Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Відгуки про наш медичний центр

Дякуємо за вашу довіру

 • О
  Ольга
  Перший раз звернулась з приводу видалення халязиона, потрапила до доктора Тищенко Юлії Валеріївні. Усе зробила професійно, швидко,безболісно. Дуже задоволена прийомом.
 • С
  Соколова Наталья Валентиновна
  Хочу выразить огромную благодарность всему коллективу офтальмологов центра Medical Plaza: Врачу-офтальмологу Тищенко Юлии Валерьевне за высокий профессионализм и внимательное отношение к пациентам; Хирургу-офтальмологу Бондаренко Юрию Павловичу за ювелирное мастерство и успешно проведенные два оперативных вмешательства (05.06.2019 и 19.06.2019) по поводу катаракты обоих глаз;
 • С
  Стасюк Наталья
  Выражаю огромную благодарность хирургу высшей категории - Бондаренко Юрию Павловичу. 24.05.2021 года Юрий Павлович прооперировал моего брата - катаракту левого глаза. Результат - замечательный. Благодаря профессионализму Юрия Павловича брату вернули 80% зрения. Рекомендую обращаться за помощью к Бондаренко Юрию Павловичу. Впечатления от клиники Медикал Плаза - положительные. Здесь работают прекрасные врачи, медсестры и другие работники.
 • В
  Виктория
  Большая благодарность за Профессионализм, качественное выполнение своей РАБОТЫ и о заботе своих ПАЦИЕНТОВ. Бондаренко Юрий ПАВЛОВИЧ спасибо вам за ЗАБОТУ и удачи вам в ДАЛЬНЕЙШЕМ.
 • Т
  Татьяна
  Добрый день! Хочу поблагодарить персонал каб 111 за внимательный прием и отличный результат. Особенное спасибо уважаемым Наталье Михайловне и Марине. Замечательные специалисты и просто очень Хорошие добрые люди. Благодарность Юрию Павловичу за проведенную ФЕК пациентке Козловой Валентине Васильевне. Наилучшие пожелания и крепкого здоровья Вам!
 • Н
  Наталія, 26
  Дожили до того, що слова "неохайна старість" стали зрозумілими і нам із братом. Батьки завжди були адептами чистоти, ганяли нас за безлад та пилюку. Але... почали запускати будинок, від помічниці по вбиранню відмовились. Почали розбиратися... а "ларчик просто відчинявся"; у обох катаракти.... У Medical Plaza Бондаренко Юрій Павлович – чудовий лікар – діагностував та прооперував обох батьків! Низький уклін за увагу до батьків та професіоналізм. Навели та підтримують порядок у будинку! А після контрольного візиту мама помітила: "який гарний лікар!"
 • С
  Світлана, 60
  Мені 60, у мене виявили катаракту на обох очах. Довго ходила терпіла, але таки довелося оперувати. Дізналася від сусідки, що та оперувалася у Медікал Плазі та залишилася задоволена. Звернулася до лікаря Бондаренко. Чудовий лікар. Лікар дав вичерпну консультацію перед операцією, допоміг визначитись із кришталиком. Все чітко, злагоджено, швидко вийшло. Післяопераційне відновлення пройшло швидко. Буду всім своїм знайомим рекомендувати оперувати катаракту в Медікал Плазі у Бондаренко

Загальновідомий факт, що на всіх етапах життя, людина не замислюється яке значення відіграє в його житті зір. Адже завдяки очам ми можемо безперешкодно ходити, бачити рідних, навколишній світ, радіти життю.

Зір відіграє важливу роль в житті людини. Так як інформацію на 80% ми сприймаємо через очі. І дуже важливо зберегти найголовніший показник його якості - гостроту, як можна довше.

Але так буває не завжди і не у всіх. Спадкові захворювання очей, хвороби органів зору (рогівки, кришталика, сітківки), патологія навколоочних тканин (м'язів очей, м'яких тканин очниці, зокрема  косоокість) системні захворювання (інших органів і систем).

Лікарі нашого медичного центру допоможуть підібрати потрібне рішення вашої проблеми!

Послуги, що надаються офтальмологом в Medical Plaza:

 • візометрія;
 • периметрія;
 • тонометрія;
 • гоніоскопія;
 • біомікроскопія;
 • офтальмоскопія (зокрема з контактними і безконтактними лінзами);
 • УЗД очей;
 • проведення рефрактометрії;
 • периметрія Humphrey;
 • кератотопографія;
 • розрахунок ІОЛ;
 • пахіметрія;
 • окулярна корекція;
 • виконання субкон'юнктивальних, парабульбарних, ретробульбарних, в / м, в / в ін'єкцій;
 • ведення медичної документації;
 • амбулаторний прийом пацієнтів і діагностика різних очних захворювань;
 • лікування запальних і незапальних захворювань переднього (кератит, увеїт, виразка рогівки та ін.) і заднього відділів ока (хоріоретиніт, неврит зорового нерва, ВМД та ін.);
 • надання невідкладної офтальмологічної допомоги при гострих офтальмологічних захворюваннях.

Знання анатомії ока, сучасних методів лікування і діагностики, принципів знеболювання, основ фармакотерапії і методів фізіотерапії.

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «MEDICAL PLAZA»

У поліклінічному відділенні МЦ «Medical Plaza» прийом ведуть кваліфіковані лікарі-офтальмологи. Консультація лікаря-офтальмолога проводиться для дорослих та дітей.

Яку ж допомогу ви можете отримати в медичному центрі?

ПЕРША ДОПОМОГА

Зір людини може постраждати не через травму або тривале перебування за комп'ютером, а просто через те, що в око щось потрапило. Що робити? Відповідь очевидна - витягти сторонній предмет якомога швидше.

Навіть дрібна нешкідлива піщинка, смітинка або комаха можуть стати причиною не тільки сильних больових відчуттів, а й часткового порушення зору. Око ні в якому разі не можна терти, так як це викличе запалення очей, і тільки посилить пошкодження тканин. Необхідно негайно звернутися за допомогою до фахівця.

ПЕРЕВІРКА ЗОРУ

Погіршення зору відбувається поступово, тому дуже часто людина навіть не помічає, коли саме це почало відбуватися. А адже саме на перших етапах погіршення є можливість щось виправити: менше проводити часу за комп'ютером, їсти корисні для зору продукти тощо. Тому періодично зір необхідно перевіряти, особливо якщо ви вже помітили, що стали бачити гірше.

ПІДБІР ОКУЛЯРІВ ДЛЯ ЗОРУ

Окуляри як і раніше залишаються найпоширенішим засобом боротьби з поганим зором. Вони прості у використанні і доступні за вартістю. Але щоб окуляри приносили користь, потрібно підібрати їх правильно. Невідповідні окуляри можуть завдати значної шкоди здоров'ю очей і послабити зір.

Носіння неправильних, неякісних окулярів викликає процес звикання. Організм намагається компенсувати оптичні спотворення і зір погіршується ще більше. Купуйте окуляри тільки після обстеження і рекомендацій лікаря-офтальмолога. Оправа окулярів повинна бути зручна для тривалого носіння.

У нашому центрі досвідчений фахівець підбере окуляри для зору суворо за вашими індивідуальними особливостями, що дозволить поліпшити зір без ризиків для здоров'я очей.

ОБСТЕЖЕННЯ ПЕРЕДНЬОГО ВІДРІЗКА ОКА (БІОМІКРОСКОПІЯ)

Офтальмологічне відділення обладнано сучасною технікою, зокрема щілинною лампою для огляду переднього і заднього відрізка очей, прямий офтальмоскоп, призначений для огляду очного дна.

Біомікроскопія - метод дослідження оптичних середовищ і тканин ока з використанням щілинної лампи, діагностичного інструменту з сильним мікроскопом і вузьким променем світла. При дослідженні промені світла направляються на око і всередину нього. Лампа дозволяє отримати особливе зображення рогівки, внутрішньої камери ока, кришталика і склоподібного тіла. Лікар проведе ретельне обстеження, визначить присутність сторонніх часток, запальних процесів внутрішньої камери ока, наявність катаракти.

ОБСТЕЖЕННЯ І ВИЯВЛЕННЯ ГЛАУКОМИ

Виявлення глаукоми на ранніх стадіях може істотно полегшити процес лікування і вберегти від втрати зору. Для обстеження при глаукомі необхідно виміряти внутрішньоочний тиск, обстежити очне дно, диск зорового нерва, і перевірити поля зору. За результатами проведеної діагностики лікар зможе призначити найбільш відповідний для пацієнта метод лікування захворювання.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ДЕМОДЕКОЗУ

Демодекоз - ураження гладкої шкіри і волосся мікроскопічним кліщем роду «демодекс». Демодекоз є хронічне інфекційне захворювання з сезонними загостреннями. Лікування демодекозу завжди носить комплексний характер. Постановку діагнозу проводять на основі характерних для даної патології скарг, наявності симптомів захворювання, а так само на основі аналізу матеріалу, взятого з вій. Якщо результати аналізів підтверджують наявність демодекозу, призначається комплексне лікування.

ЛІКУВАННЯ В ДЕННОМУ СТАЦІОНАРІ

При хронічних і гострих захворюваннях очей проводиться судинна і протизапальна терапія в умовах денного стаціонару МЦ «Medical Plaza», а також парабульбарні і субкон'юнктивальні ін'єкції.

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ

Також в умовах малої операційної МЦ «Medical Plaza» проводиться оперативне лікування таких патологій придаткового апарату ока і переднього відрізка як:

 • видалення холязіона;
 • кіст на повіках і кон'юнктиві;
 • видалення атером століття;
 • видалення папілом на столітті.

Мати зір - це щастя. Бережіть його !!!

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження