Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Операції чи маніпуляції

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

  • А
    Ангеліна, 37
    Моя історія дуже довга, ми із чоловіком 10 років жили без дітей. З них 5 років обслуговувалися в київській клініці репродуктивних технологій, де витратили неймовірну кількість грошей, нервів, а головне дізналися багато горя (пережили викидні і смерть двох немовлят, що передчасно народилися). Я чула здивовані коментарі знайомих, чому ми не звернулися у Медікал Плазу досі. Я вважала, що якщо нам не змогли допомогти у відомій київській клініці, то не доля. І просто під натиском рідні, практично без будь-якої надії ми звернулися в Медікал Плазу до лікаря Борисової. Без зайвої тяганини у часі, за мінімальною порівняно з Києвом вартістю, ми отримали довгоочікуваний результат. Вже за 3 місяці я була вагітна, а ще через 9 народила свого сина. Переконалася, що не завжди розкручені столичні клініки такі вже й хороші. За другою дитиною піду тільки в Медікал Плазу!

З кожним роком збільшується кількість пар, які мають складності з зачаттям дитини. Дуже добре, якщо ці проблеми вирішуються завдяки зміні способу життя в бік більш здорового, однак у численних випадках таким пацієнтам здатна допомогти лише сучасна медицина. Обстеження на безпліддя разом з ефективним лікуванням – один із основних напрямків діяльності медичного центру «MEDICAL PLAZA».

БОРИСОВА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
 Про лікаря 
Борисова Тетяна Іванівна 
 Стаж:  28 років 
 Ведучий репродуктолог, акушер-гінеколог 
Івах Вікторія Іванівна
 Про лікаря 
Івах Вікторія Іванівна 
 Стаж:  26 років 
 Завідуюча відділенням допоміжних репродуктивних технологій, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, кандидат медичних наук 

Щоб зрозуміти, чи здатний пацієнт до створення здорового потомства, необхідно провести детальне обстеження не тільки його самого, а й партнера. Якщо у пари виникають труднощі із вагітністю, причина цього часто виявляється в процесі проведення серйозного обстеження. У МЦ «Медикал Плаза» діагностика проводиться в декілька етапів: виявлення причин безпліддя від найбільш до найменш типових.

Після завершення діагностичних процедур та вивчення отриманих результатів спеціалістам нашого медичного центру вдається скласти чітку картину причин безпліддя та підібрати найбільш результативне лікування. Ми з гордістю говоримо про те, що за результатами проведеного моніторингу МЦ «Medical Plaza» успішно вирішує проблеми з безпліддям у 90-95% випадків. Крім цього, ми дотримуємось максимально демократичної цінової політики. Саме тому вартість повного обстеження на безпліддя у нашому центрі значно нижча, ніж в інших закладах.

МЕТОДИКА ДІАГНОСТИКИ БЕЗПЛІДДЯ У ЖІНОК

УЗД МАЛОГО ТАЗУ

Проведення УЗД часто стає першим етапом в обстеженні пацієнтки. Фахівці нашого Центру проводять трансвагінальне дослідження ультразвуком матки та яєчників. При цьому обов'язково враховуються фаза менструального циклу й результати пальпації. УЗД дозволяє точно встановити розміри матки, виявити м'язові вузли (міоми) та інші новоутворення.

ГОРМОНАЛЬНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Аналіз крові, взятий на перший-п'ятий день циклу, надає лікареві необхідну інформацію про стан яєчників, їх здатність до утворення здорових яйцеклітин, а також можливість давати позитивну відповідь на спеціалізовані стимулятори. Діагностика жіночого безпліддя, що включає гормональне обстеження, складається з дослідження рівнів фолікулостимулюючого та лютеїнизуючого гормонів, визначення рівня Анти-Мюллерова гормону, пролактину, гормону щитовидної залози тощо.

РЕНТГЕН-АНАЛІЗ МАТКИ ТА МАТКОВИХ ТРУБ

Обстеження жіночої матки за допомогою рентгенівського обладнання дозволяє встановити форму цього органу, наявність непрохідності маткових труб. Цей аналіз повинен проводитись фахівцем-гінекологом, тому що отримати високоякісні та деталізовані знімки порожнини матки можна лише після введення контрастної речовини.

ГІСТЕРОСКОПІЯ

Гістероскопія дозволяє спеціалісту візуально спостерігати за порожниною матки. Завдяки цій процедурі також вдається проводити необхідні хірургічні дії (видалення поліпів та спайок, збір біопсії) в порожнині та шийці матки. Переваги обстеження в нашому центрі полягають у застосуванні високотехнологічного гістероскопа з розміром оптики біля 2 міліметрів. Саме тому пройти обстеження на безпліддя методом гістероскопії в МЦ «Медикал Плаза» можна без анестетиків та зайвого стресу для пацієнтки.

ЛАПАРОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Лапароскопію можна віднести до категорії мікрохірургічних операцій. Процедура дозволяє повноцінно обстежувати черевну порожнину та аналізувати прохідність маткових труб. Дослідження на безплідність такого роду проводять із використанням спеціалізованих високотехнологічних інструментів, які потрапляють до тіла пацієнтки крізь невеликі отвори. Лапароскопія може призначатися як для проведення діагностики, так і з лікувальною метою.

ІМУНОЛОГІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Імунологічна діагностика безпліддя в медичному центрі «Medical Plaza» може розглядатися в якості найбільш результативного виду обстеження, який допомагає точно встановлювати причини жіночого безпліддя. Під час проведення такого аналізу досліджуються типи антитіл до сперматозоїдів, яйцеклітин, ембріонів. У деяких випадках виникає потреба у проведенні спеціального, технічно складного обстеження клітинного імунітету. В нашому центрі діагностика безпліддя за допомогою імунологічного обстеження виконується ​​на високому рівні, і не поступається провідним європейським закладам.

МЕТОДИКИ ОБСТЕЖЕННЯ ЧОЛОВІКІВ

Обстеження чоловіка на безпліддя доводиться проводити дуже часто. Складність цієї роботи полягає в тому, що у пацієнтів чоловічої статі репродуктивні патології схильні розвиватися без симптомів, та не завжди виявляються на ранній стадії. Якщо очікувана вагітність не настає, але при цьому жінка є здоровою, потрібно обов'язково проводити діагностику безпліддя у її партнера.

СПЕРМОГРАМА

Спермограму може вважати головним аналізом, який здатен відразу розкрити причину безпліддя у пацієнта. Всі форми та причини чоловічого безпліддя чітко відображаються завдяки цій процедурі. Саме тому перевірка стану репродуктивного здоров'я починається зі здачі сперми.

За допомогою спермограми вдається визначити загальну кількість й активність сперматозоїдів. Якщо її результати вказують на наявні відхилення, лікар призначає мікробіологічні дослідження сперми. Для точної діагностики проводяться аналізи у вигляді гормонального, генетичного, ультразвукового, рентгенологічного досліджень. Але навіть при комплексному обстеженні на безпліддя ціна послуги стане цілком доступною та не буде виходити за розумні межі.

УЗД

Ультразвукове дослідження дозволяє виявити відхилення у внутрішній будові яєчок та передміхурової залози. Також метод виявляє аномалії розвитку цих органів, якщо такі є.

РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКА

Рентгенодіагностика базується на застосуванні контрасту. Процедура допомагає легко виявляти непрохідність сім'явивідних протоків.

ДОППЛЕРОГРАФІЯ

Діагностика чоловічого безпліддя методом допплерографії застосовується під час дослідження клінічних стадій варикоцеле. Таке захворювання викликає патологічне розширення вен, і часто виступає фактором, що призводить до чоловічого безпліддя.

ДІАГНОСТИКА БЕЗПЛІДДЯ ІМУНОЛОГІЧНОГО ТИПУ

Якщо розглянуті вище методи діагностики не дозволяють виявити причини патології, лікарі припускають наявність у чоловіка імунологічного безпліддя. Для того, щоб діагностувати таке порушення, проводиться інформативний МАР-тест сперми та крові. Також призначаються посткоїтальний тест та взяття латекс-аглютинації.

ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ ПЕРЕВІРКУ НА БЕЗПЛІДДЯ?

МЦ «Medical Plaza» надає повний спектр послуг високоякісного репродуктивного закладу: від найбільш передових методів діагностики причин безпліддя до широкого діапазону способів його лікування. Численні позитивні відгуки клієнтів, а також наявність серед наших пацієнтів мешканців великих українських міст (Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова) доводять, що наша робота приносить очікувані результати. Порівняно з тим, скільки коштує обстеження на безпліддя в інших медичних установах, ми прагнемо забезпечити своїм клієнтам більш гуманний рівень цін.

Завдяки багатоплановості МЦ «Медикал Плаза», пацієнти відділення отримують додаткові переваги: під час обстеження на безпліддя вони можуть отримати консультації інших спеціалістів. Лікарі відділення ДРТ тісно співпрацюють з іншими відділеннями медичного центру. Це дозволяє зробити діагностику та лікування безпліддя максимально ефективними.

Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження