Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Донорство яйцеклітин (ооцитів) - це процес, при якому жінка (донор) надає свої яйцеклітини для використання з репродуктивною метою іншій жінці, яка не здатна самостійно зачати дитину або має високий ризик передати спадкові хвороби своїм генетичним нащадкам.

ХТО МОЖЕ СТАТИ ДОНОРОМ ЯЙЦЕКЛІТИН?

Знайти донора яйцеклітини буває досить складно. Вибір певної кандидатури є дуже серйозним і відповідальним етапом.

Стати донором яйцеклітини в Medical Plaza можуть жінки віком від 20 до 28 років включно, які народили як мінімум одну здорову дитину.

Донор яйцеклітини не повинен мати шкідливих звичок та будь-яких захворювань. Центр «Medical Plaza» проводить детальне обстеження таких людей з ретельною оцінкою загального стану здоров'я. Робиться аналіз на інфекції, що передаються статевим шляхом, проводиться дослідження гормонального фону. Якщо у потенційного донора яйцеклітин ооцитів всі показники є нормальними, наступним етапом стає консультація генетика та терапевта.

Програма донорства, яка діє в нашому центрі, повністю анонімна. За встановленими правилами, донор яйцеклітини в Україні не знає пару, для якої був обраний, та не може зустрітися з нею. Єдиний виняток – якщо донором пацієнтки, за її власним бажанням, виступає родичка або знайома людина.

Ми надаємо абсолютні гарантії, що про факт проведення процедури з донорськими яйцеклітинами не зможе дізнатися ніхто. Будь-яка інформація буде повністю захищена від стороннього доступу.

Враховуючи те, що донорами ооцитів можуть бути тільки молоді й здорові жінки, такі програми екстракорпорального запліднення з донорськими ооцитами стають більш ефективними, ніж класична процедура ЕКЗ.

Вартість винагороди донору ооцитів складає до 60 000 грн (в залежності від кількості отриманих якісних ооцитів).

НАДІСЛАТИ АНКЕТУ

ПІДСТАВИ, ДОСТАТНІ ДЛЯ ДОНАЦІЇ ЯЙЦЕКЛІТИН

Донація яйцеклітин використовується в найважчих випадках, коли такі сучасні методи як ЕКЗ або ІКСІ не можуть забезпечити позитивних результатів. Основними причинами для проведення процедури стають:

 • недостатність яєчників, пов'язана з менопаузою;
 • передчасне згасанням функції яєчників або хірургічне видалення цього органу;
 • недостатньо якісні показники ооцитів (такі, що виникають через спадкове захворювання, виявити яке нездатна методика ПГД);
 • неодноразове отримання неякісних ембріонів при проведенні процедури екстракорпорального запліднення;
 • багаторазове мимовільне припинення вагітності (викидень);
 • генетичні аномалії у жінки або ембріонів;
 • порушення розвитку статевих залоз (синдром Шерешевського-Тернера, синдром Джеральда Свайєра);
 • порушення розвитку гонад (Savage-синдром або синдром «німих» яєчників);
 • аномально рання менопауза з недостатністю яєчників та втратою ними природних функцій у віці до 40 років при зупинці місячних.

Донорство яйцеклітин в Україні з'явилося відносно недавно. Розвиток цієї методики дозволяє жінкам вагітніти та народжувати дітей навіть при наявності дуже складного діагнозу.

ФАКТОРИ НЕДОСТАТНОСТІ ЯЄЧНИКІВ

До такого переліку належать:

 • генетичний фактор, що передається у спадок: пацієнтка виступає носієм ламкої Х-хромосоми;
 • зміна ферментного фону організму;
 • патологічне вироблення аутоімунних антитіл;
 • перенесення інфекційних захворювань, таких як паротити або краснуха;
 • екологічні фактори, наявність шкідливих звичок;
 • перенесене хірургічне втручання (видалення яєчників через онкологію);
 • незворотні негативні наслідки, що виникають після проведення тривалих курсів хіміотерапії або променевої терапії;
 • неодноразові випадки відсутності реакції на стимуляцію яєчників, безрезультатність запліднення з використанням методу ІКСІ, повторні порушення імплантації ембріона.

Для пацієнток з такими патологіями донорство яйцеклітини, яке надається іншою людиною, може стати єдиним шансом на вагітність.

ЯК СТАТИ ДОНОРОМ ЯЙЦЕКЛІТИН?

Не можна просто прокинутися вранці з думкою «сьогодні я стану донором яйцеклітини!», а вже по обіді святкувати успішне проведення процедури. Необхідно витримати серйозний відбір за фізичними та психологічними критеріями, здати важливі аналізи. Крім того, під час співбесід із фахівцями нашого центру Ви зрозумієте, що в донорстві такого роду мотив особистого збагачення рідко відіграє основну роль. Вам доведеться усвідомити те, що з частини Вашого організму у незнайомих людей буде зростати дитина. При цьому Ви ніколи не дізнаєтеся, хто є батьками малюка.

Добрими донорами рідко бувають ті, хто вводить в пошуку запити: «донор яйцеклітини ціна», «донор яйцеклітини вартість» або «донорство яйцеклітини ціна». Частіше донорами стають через бажання допомогти тим людям, які втратили всі шанси на батьківство. Звичайно, донор отримує солідну матеріальну винагороду, ціна яйцеклітини може бути досить високою, але перш за все необхідно пам'ятати про мораль та юридичну відповідальність, яка закріплюється спеціальним договором.

Якщо Ви твердо вирішили спробувати себе в якості донора, не варто звертатися до маловідомих компаній. Робити цього не слід, навіть якщо запропонована ціна біоматеріалу виявиться дуже привабливою. Річ у тому, що при проведенні процедури неліцензована організація може завдати дуже серйозної шкоди Вашому здоров'ю. На відміну від цього, центр «Medical Plaza» має всі необхідні ліцензії, сучасне обладнання та кваліфікованих лікарів. Ми висуваємо до своїх співробітників серйозні вимоги, які дозволяють повністю відповідати очікуванням пацієнтів. Повідомляємо, що анкета донора яйцеклітин знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті нашого медичного центру.

НАДІСЛАТИ АНКЕТУ

Медичний центр «Medical Plaza» є багатопрофільним сучасним закладом, який повністю відповідає високим міжнародним стандартам. Саме тому пацієнти, що проходять процедуру донації яйцеклітини або сперми, отримують всі необхідні гарантії та найвищий рівень сервісу. Якщо Ви звернулися до нашого закладу, можете бути впевнені – причини для хвилювання повністю відсутні, бо Ви опинилися в надійних руках.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження