000524

Фахівці відділення ДРТ проконсультували кілька тисяч сімейних пар і допомогли здійснитися їхнім мріям: народилося понад 524 малюків.

ЗАВДЯКИ СПЕЦІАЛІСТАМ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «MEDICAL PLAZA» НА СВІТ З'ЯВИЛОСЯ ПОНАД 500 ЧУДОВИХ МАЛЮКІВ!

Турбота про репродуктивне здоров'я пацієнтів є одним із основних напрямків роботи МЦ «Medical Plaza». В нашому центрі надається повний перелік сучасних послуг у сфері репродуктології.

Нижче можна ознайомитись із переліком послуг, що надаються співробітниками ввідділення допоміжних репродуктивних технологій:

 1. Первинне обстеження у лікаря-репродуктолога.
 2. Весь спектр лабораторного обстеження за напрямком репродуктологія.
 3. ІКСІ (ін'єкція сперматозоїдів до цитоплазми яйцеклітини).
 4. ПІКСІ (ін'єкція раніше відібраних сперматозоїдів до цитоплазми яйцеклітини).
 5. Допоміжний хетчинг.
 6. Морфокинетична селекція ембріонів.
 7. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Наші переваги:

 • СУЧАСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЗАКЛАД
 • ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ
 • ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
 • ЯКІСНА ТА ДОСТУПНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА
 • НАЯВНІСТЬ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Відділення допоміжних репродуктивних технологій та ембріології медичного центру «Medical Plaza»

 

Відділення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) та ембріології МЦ «Medical Plaza» реалізує та розвиває один із основних напрямків діяльності центру – репродукцію людини.

Секрет успіху й високої результативності складається з поєднання:

 • передових технологій;
 • досвідчених репродуктологів;
 • професійних ембріологів.

У відділенні ДРТ МЦ «Medical Plaza» працюють високопрофесійні лікарі акушер-гінекологи, репродуктологи та ембріологи.

Медичний центр надає повний спектр послуг, обов'язкових для сучасного репродуктивного закладу європейського рівня – від найпрогресивніших методів діагностики причин безпліддя до найширшого діапазону способів його лікування. Щоб реалізувати своє право бути батьками, до нас звертаються пари не лише з України, а й з-за кордону.

У відділенні ДРТ проводяться:

 • внутрішньоматкові інсемінації;
 • програми екстракорпорального запліднення (ЕКЗ);
 • програми донації ооцитів та/або сперматозоїдів,
 • програми сурогатного материнства;
 • кріоцикли.

Всі наші лікарі акушер-гінекологи, репродуктологи володіють повним арсеналом методів діагностики. В центрі «Медикал Плаза» виконується сучасне ультразвукове обстеження, для проведення якого застосовується апаратура експертного рівня «General Electrics Voluson». Також проводяться кольпоскопія, ехосальпінгоскопія, гістероскопія, лапароскопія.

Власна ембріолабораторія обладнана за останнім словом техніки. У розпорядженні ембріологів наявні станція ІКСІ, планшетний інкубатор ембріонів, система моніторингу розвитку ембріонів у режимі «live-primo vision».

Ембріологи центру досконало володіють методами вітрифікації (кріообробки ооцитів/сперматозоїдів/ембріонів) і виконують увесь спектр ембріологічних маніпуляцій:

 • запліднення ооцитів методами ICSI, IVF, IMSI, PICSI;
 • проведення аналізу еякуляту за стандартами ВООЗ 2010 року;
 • MAR-тест;
 • посткоїтальний тест;
 • HBA-тест.

Завдяки поєднанню новітнього обладнання та високого професіоналізму нашого персоналу вдається отримувати прекрасні результати роботи:

Ефективність програм ЕКЗ в МЦ «Medical Plaza» перевищує 50%. Такий показник відповідає рівню передових європейських та американських репродуктивних закладів.

Завдяки старанням лікарів, що працюють у відділенні ДРТ, народилося вже більше 400 абсолютно здорових малюків.

«Наші дітки» народжуються в Португалії, США, Росії, Ізраїлі.

МЦ «Medical Plaza» має репутаціє регіонального лідера репродуктивної медицини. Ми допомагаємо парам з різних областей України – Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської.

Персонал відділення постійно навчається, впроваджує останні інновації. Наші лікарі проходять стажування в найкращих репродуктивних центрах Європи, підвищують свій рівень, відвідуючи міжнародні з'їзди репродуктологів, конференції, майстер-класи, де виступають у якості спікерів або модераторів сесій, діляться накопиченим досвідом щодо ведення пар із безпліддям будь-якої етіології.

Лікарі відділення також працюють у такому важливому напрямку як онкофертильність. Це вивчення та збереження репродуктивних можливостей чоловіків і жінок, які проходили або проходять лікування з приводу онкозахворювань. Найчастіше таким пацієнтам пропонується кріоконсервація сперми або яйцеклітин до початку лікування. Це дозволяє зберегти біологічний матеріал від небажаного пошкодження хіміопрепаратами та/або променевою терапією. В нашому центрі налагоджена ефективна співпраця онкологів та репродуктологів. Це забезпечує максимальні шанси на батьківство навіть після тривалого та інтенсивного лікування онкологічної патології.

НАШ ЦЕНТР Є ЄДИНИМ В УКРАЇНІ ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО КОНСОРЦІУМУ ПО ОНКОФЕРТИЛЬНОСТІ (м. Чикаго).

Завдяки багатопрофільності медичного центру, пацієнти нашого відділення отримують додаткові переваги: ​​консультації суміжних спеціалістів (за необхідності), рекомендації стосовно повноцінної підготовки до вагітності. Лікарі відділення ДРТ тісно співпрацюють з іншими відділеннями нашого закладу, серед яких хірургічне, діагностичне, поліклінічне. Завдяки такому підходу вдається проводити обстеження та подальше лікування пацієнтів на найвищому рівні.

З Медичним Центром «Medical Plaza» всі бездітні пари отримують максимальні шанси стати батьками!!!

Залишити заявку

Які символи на малюнку?
Запись
на прием
Гарячі годинник