Медичний центр - Medical Plaza
Gynecologist

Спеціалізацією Medical Plaza є турбота про жіноче здоров'я та його збереження на максимально тривалий термін. Якщо Вам необхідний грамотний лікар-гінеколог – звертайтесь до нашого Центру. Комунікація з нашими докторами будується на принципах партнерської взаємодії. Це передбачає відсутність поблажливого тону з боку лікаря, зацікавленість у Вашому одужанні, увага до думки та інтересів пацієнтки.

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Лікарі
Ціни на послуги
Точну ціну на дату обстеження уточнюйте за телефонами нашого контакт-центру.
Назва послуги
Ціна
Консультація лікаря-акушера-гінеколога (консультація, огляд)
500 грн
Консультація лікаря-акушера-гінеколога (повторна)
400 грн
Спеціальні пропозиції
Програми Check-UP
для жінок до 40 років
Програма check-up "Синдром Анджеліни Джолі"
для жінок після 40 років
Програма check-up "Синдром Анджеліни Джолі"

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • О
  Ольга
  Велике спасибі Наргізу за її компетентність та професіоналізм! Лише завдяки їй я нарешті зрозуміла причину своєї проблеми, тоді як інші гінекологи просто призначали все поспіль, не розуміючи, у чому справа. Надалі планую вагітність і вже знаю до кого звернуся за консультацією)
 • М
  Мілена
  Дякуємо доктору Наргізу за її грамотність, професіоналізм та невпинне вдосконалення її знань та умінь. Її доказовий підхід уберіг мене і мій гаманець від марного і навіть небезпечного лікування неіснуючих хвороб. Дякую ще раз за допомогу!
 • О
  Олена
  Вдячна Юсіфлі Наргіз, дуже допомогла в складній ситуації. Вона компетентна і професійна лікарка, дуже комфортно в спілкуванні, все пояснює.
 • К
  Катя, 36 років
  Мені 36 років, двічі вагітніла. До народження другої дитини все було добре, але після пологів посилився біль під час місячних. Потім перехворіла на ГРВІ, потім з'явився цистит. Зробили УЗД органів малого тазу, у сечовому виявили велике скупчення гіперехогенної суспензії. Цистит вилікувала, результати УЗД закинула на далеку полицю. Через півтора року з'явився біль, прийшла уже до Medical Plaza, де на УЗД знайшли ендометріоїдну кісту в яєчнику діаметром 4,5 см. Виявилося, УЗД у попередній клініці проводили конвексним датчиком, тому кісту не помітили. Провели операцію, менструальний цикл стабілізувався, біль та дискомфорт зникли. Тепер тільки в Medical Plaza, дякую!
 • М
  Марина, 35 років
  Довго шукала свого гінеколога. І в поліклініці, але там без варіантів, і приватних гінекологічних кабінетах, і великих медичних центрах. Мені ще років 10 тому поставили діагноз - ендометріоз, відтоді зі змінним успіхом борюся з ним, періодично перебираючи гінекологів. «Душевний спокій» набула в жіночій консультації в Medical Plaza. Прекрасне ставлення до пацієнтів, високий рівень компетенції, відмінний результат. Я нарешті знайшла "свого" гінеколога, і він працює в Medical Plaza!
 • Н
  Ніна, 42 роки
  Шість ЕКЗ поспіль, двічі робили стимуляцію овуляції, заморожували яйцеклітини, нескінченно шукали вікно імплантації, результат – 0. Після шостої спроби руки опустилися… Але потім чоловік умовив ще один, останній раунд. Але в іншій клініці. Особливо не шукали та ретельно не обирали, зателефонували до першої клініки, яку знайшли в інтернеті. Минуло півтора роки, я щаслива мати, мій чоловік просто на сьомому небі. І все завдяки Medical Plaza. Я не маю слів, щоб висловити свою подяку!
 • А
  Аліса, 29 рік
  Минулий гінеколог під час обстеження знайшла дисплазію, взяла біопсію. Виявилася дисплазія матки 2 ступеня. Це було перед відпусткою. Вона мені сказала, щоб я спокійно їхала на море, а восени зробимо припікання. Через кілька місяців мені зробили припікання, але ще одна біопсія показала прогрес дисплазії до 3 ступеня. Гінеколог порадила шукати гарного онколога. Сказати, що я була шокована – нічого не сказати. Потрапила до Medical Plaza, до жіночої консультації. Пройшла досить складний курс лікування. Тепер розумію, що потрапила до дуже правильного місця, де працюють справжні професіонали! Безмежно вдячна всім лікарям клініки!
 • А
  Аліна, 25 років
  Знаєте, як визначити, що лікар хороший? До нього завжди буде велика черга. За порадою дуже гарної знайомої записалася на прийом до гінеколога в Medical Plaza. Але мене записали лише за кілька днів, бо черга. Другий місяць вагітності шукала хорошого акушера-гінеколога. Щоб вела вагітність, скринінг робила та допомагала після пологів. Я вперше проходжу цей шлях, і мені складно з чимось порівнювати, але такої уважності, добродушності та професіоналізму я не зустрічала ніде! Величезне спасибі всій жіночій консультації Medical Plaza та окремо моєму гінекологу!
 • І
  Інна, 37 років
  Тільки завдяки моєму гінекологу з жіночої консультації в Medical Plaza я змогла виносити та благополучно народити своє диво! Мені 37 років вагітніли за допомогою еко. Вагітність була непроста, 9 місяців прожила в максимально життєзберігаючому режимі - розписана днями дієта, вітаміни, ніяких стресів і зайвих рухів. Плюс регулярно робили УЗД та аналізи, щоб стежити за розвитком малюка. У нас все вийшло, народився справжній богатир! Я навіть не знаю, як вам дякувати! Це безцінно… Дякую за все!

ЛІКАР-ГІНЕКОЛОГ В «MEDICAL PLAZA»

Жіночий організм багато в чому нагадує тонкий, складний механізм, робота якого час від часу може ставати нестабільною. При виникненні проблем інтимного характеру кожна пацієнтка прагне знайти грамотного лікаря. Ми пропонуємо Вам скористатися допомогою досвідчених фахівців, що працюють в МЦ «Medical Plaza» у Дніпрі. Якщо Вам потрібен компетентний лікар-гінеколог, центр здатен запропонувати послуги такого спеціаліста. Всі співробітники гінекологічного відділення нашого закладу – медики, які мають багаторічний досвід лікування жінок будь-якого віку.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Звернувшись до медичного центру «Medical Plaza», Ви зможете отримати повний спектр медичних послуг в області гінекології. Попередній запис на прийом до лікаря дозволить уникнути тривалого очікування в чергах та зберегти дорогоцінний час. Дата та час консультації з гінекологом визначаються для кожної пацієнтки індивідуально. При наданні медичних послуг ми точно дотримуємось складеного графіка.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

У центрі «Медикал Плаза» можна пройти профілактичний огляд, комплексне обстеження та призначений спеціалістом лікувальний курс. Лікар-гінеколог у Дніпрі здійснює прийом, який складається з декількох етапів:

 1. Гінекологічного огляду пацієнтки.
 2. Взяття необхідного біоматеріалу (мазків).
 3. Проведення кольпоскопії (вивчення стану шийки матки під мікроскопом).
 4. Ультразвукового дослідження внутрішніх репродуктивних органів (УЗД).

Медичний центр має власну сучасну лабораторію, завдяки чому здійснюються забір та подальше вивчення біологічних середовищ пацієнтів. У нас Ви зможете здати всі необхідні аналізи, не звертаючись до інших установ.

Ми займаємося діагностикою та лікуванням патологій шийки матки, що мають будь-який ступінь складності. Процедура передбачає взяття біопсії, хімічну деструкцію ерозії, вплив на патологічні ділянки радіохвилями (за допомогою апарату «Сургитрон»), конизацію (після введення місцевого або загального наркозу).

Якщо Вам потрібно на прийом до гінеколога, ціна послуги буде розрахована індивідуально. Дізнатися її вартість вдасться після бесіди з нашими консультантами.

БАГАТОПРОФІЛЬНІСТЬ НАШОГО ЗАКЛАДУ

Крім платного гінеколога, в центрі «Медикал Плаза» працюють фахівці інших профілів. За необхідності, Ви зможете пройти додаткові дослідження та консультації. Лікар може призначити мамографію або УЗД молочних залоз, рекомендувати консультацію:

 • мамолога;
 • терапевта;
 • онкогінеколога;
 • ендокринолога;
 • кардіолога;
 • репродуктолога.

Так само, як і в ситуації з аналізами, Вам не доведеться звертатись до інших медичних установ. Пройти обстеження у названих лікарів можна в будь-який час у центрі «Medical Plaza».

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ПАТОЛОГІЙ

Якщо існує необхідність в проведенні хірургічного втручання, його можна здійснити в нашому стаціонарі. Акушери-гінекологи закладу володіють усіма методами проведення діагностики та операцій будь-якого рівня складності. У нас виконують процедури діагностичного вискоблювання маткової порожнини, гістероскопії, гістерорезектоскопії, здійснюють лапароскопію в області яєчників та маткових труб, видалення міоми або матки (екстирпацію).

ОБСТЕЖЕННЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ У ГІНЕКОЛОГА ПРИВАТНОГО ЦЕНТРУ

Кожній жінці, що стала мамою, важливо своєчасно пройти огляд у досвідченого гінеколога. Зробити це необхідно невдовзі після пологів. Таке обстеження допомагає виключити наявність різних захворювань, дозволяє виявити та усунути можливі несприятливі наслідки родової діяльності.

Термін відвідування лікаря-гінеколога завжди індивідуальний. Він визначається особливостями перебігу пологів та реабілітаційного періоду. Найчастіше жінкам рекомендується нанести візит до спеціаліста протягом одного місяця після народження малюка.

Приватні акушери-гінекологи МЦ «Medical Plaza» мають великий досвід лікування патологій, що виникають під час та після вагітності. Потрапити на прийом до фахівця вищої категорії зовсім нескладно. Для цього необхідно зв'язатися з нашими представниками за вказаним номером телефону або оформити запис до гінеколога через Інтернет.

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ

При вирішенні питань профілактики та лікування гінекологічних захворювань спеціалісти центру спираються на кращі медичні стандарти, що застосовуються у всьому світі. Щоб попередити появу та прогресування патологій статевої сфери, ми рекомендуємо періодично відвідувати жіночу консультацію. Для збереження здоров'я репродуктивних органів необхідно проходити огляд гінеколога хоча б двічі на рік.

СУЧАСНИЙ РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Всі співробітники МЦ «Medical Plaza» відрізняються високою культурою поведінки та повагою до кожної пацієнтки.

На платному прийомі гінеколога в нашому центрі повністю відсутні такі неприємні явища як:

ПОБЛАЖЛИВІСТЬ

Спілкування з лікарями нашого закладу базується на принципах партнерської взаємодії. Це означає відсутність поблажливого тону з боку фахівця, зацікавленість у Вашому одужанні, поважливе ставлення до поглядів та інтересів пацієнтки.

ОСУД ВАШОГО ОСОБИСТОГО ЖИТТЯ

Основними завданнями сучасного лікаря-гінеколога є збір інформації, необхідної для постановки правильного діагнозу, та визначення загального стану жінки. Це означає глибоко професійний підхід до ситуації кожної відвідувачки, відсутність будь-яких зайвих коментарів та повну недоторканність Вашого особистого життя.

ЗВИНУВАЧЕННЯ У НЕВІГЛАСТВІ

Під час приватного прийому можна ставити гінекологу будь-які питання, що Вас цікавлять, без побоювання викликати осуд у невігластві або нерозумінні деяких моментів. Лікар із задоволенням та в доступній формі пояснить важливу інформацію, що стосується Вашого здоров'я.

Після відвідування нашого центру Ви можете не хвилюватися стосовно точності поставленого діагнозу. Ми гарантуємо високу компетентність наших співробітників та повну відсутність медичних помилок.

ГІНЕКОЛОГ – ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

Для жінок, яким потрібен гінеколог, консультація та ціна лікування визначаються в індивідуальному порядку. Дізнатися, якою буде вартість візиту до лікаря, Ви зможете, зв'язавшись з представниками центру «Medical Plaza». Це можна зробити в зручній для Вас формі або відвідавши сторінку з нашим прайс-листом.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ДО ГІНЕКОЛОГА

Спеціалізацією медичного закладу «Медикал Плаза» є турбота про жіноче здоров'я та ​​його збереження на довготривалий термін. Якщо Вам потрібні послуги грамотного лікаря-гінеколога, центр призначить консультацію з досвідченим фахівцем. Запис до гінеколога здійснюється щодня. Щоб потрапити на прийом до спеціаліста, можна подзвонити за номером телефону, вказаному на сайті, або заповнити розташовану нижче форму.

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру 

 •  К 
   Катя, 36 років 
   Мені 36 років, двічі вагітніла. До народження другої дитини все було добре, але після пологів посилився біль під час місячних. Потім перехворіла на ГРВІ, потім з'явився цистит. Зробили УЗД органів малого тазу, у сечовому виявили велике скупчення гіперехогенної суспензії. Цистит вилікувала, результати УЗД закинула на далеку полицю. Через півтора року з'явився біль, прийшла уже до Medical Plaza, де на УЗД знайшли ендометріоїдну кісту в яєчнику діаметром 4,5 см. Виявилося, УЗД у попередній клініці проводили конвексним датчиком, тому кісту не помітили. Провели операцію, менструальний цикл стабілізувався, біль та дискомфорт зникли. Тепер тільки в Medical Plaza, дякую! 
 •  М 
   Марина, 35 років 
   Довго шукала свого гінеколога. І в поліклініці, але там без варіантів, і приватних гінекологічних кабінетах, і великих медичних центрах. Мені ще років 10 тому поставили діагноз - ендометріоз, відтоді зі змінним успіхом борюся з ним, періодично перебираючи гінекологів. «Душевний спокій» набула в жіночій консультації в Medical Plaza. Прекрасне ставлення до пацієнтів, високий рівень компетенції, відмінний результат. Я нарешті знайшла "свого" гінеколога, і він працює в Medical Plaza! 
 •  Н 
   Ніна, 42 роки 
   Шість ЕКЗ поспіль, двічі робили стимуляцію овуляції, заморожували яйцеклітини, нескінченно шукали вікно імплантації, результат – 0. Після шостої спроби руки опустилися… Але потім чоловік умовив ще один, останній раунд. Але в іншій клініці. Особливо не шукали та ретельно не обирали, зателефонували до першої клініки, яку знайшли в інтернеті. Минуло півтора роки, я щаслива мати, мій чоловік просто на сьомому небі. І все завдяки Medical Plaza. Я не маю слів, щоб висловити свою подяку! 
 •  А 
   Аліса, 29 рік 
   Минулий гінеколог під час обстеження знайшла дисплазію, взяла біопсію. Виявилася дисплазія матки 2 ступеня. Це було перед відпусткою. Вона мені сказала, щоб я спокійно їхала на море, а восени зробимо припікання. Через кілька місяців мені зробили припікання, але ще одна біопсія показала прогрес дисплазії до 3 ступеня. Гінеколог порадила шукати гарного онколога. Сказати, що я була шокована – нічого не сказати. Потрапила до Medical Plaza, до жіночої консультації. Пройшла досить складний курс лікування. Тепер розумію, що потрапила до дуже правильного місця, де працюють справжні професіонали! Безмежно вдячна всім лікарям клініки! 
 •  А 
   Аліна, 25 років 
   Знаєте, як визначити, що лікар хороший? До нього завжди буде велика черга. За порадою дуже гарної знайомої записалася на прийом до гінеколога в Medical Plaza. Але мене записали лише за кілька днів, бо черга. Другий місяць вагітності шукала хорошого акушера-гінеколога. Щоб вела вагітність, скринінг робила та допомагала після пологів. Я вперше проходжу цей шлях, і мені складно з чимось порівнювати, але такої уважності, добродушності та професіоналізму я не зустрічала ніде! Величезне спасибі всій жіночій консультації Medical Plaza та окремо моєму гінекологу! 
 •  І 
   Інна, 37 років 
   Тільки завдяки моєму гінекологу з жіночої консультації в Medical Plaza я змогла виносити та благополучно народити своє диво! Мені 37 років вагітніли за допомогою еко. Вагітність була непроста, 9 місяців прожила в максимально життєзберігаючому режимі - розписана днями дієта, вітаміни, ніяких стресів і зайвих рухів. Плюс регулярно робили УЗД та аналізи, щоб стежити за розвитком малюка. У нас все вийшло, народився справжній богатир! Я навіть не знаю, як вам дякувати! Це безцінно… Дякую за все! 
 •  Х 
   Христина 
   Тетяна Павлівна Золотаренко – лікар-душа))) Моя історія з цим лікарем почалася майже 2 роки тому, ми лікували ерозію шийки матки радіохвильовим методом. Забігаючи наперед скажу, що після такої процедури на перших пологах моя шийка розкрилася "на ура", це для тих, хто сумнівається, чи варто лікувати таку "бяку" тим, хто ще не народжував. Моя вагітність пройшла чудово завдяки Медікал Плазі та моєму лікарю: мінімум нервів, максимум уваги до всіх дрібниць, аналізи вчасно, достовірно і на пошту, жодних черг та дискомфорту. Тут все створено для того, щоби ви спокійно виносили своє диво. Тетяно Павлівно, дякую Вам за професіоналізм, сучасний підхід, щирість, теплоту, за те, що в будь-який момент були на зв'язку і переживали за мене) Залишайтеся завжди такою феєю, яка допомагає жінкам народжувати супер-бейбіків))) Здоров'я Вам та успіхів у роботі! 
 •  Н 
   Наталія Болдиш 
   Лікар Рубан В.А. компетентний, професійний Лікар! Дуже приємна у спілкуванні! Дуже задоволена своїм відвідуванням у цього Лікаря! Дякуємо за увагу та медсестрі доктора Марині. 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження