Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Офтальмолог-хірург – це спеціаліст, який проводить операції на органах зору, а також здійснює перед- та післяопераційне обстеження. В офтальмологічному відділенні медичного центру «Medical Plaza» працюють досвідчені хірурги-офтальмологи. Лікарі нашого закладу, Бондаренко Юрій Павлович та Новосадський Дмитро Анатолійович, мають стаж успішної роботи більше десяти років. До компетенції цих фахівців входить лікування таких офтальмологічних патологій як:

 • катаракта;
 • глаукома;
 • запальні захворювання;
 • судинні хвороби сітківки;
 • вікові зміни придаткового апарату.

Спеціалісти на високому рівні здійснюють оперативне лікування аномалій рефракції, проводять профілактичну периферичну лазер-коагуляцію (ППЛК) та інші сучасні процедури.

Кожен лікар офтальмолог-хірург «Medical Plaza» може проводити термінове оперативне втручання для усунення травм очного яблука, в тому числі з метою видалення сторонніх тіл.

Досить часто нашим лікарям доводиться виконувати склеропластичні профілактичні операції, факоемульсифікацію, оперативну терапію помутніння кришталика. Офтальмологічне відділення МЦ «Medical Plaza» має всі сучасні технічні засоби, які дозволяють проводити обстеження та лікування захворювань очей повністю безпечно, з максимальним комфортом.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ

Для того, щоб обрати результативну стратегію лікування, хірург-офтальмолог повинен отримати повну інформацію відносно стану органів зору пацієнта.  З цією метою часто проводиться додаткове обстеження, до якого входять:

 • ультразвукове дослідження судинної системи голови;
 • офтальмоскопічні огляди сітківки та зорового нерва;
 • біологічна мікроскопія тканин із виявленням їх структурних порушень;
 • гоніоскопія;
 • діафаноскопія з попередньою анестезією;
 • вимірювання внутрішньоочного тиску;
 • ехофтальмографія;
 • дослідження судин очного дна методом введення в кров спеціальних барвників.

Проведення таких процедур допомагає визначитись, як краще працювати з пацієнтом та які індивідуальні методи слід застосовувати.

ЯКІ АНАЛІЗИ МОЖУТЬ ЗНАДОБИТИСЯ?

Перед візитом до офтальмолога-хірурга, клієнту, скоріше за все, доведеться здати загальні та розгорнуті аналізи крові, пройти бактеріологічні дослідження виділень з очей. Після огляду спеціаліст зможе призначити необхідні процедури: перевірку гостроти зору, вимірювання внутрішньоочного тиску. Для того, щоб знайти чинник, який сприяє розвитку захворювання, призначаються аналізи крові на цукор, дослідження гормонального балансу в організмі або діагностика нервової системи.

Спираючись на результати всіх аналізів, проведених обстежень, об'єктивний та суб'єктивний анамнез офтальмолог-хірург ставить правильний діагноз та призначає найбільш ефективне лікування.

КОЛИ СЛІД ЗВЕРНУТИСЯ ДО ОФТАЛЬМОЛОГА-ХІРУРГА?

Захворювання органів зору суттєво впливають на якість життя людини та завжди погіршують її. Крім того, очі мають досить складну структуру, в яку важко втручатися без наявності сучасного високотехнологічного обладнання. Саме тому при виникненні проблем із зором слід якомога скоріше звернутися до спеціаліста. Особливо це стосується травм. Після пошкодження очей зволікання може стати небезпечним та ускладнити процес відновлення.

Не треба думати, що Вам зможе допомогти тільки кращий хірург-офтальмолог. Головне – це негайно звернутися до фахівця, який володіє усією необхідною технікою.

МЦ «Medical Plaza» має всі умови для проведення будь-яких маніпуляцій на органах зору. У складних випадках із пацієнтом може працювати лазерний хірург-офтальмолог, який надає допомогу при лікуванні глаукоми, судинних патологій сітківки або її дистрофії. Боротьба з такими захворюваннями здійснюється максимально легким для пацієнта способом. Завдяки цьому відгуки про медичний центр з боку клієнтів завжди позитивні. Послуги офтальмологічного відділення «Medical Plaza» мають попит не тільки серед мешканців міста Дніпро, а й з-поміж пацієнтів з інших населених пунктів та регіонів України.

Офтальмолог-хірург несе велику відповідальність, проводячи втручання в такий тонкий орган, як людське око. Цей спеціаліст повинен володіти необхідним досвідом, глибокими знаннями та сучасною технікою. Фахівці МЦ «Medical Plaza» можуть вважатися найкращими. Це підтверджується вищою акредитаційної категорією та сертифікатом Міжнародної системи Менеджменту Якості.

Відгуки пацієнтів 

 •  Олена 

  Хочу висловити подяку Бондаренкові Юрію Павловичу. Проведена ним операція глаукома та катаракта повернула мою 84-річну маму до нормального життя. Дякую за професіоналізм і якісний сервіс.

 •  Людмила 

  Дуже хочеться, щоб усі знали, які чудові люди працюють у вашій клініці. Хочу подякувати хірургу-офтальмологу Бондаренко Юрію Павловичу за успішно проведені операції з лікування катаракти на обох очах. Він створив справжнє диво - я практично повністю втратила зір, одне око не бачило взагалі, інше тільки перший рядок, а тепер обома очима бачу по 70-80%. Це справді відмінний фахівець із золотими руками і просто добра, добра і уважна людина. Величезне спасибі йому особисто та всьому персоналу 111-го кабінету!

 •  Наталія, 26 

  Дожили до того, що слова "неохайна старість" стали зрозумілими і нам із братом. Батьки завжди були адептами чистоти, ганяли нас за безлад та пилюку. Але... почали запускати будинок, від помічниці по вбиранню відмовились. Почали розбиратися... а "ларчик просто відчинявся"; у обох катаракти.... У Medical Plaza Бондаренко Юрій Павлович – чудовий лікар – діагностував та прооперував обох батьків! Низький уклін за увагу до батьків та професіоналізм. Навели та підтримують порядок у будинку! А після контрольного візиту мама помітила: "який гарний лікар!"

 •  Світлана, 60 

  Мені 60, у мене виявили катаракту на обох очах. Довго ходила терпіла, але таки довелося оперувати. Дізналася від сусідки, що та оперувалася у Медікал Плазі та залишилася задоволена. Звернулася до лікаря Бондаренко. Чудовий лікар. Лікар дав вичерпну консультацію перед операцією, допоміг визначитись із кришталиком. Все чітко, злагоджено, швидко вийшло. Післяопераційне відновлення пройшло швидко. Буду всім своїм знайомим рекомендувати оперувати катаракту в Медікал Плазі у Бондаренко

Залишити заявку