Медичний центр - Medical Plaza

Лікар-педіатр - затребуваний фахівець, специфічна сфера діяльності якого включає оцінку фізичного і нервово-психічного здоров'я, лікування і профілактику дитячих захворювань. Маленькі пацієнти, не повною мірою володіють навичками спілкування і соціалізації, далеко не завжди можуть дати повноцінний опис власних скарг, що ускладнює постановку діагнозу і призначення адекватної терапії. Саме тому потрібен педіатр, що володіє широким спектром теоретичних і практичних знань, які дозволять визначити істинні причини нездужання і підібрати оптимальний варіант лікування. Не менш важливі звернення до дитячого лікаря, що носять профілактичний характер. Для контролю за фізичним та психічним розвитком вашої дитини рекомендуємо регулярне відвідування педіатра в дитячій поліклініці «Medical Plaza». Наші фахівці оцінять стан дитини і нададуть рекомендації щодо лікування наявних захворювань або попередження розвитку таких.

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Захворювання чи патології

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДІАТРА

Прийом дитячого педіатра необхідний дитині на різних етапах фізичного розвитку - від народження до досягнення вісімнадцятирічного віку. В рамках різних вікових періодів звернення до дитячого лікаря може знадобитися в ряді таких випадків:

 • Перші тижні життя. Педіатр для новонароджених необхідний для здійснення контролю за ростом і розвитком дитини, формування плану вакцинацій, а також для дачі батькам рекомендацій по догляду за малюком.
 • Від народження до року. На ранніх етапах розвитку діти, що знаходяться на грудному вигодовуванні, ефективно захищені від впливу зовнішніх негативних чинників, серед яких бактеріальні та вірусні атаки. Однак і в цей період існує ризик розвитку інфекційних захворювань. Записатися до дитячого педіатра рекомендується при виявленні у дитини ранніх ознак хвороби, це допоможе своєчасно почати лікування і попередити розвиток ускладнень.
 • Від року до семи років. Діти, які відвідують дитячі дошкільні установи, особливо схильні до розвитку ряду інфекційних захворювань. Регулярні прийоми дитячого лікаря, зокрема ті, що носять профілактичний характер, дозволяють своєчасно підібрати оптимальне лікування, а також вжити заходів, спрямованих на попередження захворювань. До них  відносять грамотне складання хорошим педіатром плану вакцинації, моніторинг загального стану здоров'я дитини і дотримання батьками правил розпорядку дня і режиму харчування малюка.
 • Від семи до вісімнадцяти років. Приватний педіатр особливо необхідний дитині в період активного росту і статевого дозрівання. Регулярне спостереження і здійснення контролю за станом здоров'я підлітка дозволить уникнути поширених проблем пубертатного періоду, своєчасно виявити появу таких і вжити заходів, спрямованих на корекцію патологічних станів.

В межах нашої клініки «Medical Plaza» обов'язки платного педіатра включають лікування і профілактику широкого спектру дитячих захворювань і патологій:

 • Реакції алергічного характеру.
 • Захворювання органів травного тракту.
 • Захворювання інфекційної етіології.
 • Механічні ушкодження і травми.
 • Аутоімунні захворювання, патології, що носять генетичний і спадковий характер.

Педіатри в поліклініці «Medical Plaza» допоможуть підібрати оптимальні варіанти лікування і профілактики захворювань, виходячи з ряду критеріїв, серед яких загальний стан дитини, його група здоров'я. Наші дитячі лікарі в Дніпрі практикують індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта, що дає можливість надання актуальних рекомендацій і призначень.

КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ ДИТЯЧИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Записатися на прийом до педіатра рекомендується при виявленні навіть незначних відхилень стану дитини від варіантів норми. Серед поширених тривожних ознак, які вимагають виклику дитячого лікаря, можна навести такі:

 • Зниження працездатності, млявість, сонливість, апатія.
 • Порушення апетиту.
 • Хворобливість в ділянці порожнини рота, горла.
 • Поява слизових виділень з носа, почервоніння горла, кашель.
 • Блідість шкірних покривів, зниження фізичної витривалості, утруднення дихання при незначних фізичних навантаженнях.
 • Хворобливість, що виникає в процесі здійснення акту сечовипускання, неприємні відчуття, що виникають в області сечового міхура.
 • Поява патологічних висипань на шкірних покривах або слизових тканинах.

Важливо пам'ятати, що консультація педіатра при виявленні навіть незначних відхилень носить обов'язковий характер. Різні види захворювань нерідко супроводжуються повною відсутністю клінічної картини, можуть бути причиною виникнення серйозних ускладнень. Щоб попередити ймовірні негативні наслідки, записатися до педіатра слід відразу після виявлення симптомів, що вказують на погіршення загального стану здоров'я і самопочуття дитини.

ПРОФІЛАКТИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Запис до дитячого лікаря є обов'язковим до виконання не тільки на тлі вже наявних проблем, але також для попередження появи таких. Профілактичні огляди є необхідними для дітей наступних вікових категорій:

 • Від народження до року. Перший виклик педіатра до новонародженого здійснюється додому. Надалі лікар регулярно оглядає дитину для оцінки стану його здоров'я і розвитку до досягнення малюком віку одного року. Також в лікарні педіатр координує дії інших фахівців, спрямовані для профілактики і усунення захворювань малюка, складає індивідуальний графік щеплень, дає рекомендації батькам по догляду за дитиною.
 • До досягнення дитиною віку двох років педіатри клініки «Medical Plaza» також проводять огляди для контролю за ростом і розвитком малюка. Як додаткові заходи профілактичного характеру використовуються різні діагностичні процедури, що дозволяють виключити розвиток захворювань і дати оцінку правильності фізичного і психічного розвитку дитини.
 • Запис на прийом до дитячого лікаря є обов'язковим до виконання перед надходженням дитини в дитячий дошкільний заклад. На даному етапі потрібно проведення комплексного медичного огляду, що дозволяє визначити готовність малюка до відвідування дитячого садка.

Профілактичні медичні огляди носять обов'язковий характер при вступі дитини до школи, а також в період навчання в загальноосвітньому закладі. Консультація платного дитячого лікаря - відмінний альтернативний варіант відвідування державної установи, що дозволяє пройти медичний огляд у спокійній і комфортній обстановці.

ВАКЦИНАЦІЯ

Вакцинація дитини є процедурою, заснованою на введенні в організм антигенних медикаментозних препаратів, що стимулюють вироблення специфічних антитіл, що підвищують стійкість імунних сил до впливу збудників певних захворювань. Вакцинація, призначена педіатром у Дніпрі, дозволяє попередити розвиток важких і небезпечних захворювань або істотно полегшити їх перебіг.

Фахівці нашої клініки рекомендують інтернет-запис до дитячих лікарів для проведення обов'язкової або рекомендованої вакцинації. У межах нашої клініки надається можливість вакцинації дитини новітніми препаратами, що виключають ймовірність розвитку ускладнень після щеплення. Для виклику платного педіатра або запису на прийом рекомендуємо скористатися контактними даними, представленими на офіційному ресурсі клініки «Medical Plaza».

ДІАГНОСТИЧНІ ЗАХОДИ

Викликати педіатра або звернутися на прийом до лікаря рекомендується, зокрема, для проведення діагностичних процедур, які дозволять своєчасно виявити наявні захворювання. Запис до дитячого лікаря онлайн або за телефоном дає можливість звернутися для проведення наступних процедур:

 • МРТ.
 • Рентгенографія.
 • Комп'ютерна томографія.
 • Електрокардіографія.
 • Ехокардіографія.
 • Ультразвукове дослідження.
 • Різні варіанти лабораторної діагностики, що включають дослідження сечі і крові для визначення наявних захворювань або патологій.

Клієнтам нашої клініки доступна послуга запису до дитячого лікаря онлайн. Ми надаємо можливість вибору найбільш зручного для вас часу відвідування фахівця, який допоможе зберегти здоров'я вашої дитини. Для запису до педіатра пропонуємо заповнити електронну форму на нашому офіційному сайті або звернутися до менеджера. Окрім того, ми надаємо можливість зв'язатися за телефоном з педіатром для отримання термінових консультацій в режимі реального часу у разі потреби. Однак слід пам'ятати, що консультація такого роду в обов'язковому порядку передбачає огляд дитини в подальшому, і виключає можливість призначення терапевтичного лікування.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження