Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
001370

Благодаря специалистам медицинского центра Medical Plaza
на свет появилось 1370 прекрасных малыша.

Турбота про репродуктивне здоров'я пацієнтів є одним із основних напрямків роботи МЦ «Medical Plaza». В нашому центрі надається повний перелік сучасних послуг у сфері репродуктології.

Нижче можна ознайомитись із переліком послуг, що надаються співробітниками ввідділення допоміжних репродуктивних технологій:

 1. Первинне обстеження у лікаря-репродуктолога.
 2. Весь спектр лабораторного обстеження за напрямком репродуктологія.
 3. ІКСІ (ін'єкція сперматозоїдів до цитоплазми яйцеклітини).
 4. ПІКСІ (ін'єкція раніше відібраних сперматозоїдів до цитоплазми яйцеклітини).
 5. Допоміжний хетчинг.
 6. Морфокинетична селекція ембріонів.
 7. Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ).

Наші переваги:

 • СУЧАСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЗАКЛАД
 • ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ
 • ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
 • ЯКІСНА ТА ДОСТУПНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА
 • НАЯВНІСТЬ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

ЕКЗ

Відділення допоміжних репродуктивних технологій та ембріології медичного центру «Medical Plaza»

 

Відділення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) та ембріології МЦ «Medical Plaza» реалізує та розвиває один із основних напрямків діяльності центру – репродукцію людини.

Секрет успіху й високої результативності складається з поєднання:

 • передових технологій;
 • досвідчених репродуктологів;
 • професійних ембріологів.

У відділенні ДРТ МЦ «Medical Plaza» працюють високопрофесійні лікарі акушер-гінекологи, репродуктологи та ембріологи.

Медичний центр надає повний спектр послуг, обов'язкових для сучасного репродуктивного закладу європейського рівня – від найпрогресивніших методів діагностики причин безпліддя до найширшого діапазону способів його лікування. Щоб реалізувати своє право бути батьками, до нас звертаються пари не лише з України, а й з-за кордону.

У відділенні ДРТ проводяться:

 • внутрішньоматкові інсемінації;
 • програми екстракорпорального запліднення (ЕКЗ);
 • програми донації ооцитів та/або сперматозоїдів,
 • програми сурогатного материнства;
 • кріоцикли.

Всі наші лікарі акушер-гінекологи, репродуктологи володіють повним арсеналом методів діагностики. В центрі «Медикал Плаза» виконується сучасне ультразвукове обстеження, для проведення якого застосовується апаратура експертного рівня «General Electrics Voluson». Також проводяться кольпоскопія, ехосальпінгоскопія, гістероскопія, лапароскопія.

Власна ембріолабораторія обладнана за останнім словом техніки. У розпорядженні ембріологів наявні станція ІКСІ, планшетний інкубатор ембріонів, система моніторингу розвитку ембріонів у режимі «live-primo vision».

Ембріологи центру досконало володіють методами вітрифікації (кріообробки ооцитів/сперматозоїдів/ембріонів) і виконують увесь спектр ембріологічних маніпуляцій:

 • запліднення ооцитів методами ICSI, IVF, IMSI, PICSI;
 • проведення аналізу еякуляту за стандартами ВООЗ 2010 року;
 • MAR-тест;
 • посткоїтальний тест;
 • HBA-тест.

Завдяки поєднанню новітнього обладнання та високого професіоналізму нашого персоналу вдається отримувати прекрасні результати роботи:

Ефективність програм ЕКЗ в МЦ «Medical Plaza» перевищує 50%. Такий показник відповідає рівню передових європейських та американських репродуктивних закладів.

Завдяки старанням лікарів, що працюють у відділенні ДРТ, народилося вже більше 600 абсолютно здорових малюків.

«Наші дітки» народжуються в Португалії, США, Росії, Ізраїлі.

МЦ «Medical Plaza» має репутаціє регіонального лідера репродуктивної медицини. Ми допомагаємо парам з різних областей України – Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської.

Персонал відділення постійно навчається, впроваджує останні інновації. Наші лікарі проходять стажування в найкращих репродуктивних центрах Європи, підвищують свій рівень, відвідуючи міжнародні з'їзди репродуктологів, конференції, майстер-класи, де виступають у якості спікерів або модераторів сесій, діляться накопиченим досвідом щодо ведення пар із безпліддям будь-якої етіології.

Лікарі відділення також працюють у такому важливому напрямку як онкофертильність. Це вивчення та збереження репродуктивних можливостей чоловіків і жінок, які проходили або проходять лікування з приводу онкозахворювань. Найчастіше таким пацієнтам пропонується кріоконсервація сперми або яйцеклітин до початку лікування. Це дозволяє зберегти біологічний матеріал від небажаного пошкодження хіміопрепаратами та/або променевою терапією. В нашому центрі налагоджена ефективна співпраця онкологів та репродуктологів. Це забезпечує максимальні шанси на батьківство навіть після тривалого та інтенсивного лікування онкологічної патології.

НАШ ЦЕНТР Є ЄДИНИМ В УКРАЇНІ ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО КОНСОРЦІУМУ ПО ОНКОФЕРТИЛЬНОСТІ (м. Чикаго).

Завдяки багатопрофільності медичного центру, пацієнти нашого відділення отримують додаткові переваги: ​​консультації суміжних спеціалістів (за необхідності), рекомендації стосовно повноцінної підготовки до вагітності. Лікарі відділення ДРТ тісно співпрацюють з іншими відділеннями нашого закладу, серед яких хірургічне, діагностичне, поліклінічне. Завдяки такому підходу вдається проводити обстеження та подальше лікування пацієнтів на найвищому рівні.

З Медичним Центром «Medical Plaza» всі бездітні пари отримують максимальні шанси стати батьками!!!

 ONLINEконсультація репродуктолога
-20

Залишити заявку

Відгуки пацієнтів

 • Альона, 36

  Добрый день! Хочу выразить огромную благодарность Поваровой Кристине Павловне за высокий профессионализм, внимательное отношение, поддержку и за неоценимую помощь, которую вы нам оказали. Спасибо за вашу работу. Желаю Вам крепкого здоровья, успехов во всём, удачи и благополучия. Спасибо, что помогли стать мамой!!!

 • Поліна

  Знаю Данкович Наталію Олександрівну,як чуйного,професійного Лікаря з великої літери,яка допомогла багатьом людям! Її колосальна енергетика передається не тільки колективу,але і пацієнтам. І це дає позитивний результат та надію на майбутнє!

 • Ангеліна, 37

  Моя історія дуже довга, ми із чоловіком 10 років жили без дітей. З них 5 років обслуговувалися в київській клініці репродуктивних технологій, де витратили неймовірну кількість грошей, нервів, а головне дізналися багато горя (пережили викидні і смерть двох немовлят, що передчасно народилися). Я чула здивовані коментарі знайомих, чому ми не звернулися у Медікал Плазу досі. Я вважала, що якщо нам не змогли допомогти у відомій київській клініці, то не доля. І просто під натиском рідні, практично без будь-якої надії ми звернулися в Медікал Плазу до лікаря Борисової. Без зайвої тяганини у часі, за мінімальною порівняно з Києвом вартістю, ми отримали довгоочікуваний результат. Вже за 3 місяці я була вагітна, а ще через 9 народила свого сина. Переконалася, що не завжди розкручені столичні клініки такі вже й хороші. За другою дитиною піду тільки в Медікал Плазу!

 • Мар’яна, 29

  Дуже переживали коли збиралися на консультацію до лікаря, Данькович Наталія Олександрівна відомий лікар. При зустрічі з лікарем відразу відчули живу участь і співпереживання нашій проблемі.  Дякую Вам Наталія Олександрівна за Ваше тепло та людяність, упевнені з Вами у нас все вийде!

 • Юлія, 33

  Дорога і шановна Наталя Олександрівна, від щирого серця дякуємо Вам за можливість стати батьками чудової дівчинки. Ми дуже вдячні Вам за Вашу віру в успіх та постійну підтримку. Також хочемо подякувати співробітникам клініки Медікал Плаза

 • Кароліна

  Приємне враження залишив візит у Клініку Медікал Плаза на Оболоні. Світлий та теплий інтер'єр клініки доповнила консультація доктора Данкович, до такого лікаря хочеться повернутися.  Увага, турбота та чіткі професійні рекомендації.

 • Катя, 34

  Клініку Medical Plaza вибрали зовсім випадково, ближче до роботи. І нам дуже пощастило, потрапили в руки до Данкович Наталії Олександрівни. І вона створила чудо-ми чекаємо малюка! Звичайно, не одразу все вийшло, поїздили, полікувалися. Але нарешті побачили довгоочікувані дві смужки і підтвердження лікаря, що все добре. Спасибі Наталії Олександрівні за професіоналізм, дякую медсестрі Ірі та всьому медперсоналу за їх чуйність та уважність.

 • Зоя

  Клініка доглянута, світла, заряджає позитивом. Лікарі уважні, усміхнені, це підтримує, бо час тривожний. Після консультації у Данкович Н. О. зрозуміла, маю надію та шанс стати мамою. Це відкрило в моїм серці новий вимір. Дякую за надію. Сподіваюсь, все вийде

 • Світлана Скрипник

  Дуже довго шукали саме нашого лікаря. Було декілька спроб в інших клініках, але нажаль результату не отримали. Дуже багато читали про Наталію Олександрівну і вирішили, ще раз спробувати. Повністю пройшли разом шлях з нашим лікарем і отримали той результат на якій ми так довго чекали. Дякуємо Наталії Олександрівні і всій команді Медікал Плаза.

 • Олеся

  Дуже довго не наважувалися на програму ЕКЗ. То коштів не було, то лікаря гарного знайти не могли. По рекомендації знайомих звернулися до Данкович Наталії Олександрівни. Відразу можу сказати, що шлях був не простий і нажаль з першої спроби у нас не вийшло стати батьками. Але у нас залишався шанс і ми їм скористалися. Сьогодні у нас вже перший скрінінг нашої двійні. Це неймовірне відчуття і за це ми з чоловіком дуже вдячні Наталії Олександрівні і всій команді Медікал Плаза.

 • Кіра, 35

  Хочемо сказати велике дякую нашому лікарю Данкович Наталії Олександрівні. Після 6 невдалих спроб у іншій клініці ми нарешті з чоловіком станемо батьками. Разом з Наталією Олександрівною ми прийшли до цього результату. Дякуємо Вам. Ви найкраща.

 • Іра, 31

  Я відвідала клініку для проведення репродуктивного дослідження та була приємно здивована тим, наскільки воно пройшло швидко та безболісно. Лікарі та медичний персонал у клініці дуже професійні та приділяють багато уваги кожному пацієнту. Я довіряю цій клініці своє здоров'я та рекомендую її всім жінкам, які потребують кваліфікованої допомоги.

 • Маргарита, 45

  У нас із чоловіком у кожного другий шлюб. У попередніх шлюбах маємо дітей. Але... хотілося мати спільну дитину. У віці 40+ одного бажання вже мало.....як виявилося... Намагалися/старалися/до бабок ходили.. Слава Богу! Знайшли свого лікаря Поварову Христину Павлівну! У Medical Plaza нас із чоловіком прооперували (мені зробили гістерорезектоскопію; чоловікові – хірургічну маніпуляцію), непросте було лікування, але зі щасливим результатом! Наша маленька Христиночка змінила наше з чоловіком життя! Вона улюблениця та наших старших дітей! Проїжджаю повз Medical Plaza - в серці подяка, теплота, повага професіоналізму!