Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

У МЦ «Medical Plaza» проводять УЗД черевної порожнини:

  • печінки;
  • жовчного міхура та жовчних проток (з оцінкою скорочувальної функції або без);
  • підшлункової залози;
  • селезінки;
  • нирок.

У разі наявності певних показань наш медичний центр проводить УЗД органів черевної порожнини з допплеографією (процедурою, що дозволяє оцінювати стан кровоносних судин, виявляти порушення в кровопостачанні різних анатомічних ділянок).

Для ультразвукових хвиль характерне недостатнє проникнення крізь товщу повітря або газу. Це робить малоефективним дослідження шлунка, тонкого і товстого кишківника цим способом. Щоб обстежити дані органи, фахівці вдаються до інших методів діагностики.

Для отримання на 100% точних результатів фахівцям необхідно користуватися сучасним медичним обладнанням. Не менш важливу роль відіграє досвід лікарів у проведенні подібної діагностики.

Клініка «Medical Plaza» оснащена найсучаснішою медичною апаратурою, призначеною для обстеження ультразвуковим методом. Техніка, що використовується у нашому центрі, створена провідними європейськими компаніями. У нашому штаті - фахівці, що мають багатий практичний досвід у подібних дослідженнях.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОЦЕДУРИ

УЗД є сучасним і високоінформативним методом діагностики, що дозволяє виявляти найменші негативні зміни. Процедура спрямована на виявлення запальних процесів, змін форми і величини органів, їх зміщення, що виникає через розростання сусідніх тканин.

УЗД черевної порожнини в Дніпрі в нашому центрі допомагає виявляти наявність новоутворень, кіст, розширень аорти, аневризми, ущільнень стінок жовчного міхура, розширень жовчовивідних проток, каменів в жовчному міхурі, нирках. Метод служить виявленням будь-яких ушкоджень у внутрішніх органах, що виникли після механічних травм.

Підставою до проведення УЗД ШКТ стає симптоматика, що виявляється постійної гіркотою в роті, безпричинної вагою в шлунку, нудотою, посиленим газоутворенням. Показанням для обстеження стає припущення про захворювання пацієнта на онкологію, інфекційні, запальні або функціональні хвороби.

Ціна на УЗД черевної порожнини доступна для пацієнтів практично з будь-яким рівнем достатку. Вартість дослідження завжди повідомляється пацієнту на етапі підготовки до діагностики, для цього варто лише зателефонувати нашим консультантам за вказаними на сайті номерами телефонів.

ЯК ЧАСТО МОЖНА РОБИТИ?

УЗД органів черевної порожнини вважається нешкідливим обстеженням, важливими перевагами якого є простота і безболісність. Принцип роботи апарату, який є у розпорядженні медичного центру «Medical Plaza», заснований на впливі високочастотними ультразвуковими хвилями. Прилад виробляє імпульси, які потім відбиваються від тканин з неоднаковим акустичним опором і сприймаються спеціальним датчиком.

Частота виконання УЗД не має обмежень. На відміну від рентгена дана процедура може проводитися неодноразово протягом року, місяця і навіть дня, не завдаючи людині будь-якої шкоди. Саме тому ультразвукове дослідження черевної порожнини, яке на найвищому рівні проводить наша клініка, призначається різним категоріям пацієнтів, включаючи вагітних жінок і дітей.

ПІДГОТОВКА

Перш ніж обстежити органи шлунково-кишкового тракту ультразвуковим методом, пацієнту потрібно:

  • деякий час дотримуватися спеціальної дієти;
  • у разі наявності показань пройти додаткові діагностичні процедури.

ДІЄТА

Людям, які готуються до УЗД ШКТ, за 8-12 годин до процедури слід утримуватися від їжі. Напередодні ультразвукового дослідження дозволяється з'їсти полегшену вечерю (відварну або запечену курячу грудку, нежирну рибу з овочевим гарніром).

Щоб отримати максимально достовірні результати, за 3 доби до прибуття в медичний центр і проведення діагностики необхідно дотримуватися дієти. Збалансований раціон харчування допоможе зменшити кількість газів в кишківнику, здатних спотворити зображення.

У цей період рекомендується харчуватися зерновими кашами, маложирними сирами, яйцями, звареними не в круту (не більше одного на добу), нежирними м'ясом і рибою (приготованими без олії, методами відварювання або запікання).

Забороненими продуктами стануть білий хліб, кукурудза, капуста, солодощі, пиво, газовані напої, молоко. Потрібно утримуватися від жуйки, жування якої стає причиною неконтрольованого заковтування повітря.

У разі наявності в обстежуваного цукрового діабету дозволяється вжити легкий сніданок безпосередньо перед проведенням УЗД (найбільш нешкідливими стануть злегка солодкий чай з 1-2 сухариками).

ДОДАТКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДО УЗД

Важливо обов'язково довести до відома лікаря, якщо протягом 2-х діб до УЗД ШКТ проводилися іригоскопія або контрастний рентген верхніх відділів травного тракту. Використовуваний при цих обстеженнях барій здатний небажаним чином змінити результати. Після гастро- та колоноскопії УЗД може проводитися тільки за кілька днів.

ЗАПОРИ І РОЗЛАДИ КИШКІВНИКА

У разі схильності до запорів та інших проблем з кишківником перед процедурою показаний прийом спеціальних препаратів. До таких засобів належать ентеросорбенти і медикаменти для поліпшення секреторної функції.

ПИТТЯ ПЕРЕД УЗД НИРОК

Підготовка пацієнта до УЗД черевної порожнини має на увазі особливий питний режим. За годину-півтори до обстеження нирок належить випивати 1-1,5 л води або соку. Це необхідно для наповнення сечового міхура. За 8-12 годин до процедури слід відмовитися від прийому їжі, що загрожує газоутворенням в кишківнику й отриманням неточних даних.

Перед ультразвуковим дослідженням черевної порожнини важливо уникати паління. Тютюновий дим призводить до спазму шлунка, і неправильного тлумачення результатів УЗД.

ПІДГОТОВКА ДО УЗД ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ В ДІТЕЙ

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини в дітей має власні особливості, виконання яких стає важливим завданням для батьків маленьких пацієнтів.

Перш ніж виконувати УЗД черевної порожнини дитині молодше одного року, рекомендується безпосередньо перед процедурою пропустити одне годування. Також малюкові не дають питво.

Пацієнтам 1-3 років необхідно нічого не їсти за 4 години і не пити за 1 годину до обстеження. Діти старше 3-х років не повинні їсти протягом 6-8 годин і не пити протягом однієї години до діагностики.

У процесі проведення УЗД черевної порожнини дитині фахівець спочатку здійснює детальне вивчення клінічної картини на моніторі комп'ютера. Потім доктор переходить до складання медичного висновку.

Наша клініка гарантує швидке отримання результатів дослідження - пацієнт зможе отримати відповідь на руки вже за кілька хвилин після діагностики. Інформація виводиться на спеціальний бланк-протокол, де можна буде побачити всі дані і статистичні показники.

ЦІНА

Ціна на УЗД черевної порожнини в МЦ Medical Plaza визначається різновидом дослідження. Середня вартість діагностичної процедури становить 200 грн і більше.

Щоб дізнатися точно, скільки буде коштувати УЗД черевної порожнини, можна зателефонувати за контактними номерами телефонів, наданими на сайті. Запис на процедуру також можна здійснити за допомогою форми зворотного зв'язку. Крім цього передбачене замовлення зворотного дзвінка.

Залишити заявку