Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Такий термін як «планування сім'ї» з'явився відносно недавно. Під ним мається на увазі комплекс заходів, здатних зберегти і покращити репродуктивне здоров'я сімейної пари, надати можливість розрахувати тривалість вагітності, дізнатися про стать майбутньої дитини. Кінцевою метою планування сім'ї є гармонія у шлюбних відносинах, можливість підготуватися до радісних подій. Реалізувати все це вдається завдяки Центру планування сім'ї.

Протягом тривалого часу під плануванням родини мали на увазі скорочення народжуваності, її обмеження на державному рівні. Сьогодні вважається, що в розвинених країнах демографічний вибух є малоймовірним. Саме тому кожна пара має право стати батьками, а народження двох та більше дітей підтримується державою.

ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗАЧАТТЯМ

Всесвітня Організація Охорони здоров'я повідомляє – величезна кількість подружніх пар (біля 100 000 000) мали у минулому або відчувають зараз труднощі, пов'язані із зачаттям і народженням дитини. Враховуючи те, що цей показник зростає щороку на 10 %, ситуація вважається дійсно критичною. Україна також належить до держав, в яких є велика кількість бездітних пар (на сьогодні така цифра становить не менш 1 мільйона).

Існуючий стан речей помітно впливає на демографічний рівень в країні і являє собою важливу соціальну проблему. Покращити ситуацію допомагають сучасні Центри планування сім'ї.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ЦЕНТРИ ПЛАНУВАННЯ СІМ'Ї?

Такі установи займаються повним веденням вагітності, допомагають боротися з безпліддям, знаходять відповіді на різноманітні питання, які стосуються сімейного життя. Спеціалісти подібних закладів ефективно вирішують проблеми пацієнтів, позбавлених можливості мати дітей.

У місті Дніпро працює центр планування сім'ї «Medical Plaza». МЦ пропонує кожному клієнту повний набір послуг, спрямованих на створення повноцінної родини.

У центрі є відділення ДРТ, облаштоване сучасним високотехнологічним обладнанням. Досвідчені фахівці виконують різні види процедур:

Завдяки застосовуванню прогресивних методів до нашого Центру планування сім'ї звертаються пари з різних міст і областей України – Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, а також із зарубіжних країн. МЦ «Medical Plaza» має все необхідне для того, щоб зробити Вас щасливими батьками:

 • діагностичне відділення, в якому проводяться ультразвукові обстеження на приладах вищого рівня General Electrics Voluson, а також кольпоскопія, ехосальпінгоскопія, гістероскопія, лапароскопія;
 • ембріолабораторію, обладнану новітньою медичною апаратурою.

Наші ембріологи досконало володіють принципами роботи зі станціями ІКСІ, планшетним інкубатором, застосовують стратегію відстеження розвитку ембріонів у режимі «live-primo vision».

Результативність програм ЕКЗ в МЦ «Medical Plaza» перевищує 50%. Така цифра дорівнює значенню провідних європейських і американських центрів, а також перевищує показники в більшості українських медичних закладів. Важливо знати наступне – деякі репродуктивні центри, які обіцяють своїм пацієнтам результативність не нижче 80%, зазвичай ведуть статистику найбільш успішної групи клієнтів (це стосується молодих жінок, а також тих, що не мають серйозних відхилень). Такі установи інколи займаються фальсифікацією статистики.

Спеціалісти нашого Центру планування сім'ї та репродукції дотримуються некомерційних принципів роботи та завжди пам'ятають про лікарське милосердя. Саме тому ми наводимо тільки реальні дані про свою діяльність. Щоб частково ознайомитись з ними, можна відвідати сайт центру, де надається достовірна інформація.

Фахівці нашого медичного закладу проходять стажування в провідних репродуктивних центрах європейських країн, постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують міжнародні з'їзди репродуктологів, конференції, майстер-класи, виступають в якості спікерів або модераторів сесій.

Обласний центр планування сім'ї «Medical Plaza» має важливу особливість – лікарі відділення репродуктивної медицини також працюють у напрямку онкофертильності. Це дозволяє вивчати і зберігати репродуктивні можливості пацієнтів, які колись лікувались або продовжують лікуватися від ракових захворювань. Найчастіше таким клієнтам пропонується кріоконсервація сперми або яйцеклітин до початку основної процедури. Такий підхід дозволяє захистити біоматеріал від негативного впливу хіміопрепаратів, променевої терапії та інших методів лікування. Завдяки результативній співпраці онкологів і репродуктологов зберігаються шанси стати батьками навіть після тривалого лікування онкологічної патології.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ЦЕНТР ПЛАНУВАННЯ СІМ'Ї?

В Україні працює велика кількість центрів планування сім'ї. Кожна з таких медичних установ обіцяє високу ефективність репродуктивних процедур та новаторський підхід до вирішенні проблеми безпліддя. Навіть сторонні центри планування родини, які з'явилися відносно недавно у місті Дніпро, заявляють про свою винятковість.

Точно з'ясувати, в якому випадку наводяться реальні цифри, а коли подана статистика є маркетинговим ходом, буває дуже непросто. При цьому важливо розуміти, на які чинники слід акцентувати свою увагу під час вибору медичного центру. Це стосується:

 1. Статистичних відомостей. Рекомендовано орієнтуватися на рівень успішності ЕКЗ від 35-40%. Саме такі цифри вважаються реальним середньосвітовим показником.
 2. Загальної інформації. Перш ніж звертатися до медичного центру, необхідно ознайомитись з відгуками клієнтів про нього, знайти корисну інформацію в ЗМІ. Обов'язково треба відвідати сайт обраного закладу, уважно переглянути подану на ньому інформацію. Також варто спиратися на досвід знайомих, які проходили лікування у цій медичній установі.
 3. Персоналу, який надає медичну допомогу. У складі колективу МЦ повинні бути такі лікарі як акушер-гінеколог, уролог-андролог, ембріолог, анестезіолог, спеціаліст ультразвукової діагностики. Важливо, щоб названі фахівці володіли підтвердженим та задокументованим досвідом роботи (загальним, а також в конкретній організації). Необхідно враховувати наявність/відсутність наукових ступенів, участь у медичних конференціях, семінарах тощо.
 4. Наявності сучасного обладнання. Потрібно звертати увагу на те, в якому стані перебувають діагностичне відділення, процедурні кабінети, камери для збереження біологічних матеріалів.
 5. Переліку послуг, що надається центром репродукції. Для успішного планування сім'ї та усунення проблеми безпліддя медичний заклад повинен забезпечувати повний комплекс пропозицій в межах ЕКЗ (від якісного діагностичного обстеження до надійного збереження ембріонів).

Не варто поспішати з лікуванням жіночого, чоловічого безпліддя або іншої репродуктивної патології без уважного аналізу всіх зазначених факторів. Тільки завдяки детальному розгляду медичних послуг вдасться безпомилково вибрати Центр планування сім'ї, який забезпечить народження довгоочікуваної дитини та щастя у Вашій родині.

Відгуки пацієнтів 

 •  Маргарита, 45 

  У нас із чоловіком у кожного другий шлюб. У попередніх шлюбах маємо дітей. Але... хотілося мати спільну дитину. У віці 40+ одного бажання вже мало.....як виявилося... Намагалися/старалися/до бабок ходили.. Слава Богу! Знайшли свого лікаря Поварову Христину Павлівну! У Medical Plaza нас із чоловіком прооперували (мені зробили гістерорезектоскопію; чоловікові – хірургічну маніпуляцію), непросте було лікування, але зі щасливим результатом! Наша маленька Христиночка змінила наше з чоловіком життя! Вона улюблениця та наших старших дітей! Проїжджаю повз Medical Plaza - в серці подяка, теплота, повага професіоналізму!

 •  Ангеліна, 37 

  Моя історія дуже довга, ми із чоловіком 10 років жили без дітей. З них 5 років обслуговувалися в київській клініці репродуктивних технологій, де витратили неймовірну кількість грошей, нервів, а головне дізналися багато горя (пережили викидні і смерть двох немовлят, що передчасно народилися). Я чула здивовані коментарі знайомих, чому ми не звернулися у Медікал Плазу досі. Я вважала, що якщо нам не змогли допомогти у відомій київській клініці, то не доля. І просто під натиском рідні, практично без будь-якої надії ми звернулися в Медікал Плазу до лікаря Борисової. Без зайвої тяганини у часі, за мінімальною порівняно з Києвом вартістю, ми отримали довгоочікуваний результат. Вже за 3 місяці я була вагітна, а ще через 9 народила свого сина. Переконалася, що не завжди розкручені столичні клініки такі вже й хороші. За другою дитиною піду тільки в Медікал Плазу!

Залишити заявку