Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

РАДІОХВИЛЬОВЕ ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ

Ерозія – поширена гінекологічна патологія, яку найчастіше за все виявляють у різновікових пацієнток. Захворювання характеризуються появою дефекту слизової оболонки (плаского епітелію), що покриває вагінальну ділянку шийки матки. Ерозію виявляють у кожної 3 жінки. Найбільш схильні до такого порушення вагітні та пацієнтки, які вже народили дитину. Хвороба може мати серйозні наслідки та здатна поступово переходити в рак. Уникнути небезпечного онкологічного переродження допомагає радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Такий метод на високому рівні та за доступною вартістю застосовується в МЦ «Medical Plaza».

ФОРМИ ЕРОЗИВНОГО УРАЖЕННЯ

Розрізняють 2 основні форми ерозії:

  • справжню;
  • псевдоерозію (ектопію циліндричного епітелію).

Справжня ерозія призводить до появи дефектів епітелію, повної відсутності клітин, що покривають шийку матки. Нерідко цей вид патології нагадує формування садна на шкірі. Про псевдоерозію мова йдеться, коли епітеліальна тканина, що вистилає цервікальний канал, зміщується до зовнішнього боку шийки матки.

Стан істинної ерозії (виразки) зустрічається достатньо рідко. Переважно гінекологам доводиться діагностувати ерозивний процес в стадії загоєння або ектопію.

ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ В «MEDICAL PLAZA»

Медичний центр «Medical Plaza» пропонує своїм клієнтам якісну сучасну діагностику та ефективне лікування ерозії шийки матки. Для відновлення здоров'я наших пацієнток ми застосовуємо радіохвильової деструкцію – найбільш результативний метод боротьби з поширеним захворюванням.

Технологія впливу на маткову ерозію за допомогою радіохвиль є безболісною, безкровною та атравматичною. Така методика забезпечує повну відсутність рубців на шийці матки, у зв'язку з чим рекомендується жінкам, які ще не народжували. Також процедура показана пацієнткам, які планують пологи після завершення лікування.

Велика кількість спеціалістів вважають, що лікування ерозії радіохвильовим методом є одним із провідних способів усунення гінекологічної аномалії. Метод передбачає безконтактний вплив на уражені тканини. Під час терапевтичного сеансу відбувається випаровування патологічних елементів, яке здійснюється під впливом хвиль високої частоти. Така дія відрізняється високою ефективністю, не призводить до появи болю чи дискомфорту.

Важливі переваги лікувальної процедури – відсутність негативного впливу на здорові сусідні тканини, мінімальний ризик розвитку кровотеч або ускладнень.

ПРИПІКАННЯ ЕРОЗІЇ РАДІОХВИЛЯМИ – ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС

Найбільш сприятливим періодом для проведення лікувального сеансу вважається перша половина місячного циклу (орієнтовно – проміжок між 5 та 10 днями). В цей час ймовірність кровотечі незначна, а відновлення тканин відбувається прискореними темпами.

Щоб пройти радіохвильове лікування ерозії шийки матки, пацієнтка не потрібує госпіталізації. Лікувальний сеанс проходить досить швидко та займає не більше 15 хвилин. Для його проведення жінку розташовують на гінекологічному кріслі, потім дезінфікують та знеболюють шийку матки за допомогою спеціальних препаратів.

Інструмент, що застосовується під час процедури (радіохвильовий ніж) має особливий спосіб впливу на уражені тканини – безконтактний. Під цим мається на увазі відсутність надрізів або інших мікротравм. Лікувальний ефект досягається завдяки дії спеціальних хвиль, під дією яких тканини розсікаються в необхідному місці. Далі відбуваються такі процеси як випаровування клітин й утворення низькотемпературного пару, коагуляція судин, що допомагає уникнути втрати крові.

Для повного усунення ерозії часто вистачає одного сеансу. Загоєння й відновлення ділянок, які зазнали терапевтичного впливу, відбувається досить швидко – до настання наступного місячного циклу.

ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Протягом реабілітаційного періоду у пацієнтки можуть спостерігатися виділення зі статевих шляхів. Найчастіше вони є незначними, і пов'язуються з природними процесами загоєння тканин та відходження відшарованих елементів. У нормі такі виділення зникають без будь-якого втручання протягом 10 днів.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ РАДІОХВИЛЬОВИМ МЕТОДОМ

Припікання ерозії радіохвилями не застосовується під час місячних, у жінок із кровотечами нез'ясованої етіології. Серед інших протипоказань до лікування даним методом належать:

  1. Вагітність на будь-якому терміні.
  2. Порушене згортання крові.
  3. Цукровий діабет у стадії декомпенсації.
  4. Гостре запалення внутрішніх репродуктивних органів (яєчників, матки).
  5. Лихоманка.
  6. Гострі інфекції, що призводять до зниження імунітету (вірусні, грибкові, бактеріальні).

Лікування ерозії радіохвилями заборонено при наявності в організмі жінки маткової спіралі або кардіостимулятора. Терапія також протипоказана у випадку серйозних порушень психіки.

ЦІНА НА ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

Ефективне лікування ерозії шийки матки в МЦ «Medical Plaza» відрізняється доступністю при будь-якому бюджеті. Вартість процедури визначається індивідуально, на основі результатів обстеження пацієнтки, поширеності та складності патологічного процесу. Повна ціна радіохвильового лікування ерозії стане відомою під час попередньої бесіди з лікарем. Записатися на консультацію до кваліфікованого спеціаліста можна, зробивши дзвінок за номерами телефону, вказаними на сайті, або скориставшись форму зворотного зв'язку.

Ерозивне ураження шийки матки потребує обов'язкового лікування під контролем досвідченого лікаря. Якщо має місце таке захворювання, слід виключити безконтрольне застосування медикаментозних або народних засобів. Самолікування вважається небезпечним, здатним призводити до прогресування патології або активізації онкологічних процесів! Фахівці нашого центру рекомендують ні в якому разі не експериментувати з власним здоров'ям та своєчасно проходити якісне радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Раннє виявлення та усунення патології допоможе зберегти жіноче здоров'я та уникнути серйозних проблем із вагітністю в майбутньому!

Залишити заявку