Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

ЩО ТАКЕ ДІАГНОСТИЧНА І ХІРУРГІЧНА ГІСТЕРОСКОПІЯ?

Гістероскопія є однією з різновидів ендоскопічних операцій, яка може бути діагностичною або хірургічною. При проведенні гістероскопії матку обстежують зсередини за допомогою зондів, забезпечених світловодами і мікровідеокамерами.

Після проведення діагностичної гістероскопії лікар може точніше встановити діагноз і призначити правильне лікування. При проведенні хірургічної гістероскопії в порожнину матки вводяться інструменти, необхідні для видалення поліпів та інших новоутворень, а також забору матеріалу для біопсії.

Якщо Вас турбують рясні або тривалі місячні, а при УЗД виявлено або підозрюється в порожнині матки поліп ендометрія або міоматозний вузол, або потовщення внутрішнього шару матки (ендометрія), Ваш лікар повинен рекомендувати Вам проведення діагностичної або хірургічної гістероскопії.

Діагностична гістероскопія дозволить уточнити діагноз і призначити правильне лікування, а хірургічна (гістерорезектоскопія) допоможе позбутися від поліпів і внутрішніх вузлів матки, що призведе до підвищення Вашої якості життя. Що дуже важливо, видалення поліпів матки за допомогою вискоблювання часто призводить до рецидиву, оскільки залишається «судинна ніжка» поліпа, а при гістероскопії вона «припікається», що не дозволяє виникнути новому зростанню поліпа.

Проведення гістероскопії є доцільним при безплідді, невиношуванні вагітності і мимовільних викиднів. Гістероскопія здатна точно визначити стан маткових труб і пороки матки. Точно відповісти, чи наступить вагітність після гістероскопії, і чи буде вона вдалою, неможливо. Усе це залежить не від самої операції, а від діагнозу, який буде поставлений жінці після її проведення.

У медичному центрі «Medical Plaza» застосовуються ендоскопічна система виробництва фірми «Карл Шторц» (Німеччина) - світового лідера у виробництві обладнання для малоінвазивної хірургії. Новий компактний гістероскоп створений на базі 2-міліметрової стрижневий оптики HOPKINS II з вбудованим іригаційним каналом. Гістероскоп має дуже невеликий зовнішній діаметр, всього 2,9 мм, що дуже зручно для дослідження пацієнток з безпліддям, пацієнток, що ще не народжували,  і постклімактеричних пацієнток. Розширення цервікального каналу зазвичай взагалі не потрібно, що дозволяє виконувати ефективно цю процедуру без проведення загального наркозу. Це істотно знижує час виконання процедури і ризик розвитку ускладнень, пов'язаних з анестезією.

Процедура гістероскопії високоінформативна, проста і безболісна при дотриманні рекомендацій професійних лікарів медичного центру «Medical Plaza».

ВАЖЛИВО!

Кожен випадок є унікальним, тому що потрібно враховувати унікальні особливості кожного організму, тому з таких питань, як гістероскопія та інших, Ви можете звернутися до  фахівців  нашого медичного центру за детальною консультацією. Записуйтесь на прийом прямо зараз за телефонами або заповнивши контактну форму нижче.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження