Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Спеціальні пропозиції
Програми Check-UP
для жінок до 40 років
Програма check-up "Синдром Анджеліни Джолі"
для жінок після 40 років
Програма check-up "Синдром Анджеліни Джолі"
Онкогінекологія в Medical Plaza

Наш медичний центр має широкі можливості в боротьбі з жіночими онкологічними захворюваннями. Для кожної пацієнтки передбачено розробку індивідуального плану з урахуванням загального стану, стадії розвитку патології, наявності супутніх захворювань. За потреби фахівці клініки проводять онкоконсиліум, що допомагає вибрати оптимальний варіант лікування.

Гінеколог-онколог – вузький спеціаліст, який займається лікуванням та профілактикою онкології жіночих репродуктивних органів. До компетенції лікаря належать різні види новоутворень, що вражають статеву сферу (злоякісного чи доброякісного характеру).

ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

Фахівці МЦ «Medical Plaza» досконало володіють сучасними методами боротьби з пухлинами у жінок. Співробітники медичного центру допомагають пацієнтам з онкологією вже 30 років, багато з них мають вищу категорію, звання кандидатів медичних наук та є заслуженими лікарями України.

Після запису на прийом гінеколога-онколога Ви зможете пройти ранню діагностику та ефективну профілактику онкопроцесу. Наші медики допоможуть виявити ракову пухлину на доклінічній (нульовий) стадії й призначать своєчасне лікування. Це дозволить зупинити подальший розвиток небезпечної хвороби.

В центрі застосовуються різні методи боротьби з онкологічними захворюваннями. Для кожної пацієнтки розробляється індивідуальний план терапії з урахуванням загального стану, стадії розвитку патології, наявності супутніх порушень. За необхідності наші спеціалісти проводять онкоконсіліум, завдяки якому вдається обрати найбільш ефективний варіант лікування.

ЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛІКУЄ ГІНЕКОЛОГ-ОНКОЛОГ

Онкогінеколог на високому рівні здійснює лікування:

 1. Раку шийки або тіла матки.
 2. Онкології яєчників.
 3. Дисплазії.
 4. Пухлин молочних залоз.

Спеціаліст також допомагає боротися із захворюваннями, які здатні поступово призводити до появи ракової пухлини. До таких патологій відносять:

 • міому;
 • ерозію шийки матки;
 • ендометріоз;
 • хронічну форму ендометриту;
 • фіброму яєчників;
 • кондиломи, папіломи.

Більшість з названих захворювань протікають без вираженої симптоматики, та не турбують пацієнток на початковому етапі розвитку. Саме тому важливо періодично проходити профілактичні огляди у гінеколога, які дозволяють виявляти різні порушення на ранній стадії.

Своєчасна діагностика патологічних процесів дозволяє повністю вилікуватися консервативними засобами та позбавитись необхідності в проведенні операції. Хвороба, яка вже досягла 3-4 стадії, нерідко вимагає повної резекції (хірургічного видалення) ураженого органу.

КОЛИ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ

На ранній стадії розвитку пухлина часто не викликає помітних симптомів, проте може провокувати негативні зміни в роботі статевої системи. Консультація онколога-гінеколога стає необхідною в наступних випадках:

 1. При виникненні збою менструального циклу.
 2. У разі тривалої відсутності місячних, не пов'язаної з вагітністю, менопаузою чи клімаксом.
 3. При патологічній тривалості менструації, масивній кровотечі.
 4. При постійних болях внизу живота, появі з піхви виділень з неприємним запахом.
 5. У разі розвитку кровотечі в середині циклу.

Негайно звернутися до лікаря слід при виникненні свербіння, печіння в піхві, відчуття тиску на сечовий міхур, що віддає в пряму кишку, постійних запорів, частих позивів до сечовипускання. Візит до спеціаліста також потрібен при появі в інтимній зоні новоутворень у вигляді кондилом або папілом.

Щоб попередити розвиток важких патологій та постійно слідкувати за станом свого здоров'я, необхідно відвідувати гінеколога з 15-річного віку (мінімум один раз протягом року). Після 30 років варто проходити обстеження кожні 6 місяців.

ОНКОГІНЕКОЛОГ: ПРИЙОМ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

При першому відвідуванні спеціаліст онколог-гінеколог опитує пацієнтку з метою з'ясування подробиць розвитку патології, збору анамнезу. Важливе значення має інформація про те, в який період з'явилися перші прояви хвороби, якою є інтенсивність та періодичність виникнення неприємних симптомів. На прийомі онкогінеколога треба детально розповісти про захворювання, які мали місце в минулому, повідомити про кількість вагітностей, ймовірних абортів, випадків онкозахворювань серед близьких родичів.

Прийом гінеколога-онколога складається з обов'язкового огляду пацієнтки на кріслі з використанням дзеркала та інших медичних інструментів. Далі призначаються здача необхідних аналізів та проведення додаткових обстежень.

ДОДАТКОВІ ДІАГНОСТИЧНІ ЗАХОДИ

Щоб отримати повне уявлення про стан та функціонування репродуктивної сфери пацієнтки, потрібно здати:

 • загальний аналіз крові;
 • аналіз для визначення онкомаркерів;
 • біохімічний аналіз крові та сечі.

Отримати важливу інформацію про стан статевої та інших систем організму дозволяє проведення сучасних процедур – колькоскопії, біопсії, колоноскопії, рентгенографії, гастроскопії, мамографії, МРТ, КТ, УЗД органів малого таза.

Після збору й ретельного розгляду отриманих результатів лікар-онкогінеколог зможе максимально точно визначити стадію розвитку захворювання, підтвердити наявність або відсутність ускладнень, процесу метастазування. Далі підбирається індивідуальна схема лікування, а пацієнтка отримує важливі додаткові рекомендації.

ГІНЕКОЛОГ-ОНКОЛОГ, ЗАПИСАТИСЯ ДО ЛІКАРЯ

У нашому центрі постійно працює гінеколог-онколог, записатися до якого можна просто зараз. Ми гарантуємо отримання якісної консультації, проведення якої здійснюється на найсучаснішому рівні. Про вартість послуги можна дізнатися в прайс-листі.

Якщо Вам потрібен гінеколог-онколог, варто скористатися номером телефона для запису на прийом, який надається на сайті. Подати заявку також вдасться за допомогою форми зворотного зв'язку:

Рівень сучасної медицини дозволяє позбавляти онкологічні захворювання їх фатального статусу. Рання діагностика, застосування найбільш актуальних терапевтичних методів, малоінвазивної хірургії дозволяють у більшості випадків повністю виліковувати пацієнток із суворим діагнозом. Не менш важливим етапом стане ефективна реабілітація, яка розробляється гінекологом-онкологом індивідуально для кожної жінки після проходження основного лікувального курсу.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження