Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Імунологічне безпліддя розглядається в медицині як своєрідна «війна», яку організм людини оголошує самому собі. Збій імунітету, пов'язаний з будь-якою зовнішньою причиною, призводить до того, що тіло починає вважати «ворогами» свої власні клітини. У чоловіків аутоімунні реакції найчастіше спрямовуються проти сперматозоїдів. Саме тому вони здатні призводити до безпліддя.

Діагностувати збій в імунній системі буває досить проблематично. Щоб полегшити таку задачу, спеціалісти медичного центру «Medical Plaza» пропонують своїм клієнтам проходження МАР-тесту. Подібне тестування здатне з високою точністю виявляти присутність руйнівних антиспермальних антитіл, які утворюються на поверхні сперматозоїдів.

ІМУНОЛОГІЧНЕ БЕЗПЛІДДЯ У ЧОЛОВІКІВ

Причинами імунологічного безпліддя можуть бути:

  • отримані травми;
  • наслідки хірургічного втручання;
  • ускладнення, які виникають при запальних процесах.

Сперматозоїди за своєю суттю відрізняються від інших клітин чоловічого організму, але природні захисні механізми не дозволяють імунній системі пошкоджувати їх. Якщо цей процес не відбувається, тіло починає боротися з власними статевими клітинами шляхом вироблення антиспермальних антитіл (імуноглобулінів). Такі структури утворюються на поверхні сперматозоїдів і негативно впливають на їх нормальну активність.

Проблема полягає в тому, що звичайна спермограма не здатна виявляти чоловічі статеві клітини, які підверглися «атакам» антиспермальних антитіл, і розпізнає їх як нормальні структури. Підтвердити наявність імунологічного безпліддя під силу тільки сучасному MAR-тесту.

КОМУ ПОТРІБНО ЗДАВАТИ МАР-ТЕСТ?

Потреба у здачі МАР-тесту виникає, якщо результати звичайної спермограми виявляють аглютинацію або агрегацію сперматозоїдів (склеювання між собою та з іншими клітинами).

У випадку, коли подружня пара страждає безпліддям, а стандартне обстеження не приносить необхідних результатів, МАР-тест повинен здаватися обома партнерами. При цьому слід знати, що тестування жінок відрізняється певною специфікою.

Також проведення MAR-тесту призначається пацієнтам, які готуються до процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Для того, щоб чоловікам не доводилось додатково робити таке тестування після стандартного дослідження сперми, в нашому медичному центрі проводиться спеціальний аналіз – спермограма + МАР-тест. Підготовка до нього проходить так само, як і до стандартної спермограми.

ЩО ТРЕБА РОБИТИ, ЯКЩО ІМУНОЛОГІЧНЕ БЕЗПЛІДДЯ ПІДТВЕРДИТЬСЯ?

МАР-тест вважається позитивним, якщо кількість сперматозоїдів з антиспермальних антитіл перевищує 50% від загальної кількості. Раніше такий аналіз означав, що у чоловіка відсутня здатність стати батьком, незважаючи на те, що він веде регулярне статеве життя.

Зараз, при отриманні позитивних результатів MAR-тесту, у кожного пацієнта зберігається надія на одужання. Навіть найважча ситуація має певне рішення, і не повинна розглядатися як причина для відмови від батьківства. Для лікування імунологічного безпліддя у чоловіків застосовуються препарати з групи кортикостероїдів, а також метод імунізації. Також використовуються допоміжні репродуктивні технології, які є одним з основних напрямків діяльності медичного центру «Medical Plaza».

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МЦ «MEDICAL PLAZA» ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Наш медичний центр є багатопрофільним. В ньому працюють кабінети діагностики, поліклініка, лабораторія, хірургія, педіатрія тощо. Діяльність кожного з відділень підтверджена сертифікацією Міжнародної системи Менеджменту Якості. До нас приїжджають клієнти з різних міст та регіонів України: Харкова, Одеси, Львова, Запоріжжя. Часто за медичною допомогою наших фахівців звертаються люди, які мешкають за кордоном.

Якщо Вам призначили проведення спермограми разом з МАР-тестом, не треба хвилюватись через те, що аналіз може виявитись позитивним. Завдяки зусиллям досвідчених лікарів нашого центру вдається проводити успішне лікування навіть найважчих випадків безпліддя.

Підтвердженням високої якості послуг виступають не лише численні позитивні відгуки клієнтів та спеціалістів з європейських професійних медичних асоціацій. Важливим доказом високого професіоналізму наших лікарів також є більш ніж 400 здорових малюків, що з'явилися на світ завдяки їхнім зусиллям.

Якщо Ви вважаєте, що зачаття дитини може стати проблемою, не треба відкладати візит до грамотного фахівця. Комплекс діагностичних процедур, до якого належать МАР-тест, стандартна спермограма і декілька різновидів ультразвукового дослідження, допоможе точно встановити причини, що призвели до репродуктивної патології, та дозволить якомога швидше приступити до її успішного лікування.

Залишити заявку