Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Лікар-офтальмолог – це спеціаліст, який здійснює лікування патологій очей, очних травм та різних порушень зору. Людське око відрізняється складною будовою. Для того, щоб проводити з ним навіть найпростіші маніпуляції, потрібен справжній професіоналізм та наявність високоточного обладнання.

В офтальмологічному відділенні МЦ «Medical Plaza» на прийом лікаря можна записатися як дорослим, так і дітям. У нашому закладі послуги надають досвідчені фахівці. Інформацію про них можна отримати на офіційному сайті медичного центру.

ПОСЛУГИ ОФТАЛЬМОЛОГА В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «MEDICAL PLAZA»

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ТРАВМАХ

Травма ока – це одна із найважливіших причин негайно звернутися до лікаря.

Піщинка, комаха або стружка, що потрапили до ока, можуть дуже зашкодити чутливим органам зору. Самостійне видалення твердого предмета здатне тільки погіршити ситуацію. Лише досвідчений лікар може видалити сторонній предмет без ризику пошкодження рогівки чи очного яблука. Травми – це одна з основних причин звернення до медичної установи.

ПЕРЕВІРКА ЗОРУ

Перевірка зору необхідна не тільки тим, хто турбується про нього у літньому віці або через постійну втому очей. Обстеження також потрібне людям, чия професія пов'язана із великою відповідальністю – машиністам поїздів, водіям автобусів тощо.

Проблема полягає в тому, що погіршення зору відбувається поступово. Лише своєчасна консультація офтальмолога здатна виявити наявні порушення та підібрати ефективну тактику лікування.

ПІДБІР ОКУЛЯРІВ ДЛЯ ЗОРУ

Правильно підібрані окуляри або лінзи не тільки послаблюють проблеми із зором, але й допомагають зупинити процес його погіршення. Підбір окулярів – це основна причина, через яку лікар здійснює прийом пацієнтів. Окуляри є найпопулярнішим способом вирішення проблем із зором, що обумовлено їх простотою та доступністю. Вони принесуть користь тільки тоді, якщо будуть правильно підібрані.

Використання невідповідних окулярів здатне завдати серйозної шкоди здоров'ю очей та надовго послабити зір. Коли око намагається адаптуватися до спотвореного зображення, що дають невірно обрані лінзи, зорова аномалія посилюється, з'являються нові дефекти. Тільки грамотний офтальмолог може обрати окуляри без жодного ризику для здоров'я пацієнта.

ОБСТЕЖЕННЯ ПЕРЕДНЬОГО ВІДРІЗКА ОКА (БІОМІКРОСКОПІЯ)

Кожен офтальмолог медичного центру «Medical Plaza» працює із сучасним обладнанням, до якого належать щілинна лампа для огляду переднього та заднього відрізка очей, прямий офтальмоскоп, призначений для вивчення стану очного дна. Такий набір дозволяє проводити біомікроскопію – сучасний спосіб дослідження оптичних середовищ та тканин інструментом із сильним мікроскопом та вузьким променем світла. При проведенні діагностики промені світла направляються на око та в його середину. Лампа допомагає отримувати особливе зображення рогівки, внутрішньої камери ока, кришталика та склоподібного тіла.

Кваліфікований офтальмолог здатний провести за допомогою біомікроскопії ретельне обстеження, визначити присутність сторонніх тіл, запальних процесів у внутрішній камері ока, підтвердити чи спростувати наявність катаракти.

ОБСТЕЖЕННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ ГЛАУКОМИ

Якщо глаукому вдасться виявити на ранній стадії, можна значно полегшити процес лікування та попередити втрату зору пацієнтом.

Для діагностики глаукоми лікар-офтальмолог повинен визначити тиск усередині очного яблука, обстежити очне дно, диск зорового нерва та перевірити поля зору. Після проведених маніпуляцій фахівець зможе обрати найбільш результативний метод лікування патології. Глаукома здатна призводити до втрати зору, тому офтальмолог нашого медичного центру має все необхідне обладнання для успішної роботи у цьому напрямку.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ДЕМОДЕКОЗУ

Захворювання демодекозом – це враження шкірного епітелію та волосяних фолікулів мікроскопічним кліщем роду «демодекс». Паразит провокує розвиток хронічного інфекційного захворювання із сезонними загостреннями. Така патологія завжди лікується комплексно. Її діагностику здійснює лікар-офтальмолог. У Центрі офтальмології «Medical Plaza» проводиться детальне обстеження на основі скарг пацієнта, симптомів захворювання, аналізу матеріалу, забраного з вій. Якщо результат підтверджує наявність демодекозу, призначається комплексне лікування. Офтальмологи міста Дніпро, що працюють у державних медичних закладах, не володіють сучасним обладнанням для проведення таких складних аналізів. Крім цього, не кожен платний фахівець з комерційних центрів здатний здійснити якісне обстеження.

ЛІКУВАННЯ У ДЕННОМУ СТАЦІОНАРІ

Спеціалісти МЦ «Medical Plaza» проводять судинну та протизапальну терапію при хронічних та гострих захворюваннях очей. Також консультація офтальмолога при лікуванні у денному стаціонарі включає виконання парабульбарних та субкон'юнктивальних ін'єкцій.

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ

В умовах малої операційної МЦ «Medical Plaza» можна провести хірургічне лікування дефектів придаткового апарату ока та переднього відрізка:

 • видалити холязіон;
 • усунути кісти на повіках та кон'юнктиві;
 • видалити атероми повік;
 • позбавити від папілом на повіках.

Проводити такі операції слід тільки у спеціально створених умовах, де лікар може задіяти все необхідне обладнання. Наш медичний центр з відділенням офтальмології в Дніпрі вважається одним з найкращих для проведення якісного лікування.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРТАТИСЯ ДО ОФТАЛЬМОЛОГА?

Записатись на прийом до офтальмолога необхідно у наступних ситуаціях:

 • якщо Ваш зір постійно погіршується;
 • якщо в очах присутні неприємні відчуття (печіння, подразнення, сухість);
 • у випадку появи безпричинної сльозотечі;
 • при нечіткому зображенні об'єктів, розташованих далеко або поблизу;
 • при наявності почервоніння;
 • при затуманенні зору;
 • якщо виникає дискомфорт від яскравого світла;
 • якщо турбує відчуття присутності в оці стороннього предмета.

Не варто відмовлятись від профілактичних оглядів, навіть якщо у Вас відсутні будь-які скарги. Людина, яка досягла віку 40 років, повинна мінімум один раз на рік відвідувати офтальмолога. Це допоможе своєчасно виявити вікові зміни та попередити їх завчасну появу.

Дорослим та дітям зі здоровим зором слід проходити діагностику раз на рік. Після першого відвідування лікар-офтальмолог повідомить, як часто треба проводити перевірки. Тим, хто вже носить окуляри, але бажає використовувати контактні лінзи, теж необхідна повна консультація спеціаліста. Це дозволить уникнути небажаних наслідків. Слід серйозно поставитися до рекомендацій стосовно контролю за зоровою системою, тому що більшість захворювань очей на початковому етапі проходять без конкретних симптомів.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження