Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Формування папілом на повіках здатне призвести до значної кількості неприємностей. Крім погіршення зовнішнього вигляду, їх присутність свідчить про зараження папіломавірусом людини (ВПЛ). Щоб позбутися косметичного дефекту навколо очей, вдаються до видалення папілом на повіках. Сучасна медицина дозволяє проводити процедуру максимально безболісно та ефективно – за допомогою лазера.

ЧОМУ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ПАПІЛОМИ НА ПОВІКАХ?

Папіломи належать до різновиду доброякісних утворень. Часто вони виглядають як бородавчасті потовщення, що мають тонку ніжку.

Реплікація (розмноження) папіломавірусу в організмі людини переважно відбувається внаслідок послаблення імунітету. Іншими факторами, що сприяють його активізації, стають:

 • значне переохолодження;
 • регулярні стреси;
 • нещодавно перенесені простудно-інфекційні захворювання;
 • хронічна втома.

Нерідко пухлиноподібні утворення на повіках очей з'являються у жінок в період виношування дитини. Спеціалісти пояснюють таке явище послабленням імунного захисту в організмі вагітної.

Папіломатоз є захворюванням, що здатне набувати різних форм. У деяких пацієнтів нарости довкола очей з часом можуть зникнути самостійно. Однак у більшої частини заражених людей патологія проходить із рецидивами (періодичними загостреннями).

Папіломи на повіках здатні час від часу пропадати та з'являтися знову. Це визначається станом імунітету в певний період життя. Якщо організм слабшає, вірус починає впевнено освоювати нові «території».

ПЛЮСИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ

Нещодавно видалення папілом на повіках здійснювалося за допомогою звичайного скальпеля, методом кріодеструкції, хімічної коагуляції або із використанням електричного струму. У таких методів маються істотні недоліки. Мінусами їх застосування вважають чималу ймовірність розвитку ускладнень та необхідність у тривалому відновленні пацієнта після процедури. Сьогодні до подібних способів лікування папіломатоза вдаються лише в тих випадках, коли у пацієнта маються протипоказання до проведення лазерної терапії.

Щоб усунути патологічні утворення навколо очей, спеціалісти МЦ «Medical Plaza» користуються найсучаснішим медичним обладнанням. Видалення папілом на повіках за допомогою лазера має значну кількість важливих переваг:

 1. Гарантоване зникнення наростів навколо очей. Завдяки впливу лазерного променя, папіломи зникають з повік безслідно. Процедура сприяє їх повному видаленню з поверхні шкіри та очищенню її глибоких структур. Такий ефект досягається завдяки глибокому проникненню лазера до епідермальних шарів, без ризику пошкодження здорових тканин.
 2. Швидкість проведення процедури. Щоб позбавити пацієнта від папілом на верхніх повіках або в іншій області, розташованої поблизу очей, достатньо всього декілька хвилин (не більше 5). При проведенні сеансу відсутні суттєві больові відчуття. У випадку підвищеної чутливості шкіри місце формування папілом обробляється місцевим анестетиком.
 3. Відсутність кровотеч. Ця важлива особливість видалення папілом на повіках лазерним методом пов'язана із впливом світлового імпульсу. Під час обробки відбувається нагрівання капілярів, які постачають кров до патологічного утворення. Стінки дрібних кровоносних судин нагріваються та запаюються, завдяки чому відсутня навіть найменша крововтрата.
 4. Стерильність, низький ризик розвитку інфекції. Лазерний промінь впливає безпосередньо на тіло папіломи. При цьому шкірне утворення не контактує із самим хірургічним інструментом.

Лазерний пристрій здатний самостійно регулювати глибину впливу, час та інтенсивність світлових спалахів. Щоб попередити можливі болісні відчуття та опіки, застосовується охолодження. Ціна на видалення папілом на повіках розраховується індивідуально, після діагностичного обстеження пацієнта.

Один сеанс дозволяє позбутися відразу декількох невеликих папілом. Якщо навколо очей є великі ділянки з наростами, відвідувачу буде запропоновано проходження повторних процедур.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРА

Перед початком лікування необхідно дізнатися, як безпечно видалити папілому на повіках. Щоб уникнути розвитку негативних наслідків для організму, слід ознайомитись із переліком протипоказань.

Видалення патологічних утворень навколо очей не проводиться при наявності у пацієнта:

 • онкологічних захворювань;
 • підвищеної чутливості (алергії) до ультрафіолетових променів;
 • недостатнього згортання крові;
 • порушень у системі периферичного кровообігу, пов'язаних із цукровим діабетом;
 • запальних процесів або гострих інфекцій;
 • шкірних хвороб, що протікають поблизу тіла папіломи (псоріазу, герпесу, екземи).

Видалення папілом на повіках лазерним методом не рекомендоване жінкам на будь-якому етапі виношування дитини, у період грудного вигодовування та під час відновлення після пологів.

ОБСТЕЖЕННЯ ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ

Перед процедурою проводиться попередня консультація спеціаліста. Лікар оцінює стан здоров'я пацієнта, здійснює ретельний огляд новоутворень на повіках, визначається, як видалити папіломи максимально ефективно та повністю безпечно.

За необхідності відвідувач може бути направлений на додаткову діагностику до лікаря-онколога (з метою уточнення характеру патології). У випадку встановлення недоброякісної природи наростів, видалення папілом на нижніх або верхніх повіках не проводиться. За таких обставин втручання стає небажаним, бо може спричинити активізацію онкологічного процесу.

Видалення папілом на повіках в МЦ «Medical Plaza» виконується відповідно до всіх сучасних вимог. Вартість послуги визначається складністю лікування. Середня ціна на видалення папіломи на повіках починається від 2000 грн.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження