, хімічну деструкцію ерозії, вплив на патологічні ділянки радіохвилями (за допомогою апарату «Сургитрон»), конизацію (після введення місцевого або загального наркозу).

Якщо Вам потрібно на прийом до гінеколога, ціна послуги буде розрахована індивідуально. Дізнатися її вартість вдасться після бесіди з нашими консультантами.

БАГАТОПРОФІЛЬНІСТЬ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Крім платного гінеколога, в центрі «Медикал Плаза» працюють фахівці інших профілів. За необхідності, Ви зможете пройти додаткові дослідження та консультації. Лікар може призначити мамографію або УЗД молочних залоз, рекомендувати консультацію:

  • мамолога;
  • терапевта;
  • онкогінеколога;
  • ендокринолога;
  • кардіолога;
  • репродуктолога.

Так само, як і в ситуації з аналізами, Вам не доведеться звертатись до інших медичних установ. Пройти обстеження у названих лікарів можна в будь-який час у центрі «Medical Plaza».

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ПАТОЛОГІЙ

Якщо існує необхідність в проведенні хірургічного втручання, його можна здійснити в нашому стаціонарі. Акушери-гінекологи закладу володіють усіма методами проведення діагностики та операцій будь-якого рівня складності. У нас виконують процедури діагностичного вискоблювання маткової порожнини, гістероскопії, гістерорезектоскопії, здійснюють лапароскопію в області яєчників та маткових труб, видалення міоми або матки (екстирпацію).

ОБСТЕЖЕННЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ У ГІНЕКОЛОГА ПРИВАТНОГО ЦЕНТРУ

Кожній жінці, що стала мамою, важливо своєчасно пройти огляд у досвідченого гінеколога. Зробити це необхідно невдовзі після пологів. Таке обстеження допомагає виключити наявність різних захворювань, дозволяє виявити та усунути можливі несприятливі наслідки родової діяльності.

Термін відвідування лікаря-гінеколога завжди індивідуальний. Він визначається особливостями перебігу пологів та реабілітаційного періоду. Найчастіше жінкам рекомендується нанести візит до спеціаліста протягом одного місяця після народження малюка.

Приватні акушери-гінекологи МЦ «Medical Plaza» мають великий досвід лікування патологій, що виникають під час та після вагітності. Потрапити на прийом до фахівця вищої категорії зовсім нескладно. Для цього необхідно зв'язатися з нашими представниками за вказаним номером телефону або оформити запис до гінеколога через Інтернет.

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ

При вирішенні питань профілактики та лікування гінекологічних захворювань спеціалісти центру спираються на кращі медичні стандарти, що застосовуються у всьому світі. Щоб попередити появу та прогресування патологій статевої сфери, ми рекомендуємо періодично відвідувати жіночу консультацію. Для збереження здоров'я репродуктивних органів необхідно проходити огляд гінеколога хоча б двічі на рік.

СУЧАСНИЙ РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Всі співробітники МЦ «Medical Plaza» відрізняються високою культурою поведінки та повагою до кожної пацієнтки.

На платному прийомі гінеколога в нашому центрі повністю відсутні такі неприємні явища як:

ПОБЛАЖЛИВІСТЬ

Спілкування з лікарями нашого закладу базується на принципах партнерської взаємодії. Це означає відсутність поблажливого тону з боку фахівця, зацікавленість у Вашому одужанні, поважливе ставлення до поглядів та інтересів пацієнтки.

ОСУД ВАШОГО ОСОБИСТОГО ЖИТТЯ

Основними завданнями сучасного лікаря-гінеколога є збір інформації, необхідної для постановки правильного діагнозу, та визначення загального стану жінки. Це означає глибоко професійний підхід до ситуації кожної відвідувачки, відсутність будь-яких зайвих коментарів та повну недоторканність Вашого особистого життя.

ЗВИНУВАЧЕННЯ У НЕВІГЛАСТВІ

Під час приватного прийому можна ставити гінекологу будь-які питання, що Вас цікавлять, без побоювання викликати осуд у невігластві або нерозумінні деяких моментів. Лікар із задоволенням та в доступній формі пояснить важливу інформацію, що стосується Вашого здоров'я.

Після відвідування нашого центру Ви можете не хвилюватися стосовно точності поставленого діагнозу. Ми гарантуємо високу компетентність наших співробітників та повну відсутність медичних помилок.

ГІНЕКОЛОГ – ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Для жінок, яким потрібен гінеколог, консультація та ціна лікування визначаються в індивідуальному порядку. Дізнатися, якою буде вартість візиту до лікаря, Ви зможете, зв'язавшись з представниками центру «Medical Plaza». Це можна зробити в зручній для Вас формі або відвідавши сторінку з нашим прайс-листом.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ДО ГІНЕКОЛОГА

Спеціалізацією медичного закладу «Медикал Плаза» є турбота про жіноче здоров'я та ​​його збереження на довготривалий термін. Якщо Вам потрібні послуги грамотного лікаря-гінеколога, центр призначить консультацію з досвідченим фахівцем. Запис до гінеколога здійснюється щодня. Щоб потрапити на прийом до спеціаліста, можна подзвонити за номером телефону, вказаному на сайті, або заповнити розташовану нижче форму.

Залишити заявку
Гарячі години