Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Ціни на послуги
Точну ціну на дату обстеження уточнюйте за телефонами нашого контакт-центру.
Назва послуги
Ціна
УЗД органів малого таза (у жінок) вагінальним датчиком
450 грн
УЗД органів малого таза (у жінок) абдомінальним датчиком
450 грн
УЗД органів малого таза у жінок (лікарем репродуктологом)
550 грн
УЗД органів малого тазу чоловіків трузі/трансректальне (передміхурова залоза, сечовий міхур)
630 грн

УЗД органів малого тазу належить до високоточних та безпечних діагностичних процедур, які призначаються навіть грудним дітям і в період виношування. За допомогою даного методу вдається якісно обстежити стан матки та її труб, сечового міхура, яєчників, виявити вагітність на ранній стадії і т.д.. УЗД дозволяє відстежувати роботу різних органів, виключає упущення будь-яких відхилень від норми або неправильне тлумачення патологій, що є у пацієнта.

У МЦ Medical Plaza гінекологічне УЗД у жінок здійснюється досвідченими гінекологами з використанням сучасного експертного обладнання. Ціни УЗД органів малого тазу в нашому Центрі:

*Якщо інформація про ціни застаріла, дізнавайтеся актуальні ціни на дату обстеження за допомогою чату або зателефонувавши за номером 0800330005

учасна гінекологія розглядає ультразвукове дослідження як безпечний і максимально достовірний метод діагностики. Проведене гінекологічне УЗД у Дніпрі в нашому Центрі гарантує високу точність результатів. При обстеженні щодо фіброми яєчника достовірність даних становить 90%, у разі виявлення кіст – 98%.

КОЛИ ПРОВОДЯТЬ ДІАГНОСТИКУ

Гінекологічне УЗД органів малого тазу у жінок призначають при різних патологіях:

  • тягнучі болі, дискомфорті в нижній області живота;
  • мажучі виділення, що спостерігаються протягом менструального циклу;
  • кровотечі.

УЗД у гінекології здійснюють з метою діагностики вагітності, при підозрі на формування пухлин, кіст, інших патологій. Завдяки обстеженню виконується візуалізація вільної рідини у малому тазі, патологічних процесів в ендометрії, яєчниках. За допомогою УЗД матки виявляється контрацептивна спіраль (ВМС), виявляються непрямі ознаки наявного запалення.

Пацієнтам жіночої статі рекомендується обстежуватись у гінеколога та пройти УЗД органів малого тазу мінімум одноразово протягом року. У разі виникнення неприємних симптомів, при порушеннях циклу необхідно негайно звертатися до медичного центру.

ВИДИ ПРОЦЕДУРИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ ДО УЗД

Щоб зробити УЗД органів малого тазу, вдаються до основних методів:

  • Трансабдомінальний (місцем впливу стає передня стінка очеревини).
  • Трансвагінальний (за допомогою введення датчика у піхву).
  • Акушерський, скринінговий, що призначається в основному під час вагітності.

Перед проведенням трансабдомінального виду обстеження передбачено заповнення сечового міхура. Пацієнтка має випити 1 л води (в екстрених ситуаціях рідина вводиться за допомогою катетера).

Трансвагінальне УЗД вимагає повного спустошення сечового міхура.

Акушерське та скринінгове обстеження проводять без обов'язкової підготовки.

КОЛИ КРАЩЕ ОБСТЕЖУВАТИ ОРГАНИ МАЛОГО ТАЗУ

УЗД з гінекології рекомендується проводити на 5-7 день менструального циклу. Виконання процедури у цей період дозволяє повноцінно обстежити матку, придатки, виявити полікістоз та інші порушення.

Якщо є підозра формування міоми, обстеження проводиться відразу після завершення менструації. Для визначення ендометріозу вибирається період, що передує менструації. Щоб виявити фолікулогенез (у період виношування та відсутності вагітності) здійснюють трансвагінальне УЗД. Цю процедуру рекомендується проводити у певні дні циклу (після врахування його особливостей терміни виконання УЗД можуть порушуватись).

У процесі ультразвукового дослідження також виявляється вагітність, що протікає на ранньому терміні. Ця діагностична процедура відрізняється точністю та безпекою, відсутністю ризиків для матері та майбутнього малюка. Застосування сучасного обладнання служить своєчасному виявленню позаматкової вагітності і дозволяє відразу вживати необхідних заходів.

Обстеження призначається у кожному триместрі виношування. На відміну від тесту на вагітність, УЗД не лише підтверджує наявність вагітності, а й уточнює її локалізацію.

Лікар-гінеколог призначає дату обстеження лише після об'єктивної оцінки наявної клінічної картини та розгляду індивідуальних особливостей кожної пацієнтки.

УЗД ОРГАНІВ МАЛОГО ТАЗА У ЧОЛОВІКІВ

Сферою виконання УЗД органів малого тазу є не лише гінекологія. Чоловікам проходження профілактичного ультразвукового дослідження показано щонайменше одноразово протягом 12-ти місяців. У цій категорії пацієнтів процедура спрямовано своєчасне виявлення прихованих патологій.

Чоловікам рекомендується пройти УЗД органів малого тазу трансректальним способом, що дозволяє детально вивчати стан передміхурової залози, оцінювати її функціонування. Щоб провести цей вид обстеження датчик ультразвукового апарату вводиться в область прямої кишки.

Завдяки проведеному обстеженню вдається не лише дослідити передміхурову залозу, а й виявити:

  • проблеми сечового міхура;
  • аденому простати;
  • інші доброякісні та злоякісні новоутворення.

Наш медичний центр видає пацієнтам результати ультразвукового обстеження одразу після завершення процедури. Ціна УЗД органів малого тазу повідомляється при зверненні в наш Центр по телефонам контакт-центру.

Якщо фахівець, який проводив дослідження, виявить відхилення від норми, то пацєнта направляють до уролога. Цей лікар вивчає отримані під час процедури дані та призначає необхідний лікувальний курс.

Медичний центр Medical Plaza виконує УЗД органів малого тазу на найвищому рівні. Лікарі, які працюють у нашому закладі, мають багаторічний досвід проведення ультразвукової діагностики, здійснюють процедуру із застосуванням сучасного обладнання експерт-класу. Фахівець проведе консультацію у зручний для Вас час, повідомить вартість УЗД органів малого тазу, надасть рекомендації щодо подальших дій. Щоб пройти обстеження, можна записатися на прийом, здійснивши дзвінок за вказаним номером телефону або подавши заявку в електронному вигляді.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження