Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Біомікроскопія ока – це фізіологічне дослідження, спрямоване на виявлення офтальмологічних патологій. Методика дозволяє здійснювати якісну діагностику стану кришталика, рогівки, сітківки, кон'юнктиви, зорового нерва та райдужної оболонки. Процедура допомагає виявляти наявність сторонніх тіл у роговій оболонці та проводити максимально ефективне лікування. Дослідження, що проводиться в МЦ «Medical Plaza», займає не більше 10 хвилин та не вимагає спеціальної підготовки. Біомікроскопія здійснюється у рамках офтальмологічного огляду.

БІОМІКРОСКОПІЯ ЯК ОСНОВНИЙ МЕТОД ОФТАЛЬМОСКОПІЇ

Офтальмоскопія, біомікроскопія – це методи дослідження, які застосовуються фахівцями для постановки діагнозу при різних офтальмологічних проблемах. Офтальмоскопію, що виконується за допомогою щілинної лампи, називають біомікроскопією очного дна. Щілинна біомікроскопія є найбільш передовою технологією. Вона виконується за допомогою щілинної лампи та спеціальної лінзи, що розміщується перед оком хворого. Така спрощена методика дозволяє отримувати зображення ока у 10-кратному збільшенні. Дізнатися ціну біомікроскопії в нашому медичному центрі можна, зателефонувавши за контактними номерами або за допомогою форми зворотного зв'язку.

УЛЬТРАЗВУКОВА БІОМІКРОСКОПІЯ В «MEDICAL PLAZA»

Звернувшись до МЦ «Medical Plaza», вдасться пройти будь-який вид обстежень, до яких також належить ультразвукова біомікроскопія.

Ультразвукова біомікроскопія є важливою частиною дослідження переднього відрізка очного яблука. Сканування органів зору виконується на частоті від 35 до 50 герц, що дозволяє отримати знімок з найвищим рівнем деталізації. Біомікроскопія очного дна дає детальне відображення крайньої периферії сітківки, ціннових зв'язок, дозволяє точно оцінити стан циліарного тіла. Варто зазначити, що такий тип діагностики є єдиним доступним методом, здатним надати повне уявлення стосовно патологій очного яблука. Це обстеження також рекомендується проводити при сильному помутнінні сітківки. Подальше лікування призначається на підставі отриманих результатів.

ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИКИ

При виконанні біомікроскопії використовується спеціальний пристрій – щілинна лампа. Робоча частина приладу виконана у вигляді вузької щілини, що й дало назву цьому інструменту.

Біомікроскопія, ціна якої виправдовується здоровим зором, визнана повністю безпечною для пацієнта. Офтальмолог направляє на око промінь світла, що виходить із щілинної лампи, та за допомогою мікроскопа виконує огляд сітківки. Ультразвукова біомікроскопія може ускладнюватись при підвищеній чутливості до світла. У цьому випадку перед початком обстеження використовується анестетик.

Під час огляду таких глибинних структур як кришталик та склоподібне тіло, застосовуються краплі, що розширюють зіниці. Вивчення стану рогівки також вимагає особливих процедур. Для його проведення використовується спеціальний барвник, який потім змивають з непошкоджених ділянок, закапуючи очі звичайними краплями. Така біомікроскопія очного дна допомагає знайти проблемні ділянки, визначити тяжкість захворювання та підібрати оптимальні способи лікування.

Обстеження дітей має особливий підхід. Діагностика очного дна у дитини до 4 років вимагає занурення пацієнта у глибокий фізіологічний сон. Всі подальші процедури проводяться, коди хворий перебуває у горизонтальному положенні.

ЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ ВИЯВЛЯЄ БІОМІКРОСКОПІЯ?

Захворювання очей здатні привести до розвитку серйозних патологій, які потребують негайного лікування. Біомікроскопія, ціна якої цілком виправдана, належить до найсучасніших методів обстеження ока. Така маніпуляція дозволяє легко виявляти хвороби, що мають прихований характер. Існує чимало патологій, які неможливо виявити під час стандартного обстеження. Щоб діагностувати такі проблеми, використовується офтальмоскопія, в якій найбільш передовим методом є саме біомікроскопія.

Проведення огляду з використанням щілинної лампи дозволяє виявити катаракту, глаукому та інші серйозні порушення. Біомікроскопія ока допомагає точно визначити область розташування глаукоми та ступінь її розвитку. Крім цього, зазначений метод встановлює найменші зміни у стані судинної оболонки ока, зорового нерва та сітківки. Щілинна біомікроскопія допомагає не тільки виявити, але й визначити, на якій глибині розташовується патологія.

При проведенні діагностики пучок світла проникає крізь тканини під різним кутом. Використання вузького світлового променя дозволяє отримати максимально точні результати обстеження. Такий метод створює чітку контрастність, яка полягає в різниці між освітленими ділянками, та такими, що знаходяться в тіні. Цей тип діагностики забезпечує точний «оптичний зріз», що допомагає підібрати найбільш ефективне лікування.

Біомікроскопія, ціну якої не можна порівняти із можливою втратою зору, дозволяє з високою точністю визначати всі відомі захворювання ока. Крім того, за допомогою щілинної лампи можна виконати біомікроофтальмоскопію. Для цієї процедури необхідна лише лампа, що розсіює світло.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Біомікроскопія ока практично не має обмежень до проведення. Існують рідкі випадки, у яких процедура є недоцільною:

  • важкі психічні захворювання;
  • наркотичне чи алкогольне сп'яніння.

Біомікроскопія ока, проведена у медичному центрі «Медікал Плаза», допоможе виявити всі можливі патології та захворювання органів зору. Обстеження здійснюється досвідченим лікарем, у спеціально обладнаному офтальмологічному кабінеті. Для проведення такої діагностики не потрібна попередня підготовка. У нашому медичному центрі ціна консультації лікаря-офтальмолога також включає вартість самої біомікроскопії, та становить 300 грн.

Залишити заявку