Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ВАКЦИНИ «ЦЕРВАРИКС» ТА «ГАРДАСИЛ». ЩО ЦЕ І ДЛЯ ЧОГО?

Ці вакцини зарекомендували себе на світовому ринку, як одні з найкращих препаратів проти вірусу папіломи людини.

Ще зовсім недавно гострі кондиломи та бородавки вважалися доброякісними захворюваннями. Сьогодні вони є найбільш поширеними інфекціями, що передаються статевим шляхом. Відомо понад 100 типів ВПЛ, які мають низький, середній або високий тип онкогенности. Саме середній та високий типи ВПЛ викликають розвиток раку шийки матки або піхви. У чоловіків переважає низький тип ВПЛ – це гострі кондиломи та бородавки, що формуються на зовнішніх статевих органах.

Вакцинація дозволяє запобігти враженню, викликаному середнім та високим типами ВПЛ. Дівчаткам 9-14 років, які ще не жили статевим життям, вона проводиться дворазово та захищає на 99,9%. Дівчатам старше 15 років та тим, які вже жили статевим життям, вона проводиться трикратно та захищає на 96,7%.

ЯКІ МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВАКЦИНАЦІЇ?

Це вік менше ніж 9 років, вагітність, лихоманка.

ЯКА ПОБІЧНА ДІЯ ВАКЦИНАЦІЇ?

Найбільш поширені наступні побічні дії: набряк, почервоніння або біль у перші години після ін'єкції.

ЯКІ ОБСТЕЖЕННЯ НЕОБХІДНО ПРОЙТИ ПЕРЕД ВАКЦИНАЦІЄЮ?

Якщо ми говоримо про дівчаток, які ще не жили статевим життям, потребується лише оцінка соматичного здоров'я. Якщо пацієнтка вже мала статевих партнерів, здійснюють забір мазка на флору та цитологію, ВПЛ-скринінг. Найкраще його проводити методом ПЛР. Також роблять кольпоскопію – оцінку стану шийки матки, цервікального каналу та піхви при фарбуванні індикаторами та оптичному збільшенні.

У ВАШІЙ КЛІНІЦІ МОЖНА ПРОЙТИ НЕОБХІДНІ ОБСТЕЖЕННЯ?

Так, безумовно. Ви можете записатися на зручні для Вас час і дату, щоб пройти всі необхідні процедури. Обстеження триває не довше 30 хвилин. Результати видаються протягом 5 днів.

Залишити заявку