Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Протягом останніх десятиріч медицина дуже стрімко розвивається, що закономірно призводить до зміни стандартів ефективності та якості лікування. В наш час вже недостатньо позбавити хворого конкретної проблеми, видалити новоутворення або виправити дефект – необхідно відновити функцію органа або структури, провести результативну процедуру та забезпечити короткий відновлювальний період. Спеціалісти, які працюють у МЦ «Medical Plaza», вдало реалізують такі завдання.

Ендоскопічна хірургія – це наша сьогоднішня реальність. Більшість хірургічних спеціалізацій прагнуть розвиватися саме в ендоскопічному напрямку. Плюси такого підходу є безперечними – низька інвазивність втручань, висока технологічність та точність процесу, швидкий період реабілітації. Це також стосується отоларингології, яка не стала винятком.

Ендоскопічна ринохірургія – перспективна та цікава галузь хірургічного сегмента медицини. Використання ендоскопічних технік при проведенні ринологічних втручань робить можливою максимально точну візуалізацію процесу, забезпечує мікрохірургічну точність розрізів, висічень, вилучень при збереженні анатомічної цілісності внутрішньоносових структур. Це є однією з основних умов збереження повноцінної функціональності порожнини носа, навколоносових пазух та інших структур.

При яких захворюваннях стає можливим ендоскопічний метод проведення операції? Список досить великий:

  • викривлення носової перегородки;
  • хронічний поліпозний риносинусит;
  • кіста, стороннє тіло у верхньощелепній/основній пазусі;
  • хронічний верхньощелепний синусит (у тому числі, одонтогенного походження);
  • гострий та хронічний фронтальний/сфеноїдальний синусит;
  • хронічний вазомоторний та гіпертрофічний риніт;
  • патологія носоглотки (хоанальний поліп, кіста Торнвальда, гіпертрофія глоткової мигдалини, в тому числі хірургія патології селярної області тощо);
  • синехії носової порожнини (рубцеві зміни слизової порожнини носа, які впливають на якість назального дихання, що виникають після травм носа, хірургічних маніпуляцій);
  • патологія придаткового апарату ока (хронічний дакріоцистит, стеноз та атрезія нососльозного каналу).

Важливу роль також відіграє кваліфікація ринохірурга, який здійснює операцію. Ендоскопічна ринохірургія вимагає від спеціаліста володіння специфічними навичками. Вони не завжди присутні у хірургів, що оперують за «класичною технікою».

У МЦ «Medical Plaza» всі провідні спеціалісти різних хірургічних напрямків, у тому числі отоларингологічного, володіють необхідними ендоскопічними навичками та значним практичним досвідом.

У деяких випадках виникає потреба у відеорегістрації стану порожнини носа/пазухи на різних етапах діагностики та лікування, у форматі «до та після», в чому нам допомагають ендоскопічні методи огляду та лікування пацієнтів. Інколи це стає ключовим моментом при виборі обсягу оперативного втручання, хірургічної тактики.

Ендоскопічні методи хірургічного лікування пацієнтів отоларингологічного профілю, які широко використовуються в нашому Медичному центрі, дозволяють отримати високу результативність процедури при мінімальній витраті матеріальних та часових ресурсів. Для сучасної людини це стає одним із найважливіших критеріїв вибору.

Залишити заявку