Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Графік роботи мамографа:

 • Пн-Пт: 08:00 до 20:00
 • Сб: 09:00 до 18:00
 • Нд: 09:00 до 16:00

Частота виявлення жіночих онкологічних захворювань неухильно зростає як в усьому світі, так і в Україні. Найбільша кількість випадків раку фіксується в промислових районах.

Найважливіше значення мають якісна діагностика онкології і прийняття ефективних лікувальних заходів. Для проведення медичних процедур в МЦ «Medical Plaza» функціонує лікувально-діагностичне відділення мамології. Тут можна зробити мамографію, ціна якої відрізняється доступністю, а результат - інформативністю. Процедура виконується з використанням багатофункціонального сучасного пристрою Hologic Lorad M-IV. Виконана за допомогою цього апарату мамографія дозволяє отримувати достовірну інформацію про стан жіночого здоров'я.

ЩО ТАКЕ МАМОГРАФІЯ

Мамографія є рентгенівським методом дослідження грудних залоз. Подібну процедуру здійснюють в наступних випадках:

 • з метою проведення профілактики (обстеження показано здоровим жінкам);
 • для виконання діагностики (у разі підозри на наявність злоякісних або доброякісних новоутворень в ділянці грудей).

Обстеження призначається мамологом, гінекологом або хірургом у разі проведення планових медоглядів або після звернення пацієнтки зі скаргами на проблеми з боку молочних залоз. Наші фахівці мають великий досвід діагностики та лікування, проводять діагностику і подальший терапевтичний курс на найвищому рівні.

У списку виявлених у жінок онкологічних захворювань рак молочної залози незмінно займає лідируючі позиції. Успішність консервативного лікування та хірургічного втручання багато в чому визначаються ранньою діагностикою онкології.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ МАМОГРАФА HOLOGIC LORAD M-IV

Якщо Вас цікавить, де можна зробити мамографію із застосуванням сучасної апаратури, звертайтеся в наш центр. Мамографія в Дніпрі, що проводиться за допомогою апарату Hologic Lorad M-IV, має багато переваг:

 1. Підвищена безпека. Під час застосування мамографа Hologic Lorad M-IV стандартна доза опромінення, одержувана людиною при обстеженні, знижується на 30%.
 2. Висока точність результатів. Застосовувана в нашому центрі апаратура має спеціальну відсівну HTC-решітку. Це пристосування, здатне поглинати велику кількість розсіяного випромінювання і безперешкодно пропускати прямі рентгенівські промені, забезпечує хорошу контрастність зображення. Така якість мамографа допомагає виявляти навіть мінімальні відхилення від норми, в рази підвищувати точність діагностики.
 3. Максимальний комфорт для пацієнток, можливість поліпозиційного дослідження. Апарат забезпечений двома режимами управління (ручним і автоматичним), призначеним для вибору оптимальних експозицій і для створення комфорту під час процедури. Завдяки наявності трипольового датчика пристрій володіє найбільш точною системою автоматичного визначення експозиції, що допомагає виконувати точну оцінку щільності молочних залоз.

Мамографія в Дніпропетровську, виконана на сучасному пристрої, дозволяє отримувати прицільні знімки або збільшені зображення. Апарат містить 2 спеціальні підтримуючі платформи різної величини, що сприяють проведенню дослідження при будь-яких розмірах молочних залоз.

З ЯКОЮ МЕТОЮ ПРОВОДЯТЬ МАМОГРАФІЮ

Мамографія молочних залоз має велике значення для здійснення якісної ранньої діагностики раку. Завдяки проведенню даної процедури вдається виявити патологічні зміни в структурі грудей задовго до того, як вони стануть очевидними для пацієнтки і лікаря.

Серед причин смертності раку молочної залози відводиться 3 місце після захворювань серцево-судинної системи і серйозних травм. У 20% випадків онкологія асоціюється із негативною спадковістю, тоді як основні 80% пов'язані з образом і умовами життя. У разі постановки діагнозу «рак грудей» на ранній стадії його вдається вилікувати у 94% пацієнток.

Відповідно до медичних рекомендацій після 40 років мамографічне обстеження рекомендується проходити щорічно. Багато фахівців рекомендують жінкам, які мають обтяжений анамнез, спадкову схильність до раку, які перенесли небезпечне захворювання в минулому, консультуватися з лікарем щодо початку проведення перших процедур. Нерідко такій категорії пацієнток мамографію варто проводити раніше - до досягнення 40-річчя.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОЦЕДУРИ

Пройти мамографію необхідно в наступних випадках:

 • з метою профілактичного обстеження після 40 років (навіть за відсутності ознак патології, будь-яких скарг);
 • у разі підозри на перебіг злоякісних процесів;
 • для оцінки ефективності проведеного лікування, відстеження динаміки вже виявленої хвороби;
 • для проведення дифдіагностики.
 • у разі наявності лікарських показань процедура призначається жінкам від 35 років.

ПРАВИЛА ПІДГОТОВКИ ДО ОБСТЕЖЕННЯ

Перш ніж зробити мамографію, необхідно правильно до неї підготуватися. У день проведення процедури не рекомендується використовувати в ділянці грудей і пахвових западин дезодоранти, креми, інші косметичні засоби.

Перш ніж почати обстеження, потрібно довести до відома лікаря-рентгенолога щодо змін в стані молочних залоз. Важливо обов'язково повідомити фахівця про будь-які симптоми, втягнення на шкірі, виділення з сосків, отримані в минулому травми. Вирушаючи в центр мамографії, бажано мати з собою знімки грудей, виконані раніше.

КРАЩИЙ ЧАС ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МАМОГРАФІЇ

Медики рекомендують виконувати мамографію в першу фазу менструального циклу. Найбільш вдалим для обстеження стане період з 5-го по 8-й дні, відлічуваний від початку місячних. У цей час молочні залози менш напружені, болючі, а дослідження стає комфортним для пацієнтки і максимально інформативним для лікарів.

У разі наявності певних показань мамографія грудей може бути проведена в інші дні менструального циклу. У жінок, які переживають менопаузу, обстеження дозволено виконувати в будь-який період.

ПЕРЕВАГИ ЦЬОГО МЕТОДУ

Мамографію молочних залоз розглядають як єдиний метод, що дозволяє виявляти мікрокальцинати - відкладення солей, нерідко вказують на перебіг злоякісного онкологічного процесу. Іншими перевагами процедури є:

 • чітка спрямованість рентгенівських променів, відсутність впливу на інші органи і частини тіла;
 • хороша візуалізація тканин молочних залоз;
 • висока ймовірність виявлення новоутворень, які чинять спротив пальпації;
 • виявлення пухлин на ранніх стадіях формування.

Щорічне обстеження дозволяє виявляти невеликі протокові утворення, допомагає своєчасно діагностувати інвазивний протоковий і дольковий рак.

Мамографія не проводиться в декількох випадках:

 • в період виношування;
 • під час грудного вигодовування.

Відносне протипоказання до виконання процедури - вік менше 35-ти років (у жінок цієї вікової категорії спостерігається висока щільність тканин молочних залоз).

ЗАПИС НА МАМОГРАФІЮ

Одним з центрів, де зробити мамографію можна якісно і недорого, стане МЦ «Medical Plaza». Вартість обстеження, що виконується на сучасному мамографі складає від 500 грн. Точну ціну дізнавайтеся за телефоном контакт-центру: 0800-330-005.

У нас можна зробити мамографію безкоштовно за Є-направленням. Для цього Вам необхідно отримати електронне направлення у свого сімейного лікаря. Якщо у вас не укладена декларація із сімейним лікарем, ви можете укласти її в нашому Центрі.

У разі виявлення ущільнень у грудях, змін на шкірі, виділень з сосків, збільшення пахвових вузлів мамографія повинна проводитися невідкладно. Для отримання більш детальної інформації та запису до лікаря Ви можете зателефонувати за номером телефону, наявному на сайті, або заповнити форму зворотного зв'язку.

Залишити заявку