Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Регулярні профілактичні огляди в більшості випадків дозволяють запобігти розвитку хвороби та уникнути ускладнень. Своєчасна діагностика допомагає встановлювати основну причину захворювання на ранніх етапах та проводити лікування, що є найбільш безпечним для організму. Запис на діагностичну процедуру – це краще, що може зробити людина при появі перших ознак патології або виникненні будь-яких тривожних симптомів.

ЩО ТАКЕ КОЛЬПОСКОПІЯ

Кольпоскопія – це один із різновидів діагностичного обстеження, при проведенні якого гінеколог уважно оглядає органи жіночої репродуктивної системи за допомогою спеціального медичного приладу (кольпоскопа).

Кольпоскоп поєднує в собі характеристики бінокуляру та освітлювального приладу. Існують оптичні кольпоскопи (застарілі моделі) та більш сучасні – відеокольпоскопи, що роблять можливою відеофіксацію процедури обстеження. Саме такий новітній прилад застосовується у нашому медичному центрі.

Багатьох жінок цікавить, скільки коштує процедура кольпоскопії. Вартість обстеження у медичному центрі Medical Plaza міста Дніпро:

 • 600 грн – звичайна відеокольпоскопія;
 • 600 грн – відеокольпоскопія + вульвоскопія (здійснює гінеколог-онколог).

* Точну ціну процедури на необхідну Вам дату дізнавайтеся за номером телефону нашого контакт-центру ☎ 0800 330 005.

У нас працюють найкращі спеціалісти в області гінекології. Всі фахівці мають великий досвід проведення діагностики, лікування та профілактики будь-яких хвороб, пов'язаних із жіночою репродуктивною сферою.

ВИДИ ТА ЗАВДАННЯ КОЛЬПОСКОПІЇ

Діагностичне обстеження із застосуванням кольпоскопа буває:

 1. Простим – зазвичай проводиться при профілактичних оглядах. Рекомендована частота: один раз протягом року для жінок фертильного віку та кожні шість місяців для старших пацієнток. Для проходження діагностики потрібен попередній запис до лікаря-гінеколога.
 2. Розширеним. Такий метод потребує застосування різних тестів для огляду слизової оболонки шийки матки за допомогою медикаментозних засобів (оцтової кислоти, розчину Люголя, тріхлортетразолю).

Кольпоскопія є діагностичною процедурою, яка повинна виконувати певні завдання. До них належать:

 • виявлення та відеофіксація осередків ураження;
 • візуальний огляд та медичний аналіз стану входу та стінок піхви, а також слизової оболонки шийки матки;
 • визначення та диференціація наявних злоякісних або доброякісних новоутворень;
 • проведення різноманітних тестів;
 • взяття біоматеріалу для лабораторних досліджень (біопсія, мазок).

Якщо Ви вирішили зробити кольпоскопію в Дніпрі, звертайтеся до нашого медичного центру. Тут працюють фахівці з високою кваліфікацією, застосовується якісне сучасне обладнання. Ми гарантуємо професійний підхід до діагностики та подальшого лікування встановленої патології.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОКАЗАНА КОЛЬПОСКОПІЯ

Робити кольпоскопію рекомендується при кожному візиті до гінеколога. Виявлення можливих патологій на ранній стадії розвитку підвищує шанси на успішне лікування. Це дуже важливо, коли у пацієнтки мається новоутворення, здатне набути злоякісного характеру.

Список прямих показань для проведення кольпоскопії:

 • болісні відчуття при статевому акті;
 • зміна кольору вагінальних виділень;
 • печіння, свербіж, інші неприємні відчуття у піхві;
 • тягнучі болі внизу живота;
 • кров'янисті виділення поза менструальним циклом.

Якщо Ви спостерігаєте у себе хоча б один із названих вище симптомів, обов’язково зробіть кольпоскопію. У нашому медичному центрі, розташованому в Дніпрі, створено всі умови для комфортного проходження процедури. Перед обстеженням слід дотримуватись правил підготовки:

 • за 2-3 доби до діагностики відмовитися від статевих контактів;
 • не застосовувати вагінальні супозиторії, не спринцюватися, оскільки це може змінити мікрофлору піхви та спотворити результати обстеження;
 • заздалегідь обов’язково зробити запис до лікаря.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ КОЛЬПОСКОПІЯ

Під час обстеження лікар вводить до піхви пацієнтки гінекологічне дзеркало. На наступному етапі застосовується кольпоскоп із мініатюрною цифровою оптико-електронною камерою та невеликим освітлювальним приладом, який працює за принципом холодного освітлення. Кольпоскоп досить невеликий, що робить процедуру абсолютно безболісною.

Відеоряд із цифрової камери передається на монітор у режимі реального часу. Завдяки цьому вдається оглянути всі ділянки стінок піхви та слизової оболонки шийки матки. Прилад допомагає виявити:

 • диспластичні ділянки;
 • осередки гіперплазії, ерозії;
 • часткову або повну непрохідність цервікального каналу;
 • можливі травми шийки матки.

Якщо спеціаліст, що проводить обстеження, робить тести із застосуванням медикаментозних засобів або бере аналізи, то встановити діагноз та призначити ефективний курс лікування можна буде після отримання результатів лабораторних досліджень.

Якщо Ви досі не знаєте, де зробити кольпоскопію в місті Дніпро, звертайтеся за номером телефону, вказаним на нашому сайті, або заповнюйте форму зворотного зв'язку.

Залишити заявку