Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Офтальмолог-хірург – це спеціаліст, який проводить операції на органах зору, а також здійснює перед- та післяопераційне обстеження. В офтальмологічному відділенні медичного центру «Medical Plaza» працюють досвідчені хірурги-офтальмологи. Лікарі нашого закладу, Бондаренко Юрій Павлович та Новосадський Дмитро Анатолійович, мають стаж успішної роботи більше десяти років. До компетенції цих фахівців входить лікування таких офтальмологічних патологій як:

 • катаракта;
 • глаукома;
 • запальні захворювання;
 • судинні хвороби сітківки;
 • вікові зміни придаткового апарату.

Спеціалісти на високому рівні здійснюють оперативне лікування аномалій рефракції, проводять профілактичну периферичну лазер-коагуляцію (ППЛК) та інші сучасні процедури.

Кожен лікар офтальмолог-хірург «Medical Plaza» може проводити термінове оперативне втручання для усунення травм очного яблука, в тому числі з метою видалення сторонніх тіл.

Досить часто нашим лікарям доводиться виконувати склеропластичні профілактичні операції, факоемульсифікацію, оперативну терапію помутніння кришталика. Офтальмологічне відділення МЦ «Medical Plaza» має всі сучасні технічні засоби, які дозволяють проводити обстеження та лікування захворювань очей повністю безпечно, з максимальним комфортом.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ

Для того, щоб обрати результативну стратегію лікування, хірург-офтальмолог повинен отримати повну інформацію відносно стану органів зору пацієнта.  З цією метою часто проводиться додаткове обстеження, до якого входять:

 • ультразвукове дослідження судинної системи голови;
 • офтальмоскопічні огляди сітківки та зорового нерва;
 • біологічна мікроскопія тканин із виявленням їх структурних порушень;
 • гоніоскопія;
 • діафаноскопія з попередньою анестезією;
 • вимірювання внутрішньоочного тиску;
 • ехофтальмографія;
 • дослідження судин очного дна методом введення в кров спеціальних барвників.

Проведення таких процедур допомагає визначитись, як краще працювати з пацієнтом та які індивідуальні методи слід застосовувати.

ЯКІ АНАЛІЗИ МОЖУТЬ ЗНАДОБИТИСЯ?

Перед візитом до офтальмолога-хірурга, клієнту, скоріше за все, доведеться здати загальні та розгорнуті аналізи крові, пройти бактеріологічні дослідження виділень з очей. Після огляду спеціаліст зможе призначити необхідні процедури: перевірку гостроти зору, вимірювання внутрішньоочного тиску. Для того, щоб знайти чинник, який сприяє розвитку захворювання, призначаються аналізи крові на цукор, дослідження гормонального балансу в організмі або діагностика нервової системи.

Спираючись на результати всіх аналізів, проведених обстежень, об'єктивний та суб'єктивний анамнез офтальмолог-хірург ставить правильний діагноз та призначає найбільш ефективне лікування.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОФТАЛЬМОЛОГА-ХІРУРГА?

Захворювання органів зору суттєво впливають на якість життя людини та завжди погіршують її. Крім того, очі мають досить складну структуру, в яку важко втручатися без наявності сучасного високотехнологічного обладнання. Саме тому при виникненні проблем із зором слід якомога скоріше звернутися до спеціаліста. Особливо це стосується травм. Після пошкодження очей зволікання може стати небезпечним та ускладнити процес відновлення.

Не треба думати, що Вам зможе допомогти тільки кращий хірург-офтальмолог. Головне – це негайно звернутися до фахівця, який володіє усією необхідною технікою.

МЦ «Medical Plaza» має всі умови для проведення будь-яких маніпуляцій на органах зору. У складних випадках із пацієнтом може працювати лазерний хірург-офтальмолог, який надає допомогу при лікуванні глаукоми, судинних патологій сітківки або її дистрофії. Боротьба з такими захворюваннями здійснюється максимально легким для пацієнта способом. Завдяки цьому відгуки про медичний центр з боку клієнтів завжди позитивні. Послуги офтальмологічного відділення «Medical Plaza» мають попит не тільки серед мешканців міста Дніпро, а й з-поміж пацієнтів з інших населених пунктів та регіонів України.

Офтальмолог-хірург несе велику відповідальність, проводячи втручання в такий тонкий орган, як людське око. Цей спеціаліст повинен володіти необхідним досвідом, глибокими знаннями та сучасною технікою. Фахівці МЦ «Medical Plaza» можуть вважатися найкращими. Це підтверджується вищою акредитаційної категорією та сертифікатом Міжнародної системи Менеджменту Якості.

Залишити заявку
Гарячі години