Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Сурогатне материнство – це сучасна процедура допоміжних репродуктивних технологій, в якій беруть участь троє зацікавлених осіб:

 1. Генетичний батько – чоловік, який віддає власну сперму для здійснення запліднення та бере на себе батьківські функції після народження потомства.
 2. Генетична мати – жінка, чия яйцеклітина використовується для проведення запліднення. Виконує обов'язки матері після появи дитини.
 3. Сурогатна мати – жінка оптимального дітородного віку, яка погоджується на певних умовах виносити й народити малюка від генетичних батька й матері, та не має претензій стосовно участі у подальшій долі дитини.

ЩО МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ДЛЯ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА?

Сурогатне материнство найчастіше використовується як метод усунення безпліддя у подружніх пар, в яких жінка не здатна народити дитину у зв'язку з наявними медичними показниками. До них належать:

 • відсутність основних дітородних органів;
 • деформаційні зміни порожнини або шийки матки;
 • захворювання, які роблять вагітність та народження дитини небезпечними для життя жінки;
 • численні невдалі спроби проведення екстракорпорального запліднення у минулому;
 • структурно-морфологічні або анатомічні зміни ендометрія матки;
 • важкі соматичні захворювання.

Подібні обставини можуть стати серйозною перешкодою на шляху до народження дитини. Незважаючи на це, лікарі відділення сурогатного материнства при медичному центрі «Medical Plaza» здатні ефективно вирішити будь-яку проблему.

ПЕРЕЛІК ВИМОГ, ЩО ВИСУВАЮТЬСЯ ДО ПОТЕНЦІЙНИХ СУРОГАТНИХ МАТЕРІВ

Сурогатне материнство узаконили в Україні у 2004 році. У подальшому наша держава забезпечила умови, найбільш сприятливі для проведення процедури на більшій частині Європи.

Сурогатною матір'ю може стати жінка від 18 років, з підтвердженим високим рівнем фізичного та психологічного здоров'я. Вона повинна мати, як мінімум, одну власну здорову дитину, із зафіксованими добрими показниками здоров'я. Крім цього, потенційна сурогатна мати має отримати письмовий дозвіл на проведення екстракорпорального запліднення від свого законного чоловіка.

Самостійні пошуки сурогатної матері можуть виявитись досить складними, тим більше, якщо до цього Ви не стикалися з цим методом боротьби із безпліддям. Центр сурогатного материнства МЦ «Medical Plaza» ретельно обстежує претенденток, які бажають допомогти бездітним парам, та дає майбутнім батькам важливі рекомендації щодо обраної ними кандидатури.

ЕТАПИ ЗАПУСКУ ПРОГРАМИ СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА

Такими етапами виступають:

 1. Вибір сурогатної матері.
 2. Вирівнювання циклів генетичної та сурогатної матерів.
 3. Гормональна стимуляція овуляції у біологічної матері.
 4. Пункція фолікулів, взяття яйцеклітини у біологічної матері та сперми у біологічного батька (за його відсутності, у донора).
 5. Запліднення й вирощування ембріонів у спеціалізованому інкубаторі.
 6. Підсадка ембріонів до порожнини матки сурогатної матері.

Сурогатний центр «Medical Plaza» допоможе зорієнтуватися в медичних та юридичних питаннях програми сурогатного материнства. Досвідчені лікарі-репродуктологи кваліфіковано виконають весь комплекс необхідних заходів. Завдяки високій якості наших послуг, сурогатне материнство користується попитом сімейних пар не лише з Дніпра, а й з інших регіонів України та зарубіжних держав.

ЦІНА СУРОГАТНОГО МАТЕРИНСТВА

Гонорар сурмами після пологів в Medical Plaza складає близько 13 000 доларів. Враховуючи весь комплекс витрат, можна сказати, що сурогатне материнство в Дніпрі обійдеться до 25000$. У цю суму входить і плата за медичне супроводження, і гроші на гідний рівень життя сурогатної матері під час виношування дитини.

У нашому медичному центрі ціна послуги сурогатного материнства ​​стане значно нижчою, ніж в аналогічних медичних установах. При цьому, наші спеціалісти ніколи не стануть втручатися в домовленості, які існують між сурогатною мамою та генетичними батьками майбутньої дитини.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЦЕНТРУ «MEDICAL PLAZА»

Сурогатне материнство, яке здійснюється за допомогою нашого медичного центру, забезпечує високі показники результативності виконання програм допоміжної репродукції. Це досягається завдяки зусиллям професійних лікарів та наявності сучасного обладнання в сукупності з багатопрофільністю закладу.

Донація яйцеклітин, екстракорпоральне запліднення та сурогатне материнство дарують великій кількості пар надію на створення повноцінної сім'ї. Ми готові запропонувати проведення репродуктивних процедур будь-якого рівня складності й забезпечити умови, максимально комфортні для наших пацієнтів. МЦ «Medical Plaza» відомий як єдиний в Україні партнер Консорціуму з питань онкофертильності. Міжнародна повага, яку має наш заклад у сфері репродуктивних технологій, є важливим доказом найвищого рівня професіоналізму.

Залишити заявку