Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Операції чи маніпуляції

Якщо, незважаючи на регулярне статеве життя, при плануванні вагітності виникають певні труднощі, рекомендується пройти одночасне обстеження обох партнерів. У цьому випадку чоловіку знадобиться здати аналізи еякулята (спермограму). У місті Дніпро така процедура на високому рівні виконується у медичному центрі «Medical Plaza». Після отримання результатів діагностики наші спеціалісти застосовують найбільш результативні методи лікування безпліддя.

Спермограма - це інформативний аналіз чоловічої сперми, який дозволяє встановити відповідність біоматеріалу медичним нормам.

Здати спермограму необхідно при виникненні підозри на проблеми із зачаттям. Метод допомагає відразу з'ясувати, у кого з партнерів маються відхилення, і дозволяє звузити діагностичне поле.

Якщо спермограма проводиться паралельно з МАР-тестом (визначенням кількості сперматозоїдів, нездатних до запліднення), лікарям вдається отримати повну картину здатності чоловіка до зачаття.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ АНАЛІЗУ

Для того, щоб успішно здати спермограму, пацієнту доведеться виконати декілька основних рекомендацій.

До проведення процедури необхідно протягом двох-чотирьох днів утримуватися від інтимних контактів. Якщо цей термін буде подовжений, аналіз може показати зниження рухової активності сперматозоїдів. Коли здача спермограми відбувається невдовзі після статевого акту, обстеження здатне виявити знижений обсяг еякуляту.

За 5-7 днів до проведення аналізів важливо виключити вплив на чоловічий організм різких перепадів температури. Для цього потрібно відмовитися від відвідування лазні, сауни. Також необхідно всіма способами уникати переохолоджень. У цей період заборонено приймати довготривалі гарячі ванни, бо навіть такі водні процедури небажаним чином впливають на вироблення сперми (сперматогенез).

Перед здачею аналізу спермограми треба утримуватися від вживання алкогольних напоїв, прийому медичних препаратів, суттєвих фізичних навантажень. Якщо подібне сталося за 4-5 днів до проведення діагностичної процедури, результати обстеження можуть виявитись неточними.

В день проведення діагностики необхідно ретельно промити теплою водою з милом отвір сечовипускального каналу. Це допоможе отримати якісний біоматеріал.

ЯК ЗДАТИ СПЕРМУ?

Найкращим місцем для того, щоб зробити спермограму, стане спеціалізований медичний заклад. Якість аналізу безпосередньо залежить від дотримання умов стерильності, а також від якнайшвидшої доставки біоматеріалу до лабораторії, де буде визначатися час його розрідження.

Якщо аналіз проводиться на великій відстані від лабораторії, доставка сперми може зайняти забагато часу. Це суттєво впливає на якість біологічного матеріалу та завжди погіршує її. Сам процес транспортування біологічного матеріалу до медичного центру здатен негативно вплинути на результати аналізу. Вібрації контейнеру зі спермою, а також температурні навантаження можуть призвести до загибелі певної частини статевих клітин. Вирішуючи, де здати спермограму, необхідно розуміти, що аналіз краще за все проводити у сучасному медичному центрі.

МЦ «Медікал Плаза» забезпечує комфортні умови чоловікам, які бажають здати спермограму. Під час проведення діагностичної процедури клієнти не відчувають будь-яких незручностей. Ціна спермограми в нашому центрі відрізняється доступністю. Кожному пацієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід.

Здача біоматеріалу здійснюється методом мастурбації в контейнер. Перерваний статевий акт для збору біоматеріалу не  використовують, тому що до чоловічої сперми потрапляють клітини партнерки. Також не варто проводити збір еякулята в презерватив. Такі засоби контрацепції зазвичай оброблюються спеціальними речовинами, які негативним чином впливають на сперматозоїди.

ХАРАКТЕРИСТИКИ АНАЛІЗУ СПЕРМОГРАМИ

Спермограма здійснюється для визначення декількох показників:

ПОКАЗНИКИ СПЕРМОГРАМИ

ЩО ПОКАЖЕ СПЕРМОГРАМА?

Повний аналіз сперми інакше називають «спермограмою за Крюгером». Макроскопічними параметрами такого дослідження становляться:

  1. Аналіз обсягу еякулята (відповідно до норми він має бути більше, ніж півтора мілілітри). Чоловіча сперма являє собою продукт одночасної діяльності декількох залоз. В її складі присутні насіннєва плазма та спермії. Якщо обсяг еякуляту є меншим, ніж повинен бути, це говорить по пригнічення однієї із залоз.
  2. pH-кислотність сперми (нормальний показник перебуває в межах 7,2-8). Підвищена кислотність вказує на наявність гострого інфекційного процесу. Низький рівень pH говорить про те, що у пацієнта мається хронічна інфекція або присутнє порушення прохідності сперміїв.
  3. Колір (нормальний є сірувато-молочним). Якщо присутній рожевий відтінок, це говорить про наявність у спермі еритроцитів. Прозорість біоматеріалу свідчить про недостатню кількість сперматозоїдів в еякуляті.
  4. В'язкість. У нормі сперма має густу консистенцію. Для проведення високоякісного аналізу слід дочекатись розрідження еякулята.

МІКРОСКОПІЧНІ ПОКАЗНИКИ ЕЯКУЛЯТА

Детальне дослідження біоматеріалу виконується за допомогою мікроскопа. Результаті стають відомими дуже швидко (протягом однієї доби або декількох годин).

Після аналізу спермограми, проведеного в центрі «Medical Plaza», можна дізнатися, яка кількість сперматозоїдів міститься у кожному мілілітрі насіннєвої рідини. При цьому також підраховується процентне співвідношення активних, слаборухомих та повністю нерухомих сперміїв.

Для того, щоб зачаття стало успішним та призвело до вагітності партнерки, потрібна наявність в організмі чоловіка 5-10 млн/мл морфологічно якісних сперматозоїдів. При цьому один показник компенсує іншій. Якщо при недостатній концентрації сперматозоїдів виділяється велика кількість еякуляту, або при зниженому відсотку активних сперматозоїдів спостерігається велике співвідношення клітин, нормальних за будовою, якісні показники еякуляту будуть розглядатися як такі, що відповідають нормі.

ЦІНА СПЕРМОГРАМИ

Пацієнтам, які звертається до МЦ «Medical Plaza» з приводу безпліддя або з підозрою на наявність репродуктивної патології, необхідно здати спермограму. На відміну від деяких діагностичних процедур, такий аналіз має цілком доступу ціну. При цьому забезпечується дуже висока інформативність методу. Вартість спермограми, яка є найбільш поширеним аналізом при безплідді у чоловіків, спеціально залишається на невисокому рівні. Це дозволяє проходити процедуру всім бажаючим. Результати обстеження допомагають точно зрозуміти, чи придатна сперма пацієнта для нормального запліднення.

Ми надаємо високоякісні медичні послуги у Дніпрі, до яких належить і аналіз спермограми. Медичний центр «Medical Plaza» підтримує найбільш демократичний рівень цін, завдяки чому до нас постійно звертаються клієнти з різних регіонів України, а також з-за кордону. Найвища якість послуг гарантується досвідченими спеціалістами та підтверджується європейськими професійними медичними асоціаціями.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження