Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Біля 30% випадків жіночого безпліддя пов'язані з порушенням функцій маткових (фаллопієвих) труб. Для того, щоб виявити фізіологічні зміни, які викликають патологію, та обрати правильну методику лікування, необхідно в першу чергу пройти обстеження на їх прохідність. Застосування сучасних терапевтичних методів дозволяє значно підвищити шанси на отримання позитивних результатів навіть у найбільш складних випадках.

ЩО ТАКЕ СПАЙКИ?

Основною і найбільш поширеною причиною непрохідності фаллопієвих труб є спайки. Вони являють собою структури, утворені зі сполучної тканини в органах малого таза, які викликають зрощення їх фрагментів між собою. Спайки призводять до повної або часткової непрохідності маткових труб. Виявляють їх у значної кількості жінок, які страждають безпліддям.

У складних випадках спайки повністю перекривають вхід до маткової труби. В результаті вони блокують яйцеклітину.

Причини формування спайок бувають різними. До них належать гінекологічні захворювання, інфекції, які передаються статевим шляхом, наслідки отриманих травм. Патологія також здатна з'явитися після інвазивних хірургічних втручань. Небезпека патології полягає в тому, що повністю діагностувати її вдається тільки після перевірки труб на прохідність. Довгий час вона може ніяк не проявляти себе, і бути виявленою зі значним запізненням.

Непрохідність маткових труб також буває функціональною, для якої характерна відсутність спайок. У цьому випадку причинами нерухомості яйцеклітини стають спазми або знижена перистальтика, порушення роботи ворсинок, які рухають яйцеклітину по фаллопієвій трубі.

МЕТОДИКА ДІАГНОСТИКИ ТА УСУНЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Медичний центр «Medical Plaza» проводить успішну боротьбу із найскладнішими формами безпліддя. Для обстеження пацієнток та лікування непрохідності маткових труб ми використовуємо метод діагностичної лапароскопії з хромогідротубацією.

Раніше перевірка труб на прохідність здійснювалася за допомогою ультразвукового або рентгенівського аналізу. УЗД фаллопієвих труб – нескладна та результативна процедура, яка не вимагала тривалої підготовки. Крім цього, ультразвукове дослідження допомагало виявляти й інші причини розладу репродуктивної функції. Саме цьому такий аналіз на прохідність труб був досить популярним. Рентген призначався рідше, але дозволяв отримувати досить чітку картину патології. Такий аналіз на прохідність труб вважається безпечним, тому що доза опромінення під час процедури майже в 70 разів нижче загальноприйнятої. Розглянуті методи діагностики застосовуються і зараз. Найчастіше їх використовують у державних медичних установах, а також на периферії.

МЦ «Medical Plaza» облаштований найсучаснішим обладнанням, офіційно сертифікованим у країнах Європи. Незважаючи на це, вартість обстеження на прохідність труб є достатньо демократичною.

Наші спеціалісти використовують метод лапароскопії з хромогідротубацією, який вважається повноцінним хірургічним втручанням. Під час його проведення спайки знищуються під тиском спеціальної стерильної рідині, яка водночас допомагає з'ясувати стан фаллопієвих труб.

Процедура проводиться з використанням анестезії, але вважається малоінвазивною. Реабілітація після неї відбувається дуже швидко. Протягом першої доби після маніпуляції деякі пацієнтки можуть відчувати незначний біль.

Важливим плюсом подібної процедури є успішна ліквідація більшості причин безпліддя. При проведенні лапароскопії з хромогідротубацією суттєво зменшується ризик розвитку побічних ефектів. Крім цього, відсутня необхідність у проведенні тривалого амбулаторного лікування.

Метод має певні протипоказання, до яких належать запальні процеси. Спеціалісти нашого центру володіють необхідним досвідом і вміннями, які дозволяють після виявлення непрохідності маткових труб підібрати індивідуальний план лікування. Такий підхід дозволяє повністю усунути причини безпліддя.

ПЕРЕВАГИ МЦ «MEDICAL PLAZA» 

В процесі лікування ми використовуємо новітнє обладнання, застосовуємо малоінвазивні технології. Наші спеціалісти прагнуть забезпечувати своїх пацієнтів гідним рівнем сервісу. Незважаючи на суттєві переваги, ціна аналізу на прохідність маткових труб у нашому центрі залишається набагато нижчою, ніж в інших медичних закладах. Те ж саме стосується і решти діагностичних процедур, з-поміж яких ультразвукове дослідження та інші.

Аналізи на прохідність маткових труб, які проводяться водночас з лікуванням репродуктивних патологій, дуже часто допомагають нашим пацієнткам швидко завагітніти. Важливо не боятися звертатися за допомогою досвідчених лікарів. Також не треба думати, що необхідні процедури коштують дуже дорого. Вартість обстеження та подальшого лікування в МЦ «Medical Plaza» вважається найбільш доступною в Україні.

Завдяки високому професіоналізму наших спеціалiстів кожна пацієнтка може розраховувати на сприятливий прогноз і реалізацію планів щодо майбутнього материнства. Доказом позитивних результатів роботи медичного центру та компетентності лікарів є численні позитивні відгуки клієнтів, що пройшли лікування. Але найбільша нагорода для нас – народження понад 400 прекрасних малюків, які з'явилися на світ після звернення їхніх батьків до нас!

Залишити заявку