Медичний центр - Medical Plaza

Хірургічне лікування катаракти тепер доступне на безоплатній основі у Medical Plaza за гарантіями НСЗУ. 

Ми використовуємо сучасний метод факоемульсифікації. Це мікрохірургічна методика, при якій за допомогою ультразвуку, кришталик спочатку фрагментується, а потім повністю видаляється з порожнини очного яблука. Після цього, імплантується штучна інтраокулярна лінза (ІОЛ).

Витрати на операцію + базову лінзу покриває держава. А ми гарантуємо комфорт та результат. Наші топові офтальмологи-хірурги завжди готові повернути вам ясність зору. 

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • Н
  Наталія, 26
  Дожили до того, що слова "неохайна старість" стали зрозумілими і нам із братом. Батьки завжди були адептами чистоти, ганяли нас за безлад та пилюку. Але... почали запускати будинок, від помічниці по вбиранню відмовились. Почали розбиратися... а "ларчик просто відчинявся"; у обох катаракти.... У Medical Plaza Бондаренко Юрій Павлович – чудовий лікар – діагностував та прооперував обох батьків! Низький уклін за увагу до батьків та професіоналізм. Навели та підтримують порядок у будинку! А після контрольного візиту мама помітила: "який гарний лікар!"
 • С
  Світлана, 60
  Мені 60, у мене виявили катаракту на обох очах. Довго ходила терпіла, але таки довелося оперувати. Дізналася від сусідки, що та оперувалася у Медікал Плазі та залишилася задоволена. Звернулася до лікаря Бондаренко. Чудовий лікар. Лікар дав вичерпну консультацію перед операцією, допоміг визначитись із кришталиком. Все чітко, злагоджено, швидко вийшло. Післяопераційне відновлення пройшло швидко. Буду всім своїм знайомим рекомендувати оперувати катаракту в Медікал Плазі у Бондаренко

Катаракта – це дефект органів зору, який супроводжується помутнінням кришталика. Першим проявом захворювання стає нечіткість зображення. Людині здається, що вона дивиться на довколишній світ крізь запітніле скло. З грецької мови слово «катаракта» перекладається як «водоспад», тому що хворий бачить всі об об'єкти начебто крізь великий потік води.

Раніше ця хвороба гарантовано призводила до часткової або повної втрати зору. Рівень розвитку сучасної медицини дозволяє ефективно боротися з такою патологією. Офтальмологічне відділення медичного центру «Медікал Плаза» проводить успішне та швидке лікування катаракти за доступною ціною.

Катаракта небезпечна тим, що проявляє себе не відразу. Багато залежить від того, де формується зона помутніння в кришталику. Якщо вона розташована на периферії, хворий протягом тривалого часу може не помічати, що поле зору скорочується. Згодом заміна кришталика стане єдиним способом повернення зору.

СИМПТОМИ КАТАРАКТИ

Навіть при наявності найкращого обладнання, лікування катаракти не стає простішим у технологічному плані. Важливе значення має правильна діагностика цього захворювання. Основні симптоми катаракти:

 • розпливчастий, затуманений зір, який неможливо скоригувати за допомогою окулярів або лінз;
 • поява темних плям перед очима;
 • нездатність повноцінно розрізняти кольори;
 • зникнення нічного та сутінкового зору.

ДІАГНОСТИКА КАТАРАКТИ

Для того, щоб точно підтвердити діагноз, необхідно здійснити біомікроскопію (огляд очного яблука за допомогою щілинної лампи) та офтальмоскопію (візуалізацію очного дна за допомогою лінзи Гольдмана). Щоб виключити наявність глаукоми, проводяться заміри тиску в оці (пневмотонометрія) та аналіз периферичного зору методом комп'ютерної периметрії. Незважаючи на велику кількість аналізів, вартість лікування катаракти доступна практично для всіх верств населення.

Офтальмологічне відділення медичного центру «Medical Plaza» має всі необхідні умови для швидкої діагностики та якісного лікування катаракти. Заміна кришталика відбувається за допомогою спеціального приладу – факоемульсифікатора, та належить до різновиду поширених мікрохірургічних операцій.

ЯК ЛІКУВАТИ КАТАРАКТУ? МЕТОД ФАКОЕМУЛЬСИФІКАЦІЇ

Катаракта операция

На початкових етапах хвороби лікарі можуть прописати очні краплі, які дозволяють зупинити її подальший розвиток. Єдиним надійним варіантом, що допомагає позбутися патології, вважається хірургічне втручання. Варто розуміти, що лікування катаракти народними засобами, без проведення операції, ніколи не працює. Нетрадиційні методи не вирішують проблему, а лише дозволяють ненадовго послабити її.

Лікування катаракти в Україні хірургічним способом полягає у заміні кришталика штучною лінзою. МЦ «Медікал Плаза» пропонує позбавлення від катаракти в місті Дніпро за допомогою найсучаснішої, швидкої та повністю безболісної процедури – ультразвукової факоемульсифікації.

Факоемульсифікація вважається найбільш оптимальним способом лікування катаракти. Її успішно застосовують на різних стадіях розвитку хвороби, без будь-яких вікових обмежень. Під час такої процедури виконується мікроотвір у рогівці, розмір якого не перевищує 2 міліметри. Мутний пошкоджений кришталик розм'якшується ультразвуком, перетворюється на рідку емульсію та виводиться з очного яблука. В місце, де він раніше знаходився, через той самий отвір індивідуальним інжектором імплантується складена гнучка лінза. Після проведення імплантації вона розгортається та фіксується. Мікроотвір, через який виконувалися хірургічні дії, герметизується та не вимагає накладення швів.

Факоемульсифікація вважається одним із найсучасніших, найбезпечніших та найбільш прогресивних методів видалення катаракти. До появи цього способу оперування використовувалася методика, яка називалася екстракапсулярною екстракцією. Ця техніка мала чимало істотних недоліків – потребувала накладання швів та тривалої реабілітації. Крім того, потрібно було чекати серйозного розвитку хвороби, повного помутніння та затвердіння кришталика, що робило його вилучення можливим. Зараз ніякої потреби у цьому немає, а втручання може проводитися відразу після постановки діагнозу.

Сьогодні операція з видалення катаракти вважається одним із небагатьох видів хірургічного втручання, який дозволяє повністю реабілітувати зір людини. За даними Всесвітньої Асоціації Охорони здоров'я, сучасна методика усунення патології дозволяє повністю повертати пацієнтам нормальну зорову функцію.

Саме факоемульсифікація дозволяє повністю відновлювати зір, послаблений або втрачений внаслідок розвитку катаракти. Ціна на таку ефективну операцію є відносно невисокою. Вартість процедури доступна навіть у приватних центрах, які мають найсучаснішу медичну апаратуру.

Наші спеціалісти в комплексі з високотехнологічним обладнанням та використанням сертифікованих штучних кришталиків за 10-15 хвилин здатні позбавити хворого від катаракти. Лікарі центру допомагають вивести характеристики зору на рівень, що мав місце до хвороби, без обмеження фізичних навантажень у подальшому.

Факоемульсифікація катаракти починається з використання крапельної анестезії та проходить без будь-яких ін'єкцій в очне яблуко. Після того, як анестетик почне діяти, лікар виконує розріз розміром не більше 2 міліметрів. У цей отвір вводиться накінечник факоемульсифікатора, який ультразвуковими коливаннями розріджує пошкоджений кришталик, перетворюючи його на рідку емульсію. На місце, що звільнилося, поміщається складена інтраокулярна лінза (ІОЛ). Ця структура розгортається там, де раніше перебував кришталик. Зроблений розріз самостійно закривається завдяки своїм розмірам та формі, тому потреба у швах відсутня. Мікрохірургічне втручання проходить абсолютно безболісно, зір повертається вже в операційній, і пацієнт може повернутися додому безпосередньо в день проведення процедури.

ОСОБЛИВОСТІ ШТУЧНОГО КРИШТАЛИКА

Штучні кришталики використовуються в офтальмології вже протягом півстоліття. За цей час вони зазнали значних змін. Зараз штучні кришталики являють собою біологічно сумісні полімерні лінзи, які мають практично всі властивості живої тканини.

Раніше операція з приводу заміни кришталика проходила досить важко для пацієнта. Маніпуляція проводилась виключно на останніх стадіях хвороби, коли уражений кришталик ставав твердим. Такий підхід полегшував видалення, але вимагав тривалої підготовки та довгої реабілітації. Основними причинами цього були недосконалість штучного кришталика, його жорсткість, імплантація через великий розріз, що вимагав накладення швів та іноді провокував відторгнення.

Сучасні штучні кришталики є дуже гнучкими, завдяки чому імплантуються у згорнутому стані крізь мікроотвір в оці та розправляються вже безпосередньо на місці. Вони мають заздалегідь задані параметри, які залежать від фізичного стану, способу життя та побажань самого пацієнта. Якщо дозволяють фінансові можливості клієнта, можна встановити самоналагоджувальний імплантат виробництва США. Така вдосконалена розробка дозволяє повністю відновити всі параметри зору та здатна адаптуватися під зовнішні умови. Коли проводиться заміна кришталика, спеціалісти обов'язково враховують побажання пацієнта стосовно імплантату та консультують його щодо можливостей різних штучних кришталиків.

Всі імплантати, які використовуються фахівцями «Medical Plaza», пройшли необхідні клінічні випробування та рекомендовані Міністерством охорони здоров'я України. Вони виготовляються з біологічно сумісного полімеру, завдяки чому повністю відсутній ризик відторгнення. Надріз для імплантування є зовсім невеликим, що не потребує накладання швів.

Незважаючи на високу технологічність та використання найсучаснішого обладнання, ціна на заміну кришталика залишається на демократичному рівні. Такий підхід робить операцію доступною практично для всіх.

СТАДІЇ КАТАРАКТИ, ЩО ПІДДАЮТЬСЯ ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННЮ

Лікарські засоби, що випускаються у формі очних крапель, можуть уповільнювати розвиток хвороби, але не здатні повернути назад процес помутніння кришталика. На першій стадії захворювання кришталик мутнішає на периферії, що змушує зір погіршуватися. Друга стадія називається «незрілої катарактою». На цьому етапі помутніння поширюється на центральну частину, призводить до появи плям та смуг у зоровій області. На зазначеній стадії предмети стають розмитими. При зрілій катаракті кришталик мутніє повністю. Це серйозно псує зір та дозволяє хворому лише відрізняти світло від темряви. На кінцевій стадії кришталик руйнується, стає молочно-білим. Іноді на цьому етапі патології проводиться видалення катаракти лазером.

Факоемульсифікація катаракти сучасним методом може проводитися на будь-якій стадії захворювання. В кожному випадку така процедура повністю повертає зір.

КОМУ МОЖНА РОБИТИ ОПЕРАЦІЮ, А КОМУ НІ?

Видалення катаракти в Дніпрі, яке здійснюють спеціалісти нашого центру, проводиться для пацієнтів всіх вікових категорій. Основний фактор, який враховується – це загальний стан здоров'я людини. При вродженій формі захворювання операцію з видалення катаракти призначають навіть немовлятам. Верхня вікова межа становить 90-95 років.

Протипоказання:

 • гостре запалення органів зору;
 • діабетична ретинопатія;
 • проростання судин у райдужці;
 • вроджене порушення розмірів очного яблука.

ВАРТІСТЬ ВИДАЛЕННЯ КАТАРАКТИ

Ціна на видалення катаракти в медичному центрі «Medical Plaza» встановлюється з урахуванням вартості штучного кришталика та починається від 9400 грн. Враховуючи застосування сучасної апаратури, а також відсутність тривалого реабілітаційного періоду, вартість процедури може вважатися демократичною та доступною для різних прошарків населення. Наш медичний центр пропонує використання сертифікованих штучних кришталиків, які дозволяють повністю відновити початкові характеристики зору. Завдяки високій якості роботи МЦ «Medical Plaza», видалення катаракти в Дніпрі має великий попит не тільки серед мешканців України, а й з-поміж громадян багатьох сусідніх держав.

Якщо Ви помітили погіршення свого зору, не варто затягувати з візитом до офтальмолога. Видалення катаракти в нашому центрі проходить без жодних негативних наслідків та дозволяє швидко повернути зорові функції.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Повне відновлення після проведеної операції займає не більше двох тижнів. Заміна кришталика не вважається важким втручанням та не вимагає якихось спеціальних умов для реабілітації. Разом з тим, протягом усього відновлювального періоду пацієнту доведеться застосовувати спеціальні краплі, що запобігають розвитку інфекції. Під час реабілітації слід уникати фізичних навантажень. Також заборонено відвідувати лазню або басейн, користуватися косметикою для очей.

Зір починає повертатися до пацієнта ще в операційній. Людину, яка перенесла втручання, обов'язково оглядає спеціаліст-офтальмолог. Далі пацієнт знайомиться з індивідуальним графіком післяопераційних відвідувань та відправляється додому. Ціна процедури зі штучним кришталиком стартує від 9400 грн.

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру 

 •  О 
   Олена 
   Хочу висловити подяку Бондаренкові Юрію Павловичу. Проведена ним операція глаукома та катаракта повернула мою 84-річну маму до нормального життя. Дякую за професіоналізм і якісний сервіс. 
 •  Л 
   Людмила 
   Дуже хочеться, щоб усі знали, які чудові люди працюють у вашій клініці. Хочу подякувати хірургу-офтальмологу Бондаренко Юрію Павловичу за успішно проведені операції з лікування катаракти на обох очах. Він створив справжнє диво - я практично повністю втратила зір, одне око не бачило взагалі, інше тільки перший рядок, а тепер обома очима бачу по 70-80%. Це справді відмінний фахівець із золотими руками і просто добра, добра і уважна людина. Величезне спасибі йому особисто та всьому персоналу 111-го кабінету! 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження