Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Оперативне лікування при:

  • хронічних захворюваннях глотки
  • хронічний декомпенсований тонзиліт
  • хронічних захворюваннях порожнини носа і придаткових пазух носа
  • викривлення перегородки носа
  • поліпозні риносинусити
  • кісти придаткових пазух носа

ЕНДОСКОПІЧНА ХІРУРГІЯ НОСА - ЩАДНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЇ ДИХАННЯ

Аномалії розвитку і травми перегородки носа, хронічні риніти і риносинусити, хвороби запального і пухлинного походження - ось далеко не повний перелік патологічних процесів, які супроводжуються значними порушеннями дихальної функції носа. Як наслідок, знижується якість життя пацієнта.

НОВІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ЛОР-ОРГАНІВ

Частина проблем пацієнта виходить за межі оториноларингології. Це обумовлено частим розвитком захворювань, пов'язаних з патологією ЛОР-органів: бронхіальної астми, хронічного бронхіту. Крім того, запускається складний ланцюжок патофізіологічних механізмів, які підвищують ризик розвитку артеріальної гіпертонії, інших соматичних і психічних розладів.

Від гострі та хронічні форм перерахованих вище захворювань тою чи іншою мірою страждає майже третина населення нашої країни. А пацієнти з хронічним синуситом складають до 10% дорослого населення.

ЕНДОСКОПІЯ - НОВЕ СЛОВО В ХІРУРГІЇ НОСА

Сучасні інструментальні можливості і впровадження високотехнологічних методів лікування дозволили оториноларингології, у тому числі ринології, розвиватися і вдосконалюватися в хірургічному напрямку.

Ендоскопічна функціональна ринохірургія (FESS - Functional Endoscopic Sinus Surgery) - широко застосовуваний в МЦ «Medical Plaza» метод хірургічного лікування захворювань носа і навколоносових пазух. Це найбільш щадний варіант лікування, який ефективно відновлює функції слизової оболонки носа і навколоносових пазух, а значить і покращує якість життя.

Оперативні втручання по «класичним» методикам (радикальна гайморотомія, фронтотомія, зовнішня етмоідотомія) поступово відходять на другий план. Більшість з них досить травматичні і не відповідають основному принципу хірургії носа і пазух - функціональності.

ПЕРЕВАГИ ЕНДОСКОПІЧНОГО ДОСТУПУ:

  • відсутність зовнішніх розрізів,
  • прицільне високоточне видалення патологічних тканин,
  • ревізія природних сполучень пазух.

Все це в принципі неможливо при «класичному» доступі із застосуванням налобного рефлектора.

ЛОР-ХІРУРГІЯ В MEDICAL PLAZA

У МЦ «Medical Plaza» широко застосовують новітні розробки в галузі ендоскопічної хірургії, використовують механізовані мікрохірургічні інструменти, також відомі як шейвер або Мікродебрідер для м'яких тканин. Використання цих інструментів в цілому стало стандартом для хірургії носа, оскільки дає можливість хірургам працювати безпечно і точно.

Шейвер м'яких тканин засмоктує патологічну тканину з бічного отвору, а потім відсікає або "голить" металевим лезом, що обертається. Оскільки лезо захищене, інструмент забезпечує чудовий контроль точного хірургічного видалення м'яких тканин без пошкодження здорових. Одночасно з цим, при безперервному всмоктуванні видаляється кров, завдяки чому операційне поле залишається абсолютно чистим.

Механізовані мікрохірургічні інструменти викликають менше травм і кровотеч, зменшують тривалість операції і прискорюють процес відновлення пацієнта.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Ендоскопічна техніка дозволяє нам оперувати і на «важких» для доступу зонах - основний і лобової пазухах. Оперативні втручання на них більш складні, але дозволяють ефективно лікувати захворювання у цієї групи пацієнтів.

Тісна співпраця з щелепно-лицьовими хірургами і стоматологами дозволяє проводити лікування синуситів, пов'язаних з патологією зубів. Підготовка до імплантації зуба проходить послідовно і комфортно для пацієнта. Видалення пломбувального матеріалу з пазухи при грибкових ускладненнях також можливе з застосуванням ендоскопічної техніки і не вимагає проведення традиційної операції по Кадвелл-Люку.

У МЦ «Medical Plaza» впроваджений в практику метод ендоскопічної дакриоцисториностомия. Ми допомагаємо пацієнтам з гнійним дакріоциститу, не вдаючись до офтальмологічним операціями із зовнішнім доступом.

Важливим є рівень кваліфікації фахівців, що займаються ендоскопічної рінохірургіей. Такі втручання складні в анатомічному (тривимірна структура взаємовідносин пазух, близькість життєво важливих структур) і технічному плані, вимагають від лікаря високого рівня теоретичної та практичної підготовки. Нині в МЦ «Medical Plaza» оперують лікарі, які пройшли навчальні курси, діссекціонние майстер-класи і мають багаторазовий практичний досвід. Наші фахівці проводять втручання максимально безпечно і ефективно.

ДИХАТИ - ЛЕГКО !!!

Залишити заявку