Медичний центр - Medical Plaza

ПОСЛУГА ТИМЧАСОВО НЕ НАДАЄТЬСЯ

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Не кожна людина здатна похвалитися 100% зором. Це обумовлено різними причинами – станом екології, стресами, спадковістю, тривалою роботою із комп'ютером або смартфоном. Такі чинники негативно впливають на стан очей.

Як свідчить медична статистика, кожний 10-й пацієнт навіть не підозрює, що має проблеми із зором. Саме тому обстеження у офтальмолога рекомендується проходити регулярно, мінімум один раз на рік.

Якщо проблеми все-таки виявляться, а носити окуляри Ви не бажаєте, варто звернутися до процедури лазерної корекції зору!

Лазерна корекція зору здатна позбавити патологій, що виникають внаслідок рефракції (заломлення світла) та повністю відновити нормальну функцію очей. Завдяки такій операції Ви забудете про окуляри або контактні лінзи, позбавитесь необхідності у проведенні систематичних офтальмологічних процедур. Після корекції зір зможе відновитися у повному обсязі.

Звертаючись до медичного центру «Медікал Плаза», кожний клієнт може розраховувати на проведення лазерної корекції зору із використанням передових методик, за розумною ціною. Якісне лікування дозволить повернутися до повноцінного життя, відновити спортивні заняття або активний відпочинок.

Далекозорість, корекція якої зараз стала повністю реальною, здатна викликати чималу кількість проблем. Існує досить простий спосіб, що дозволяє позбавитись такого порушення. Для лікування використовується ексім-лазер – найсучасніший метод на території України, завдяки якому всі процедури проходять абсолютно безболісно. Не менш ефективно лікується й короткозорість. Під час корекції цієї патології застосовується аналогічний підхід.

ЯК ЛАЗЕР ПОЛІПШУЄ ЗІР?

Людське око є багатофункціональною оптичною системою. Лазерна операція дозволяє відновити показники заломлення світла, яке проходить крізь рогівку та кришталик.

При нормальній рефракції спотворення відсутні, око сприймає повноцінне зображення. При далекозорості корекція стає необхідною, якщо таке порушення призводить до значного дискомфорту. Подібне захворювання виникає внаслідок неправильного заломлення світлового потоку. Патологія досить легко піддається лікуванню. Те ж саме стосується астигматизму та короткозорості, корекція яких дозволяє відновити здоровий зір. Найважливішим завданням процедури стає правильна зміна заломлення оптичної системи очного яблука. Це допомагає фокусувати зображення точно на сітківці.

Професійна лазерна операція, проведена в нашому закладі, повністю виправдовую свою вартість. Така процедура є небезпечною для здоров'я та виконується зо допомогою ексимерного лазеру, що впливає виключно на верхні та середні шари рогівки. Щоб точно розрахувати вартість лазерної корекції зору, офтальмологу потрібно встановити, в чому полягає патологія, виявити ступінь її розвитку. Ціна операції у Дніпрі стає відомою вже після першої консультації. На цьому етапі лікар надає всі необхідні рекомендації для успішного лікування.

Кліієнтам нашого центру варто знати, що лазерна операція не впливає на захисний шар рогівки. Під час проведення процедури формується окрема частина цієї структури ока, яка після нормалізації всіх показників заломлення світла повертається на колишнє місце. Для того, щоб пройти лазерну корекцію зору, не потрібна госпіталізація до стаціонарного відділення. Сама операція не займає багато часу.

MEDICAL PLAZA: МЕТОДИ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ

SUPER LASIK

Super LASIK – найбільш перспективна лазерна корекція зору в Україні та усьому світі, яка має високу точність та проводиться на основі абераційного аналізу. Короткозорість або далекозорість, які успішно коригуються цим методом, потребують не тільки стандартного обстеження, а й тестування на аберометрі. Такі послуги нашого центру в Дніпрі мають доступну вартість та порадують своєю ціною. Після проведення тесту спеціалісти складають діаграму хвильового фронту, яка завжди має індивідуальні характеристики.

Методика дозволяє змоделювати форму рогівки, після чого лікарі переходять безпосередньо до корекції зору. Отримані дані допомагають уникнути будь-яких помилок та дозволяють назавжди забути про окуляри. Немає значення, який діагноз у пацієнта –  короткозорість або далекозорість. У кожному випадку вдається легко усунути проблему. Сам процес займає не більше 15 хвилин.

PRESBY LASIK

Така процедура особливо корисна людям, які погано бачать поблизу. Це порушення, відоме як далекозорість, потребує якісної корекції з метою зменшення дискомфорту та покращення якості життя. При наявності подібного захворювання лазерна операція повністю відновлює зір у 70 % пацієнтів. В інших випадках вона суттєво поліпшує видимість предметів, розташованих на близькій відстані. Найчастіше за все до лазерної корекції звертаються після 40 років. В цей період життя в організмі людини відбуваються фізіологічні зміни, що викликають пресбіопію (далекозорість), пов'язану зі зниженням еластичності кришталика.

Звернувшись до центру «Медікал Плаза» в Дніпрі, Ви зможете зробити сучасну лазерну корекцію зору, ціна якої виправдовується найкращими результатами. Завдяки методу Presby LASIK вдається створити рогівку, наближену до мультифокальних окулярів. При використанні інших методів це практично неможливо. Лазерна операція на очах дозволить усунути проблему далекозорості, яка призводить до значного дискомфорту у літньому віці. Після процедури пацієнт не буде відчувати труднощів при розгляданні віддалених та ближніх об'єктів.

ФРК (ФОТОРЕФРАКЦІЙНА ТЕРАПІЯ)

Лазерна корекція зору легко виправляє далекозорість та короткозорість. Для такого лікування призначена процедура ФРК, яка являє собою вплив ексімер-лазера на рогівку. Цей метод застосовують, якщо пацієнт має відносні протипоказання, наприклад, тонку рогову оболонку ока. Така лазерна операція повністю контролюється комп'ютером, завдяки чому вдається уникнути помилок. Під час проведення ФРК виправляються недоліки, які не можна усунути іншими методами. Фоторефракційна терапія є достатньо складною, але водночас надає високі результати.

При проведенні ФРК відбувається активний вплив на шари рогівки. В результаті таких дій може розвиватися мікроерозія. У подібних випадках лазерна операція потребує певного часу для загоєння (від 24 до 72 годин). У період відновлення можуть виникати неприємні відчуття – різі, фотофобія, сльозотеча.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАННЯ

Процедура лазерної корекції зору є ефективною при короткозорості, астигматизмі, далекозорості. Операції, що проводяться таким методом, мають високу результативність. Це повністю виправдовує їх вартість. МЦ «Medical Plaza» має найбільш сучасне обладнання в Дніпрі та пропонує лікування за розумною ціною.

Короткозорість та інші патології, корекція яких не потребує багато часу, легко піддаються лікуванню за допомогою лазера. Процедура перш за все корисна людям, які відчувають труднощі під час роботи у лінзах або окулярах.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

У деяких ситуаціях здійснення операції вважається недоцільним. Протипоказаннями до проведення лазерної корекції виступають:

  • вік менше 18 років;
  • нестабільна глаукома або катаракта ока;
  • судинні патології, здатні погіршити перебіг процедури;
  • витончення рогівки, монокулярність, запалення ока;
  • цукровий діабет, холлагенози;
  • складні хронічні захворювання;
  • імунодефіцит, активні запальні процеси, що потребують обов'язкового лікування;
  • зміни у сітківці, які вимагають коагуляції за допомогою лазера;
  • вагітність або гормональні зміни в організмі.

Дізнатися, скільки буде коштувати лазерна корекція зору у конкретному випадку, можна після консультації зі спеціалістом. Вартість такої процедури у Дніпрі вигідно відрізняється від країн Євросоюзу. Наш заклад надає медичні послуги всім мешканцям України та приїжджим гостям. Лазерна корекція зору є повністю безпечною та не загрожує здоров'ю. Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо найвищу якість лікування.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження