Медичний центр - Medical Plaza

Штучна інсемінація (внутрішньоматкова інсемінація) – це прогресивний метод лікування безпліддя, максимально наближений до природного зачаття дитини. Під час цієї процедури під наглядом лікарів відбувається введення до жіночої матки спеціально підготованих клітин сперми за допомогою катетера.

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Ціни на послуги
Точну ціну на дату обстеження уточнюйте за телефонами нашого контакт-центру.
Назва послуги
Ціна
Допоміжна внутрішньоматкова інсемінація без медикаментозого забезпечення спермою чоловіка
9770 грн
Допоміжна внутрішньоматкова інсемінація без медикаментозого забезпечення спермою чоловіка, повторне введення
6270 грн

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ЧАС ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ?

У правильно розрахованому циклі запліднення методом інсемінації здійснюється за добу до початку овуляції та незадовго до виходу ооцита з яєчника. Зазвичай за один цикл здійснюється 2-4 введення біологічного матеріалу.

Інсемінація спермою виконується не лише під час проходження природних циклів, але й при проведенні попередньої стимуляції овуляції. Такий метод часто виявляється більш ефективним. Для цього жінці призначається прийом спеціальних препаратів, що містять фолікулостимулюючі гормони або антіестрогени. Ці речовини стимулюють функції яєчників.

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ, ЗА ЯКИХ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ІНСЕМІНАЦІЇ СПЕРМОЮ

 1. Прохідність маткових труб. Запліднення яйцеклітини відбувається в матковій трубі, як під час природного процесу зачаття.
 2. Підготовка сперми, що дозволяє мати високоякісний генетичний матеріал з найбільш активними сперматозоїдами.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Безпліддя виникає при наявності певних факторів, що присутні в обох статевих партнерів. Процедура допомагає в різних випадках, тому призначається при широкому спектрі відхилень та неможливості завагітніти природним шляхом.

Показаннями для проведення штучної інсемінації виступають:

 • розлади нормальної еякуляції у чоловіків;
 • слабка активність клітин сперми;
 • порушення ерекції;
 • несумісність партнерів, при якій сперматозоїди гинуть у шийному середовищі;
 • хірургічні втручання в шийку матки, що мали місце в минулому;
 • безпліддя неясного генезу.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВНУТРІШНЬОМАТКОВА ІНСЕМІНАЦІЯ?

Цей тип лікарського втручання вважається нескладний та абсолютно безболісним. Інсемінація проходить, коли жінка перебуває на стандартному гінекологічному кріслі. За допомогою спеціалізованого катетера до матки вводиться підготовлена сперма. Після цього пацієнтка зобов'язана мінімум півгодини знаходитись у горизонтальному положенні.

У післяінсемінаційний період дозволяється вести звичний спосіб життя, однак протягом деякого часу рекомендується утримуватися від статевих контактів та уникати фізичних навантажень. Інсемінація для вагітності найчастіше за все проводиться кілька разів під час менструального циклу, що дозволяє значно підвищити шанси на успіх. На вісімнадцятий день після проходження процедури та відсутності місячних жінці призначається тест на вагітність. Якщо при тестуванні позитивні результати відсутні, інсемінація призначається ще раз, в наступний менструальний цикл.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ІНСЕМІНАЦІЯ НЕ ПРАЦЮЄ?

Стандартно проводиться чотири спроби запліднення методом інсемінації. Коли виконується така маніпуляція, вагітність у 90% жінок настає після перших трьох процедур. Подальші спроби мають невисоку ймовірність позитивного результату. Якщо завагітніти не вдається після 3-4 повторень, лікарі радять жінці готуватися до ЕКЗ. Шанси на настання вагітності зростають, якщо:

 • перед інсемінацією проводиться стимуляція овуляції;
 • вік пацієнтки не перевищує тридцяти років;
 • показники спермограми чоловіка перебувають в межах норми.

ДЕ ПРОВОДИТЬСЯ ЯКІСНА ІНСЕМІНАЦІЯ СПЕРМОЮ ДОНОРУ АБО ЧОЛОВІКА?

Внутрішньоматкова інсемінація на високому рівні виконується в МЦ «Medical Plaza».  Наш заклад є багатопрофільним медичним центром, в якому репродуктологія вважається провідним напрямком діяльності. Всі дії по проведенню процедури відбуваються під контролем досвідченого лікаря-репродуктолога, в присутності фахівця-ембріолога, завданням якого буде підготовка сперми чоловіка.

Медичний центр «Medical Plaza» обладнаний за останнім словом техніки. Наші спеціалісти використовують станцію ІКСІ, планшетний інкубатор ембріонів, систему моніторингу розвитку ембріонів в режимі реального часу. Адреса, за якою проводиться інсемінація: м. Дніпро | пр. Олександра Поля, 141-А

Сукупність сучасних технологій та професіоналізму наших співробітників дозволяє отримувати чудові результати. Завдяки центру «Medical Plaza» на світ з'явилося понад чотириста здорових дітей, а інсемінація в Дніпрі дозволила стати батьками багатьом пацієнтам з різних міст України. Нашими послугами користуються мешканці Запоріжжя, Харкова, Одеси та Львова. Найбільш позитивні відгуки залишають люди, які пройшли якісне лікування. Таким чином, інсемінація, проведена в Дніпрі, дозволяє отримати надію численній кількості бездітних пар.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ІНСЕМІНАЦІЯ?

Вартість інсемінації включає витрати, необхідні для проведення медичного обстеження, збору всіх аналізів, використання препаратів для стимуляції овуляції, підтримки зростання ендометрія. Дізнатися, скільки буде коштувати інсемінація у Вашому конкретному випадку можна, записавшись до медичного центру на консультацію. 

Сьогодні штучна інсемінація (або внутрішньоматкова інсемінація) доступна більшості сімейних пар, які потребують якісної допомоги при вирішенні проблеми безпліддя.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження