Хіміотерапія є системним методом лікування раку, в основу якого покладено застосування сильнодіючих препаратів. Медикаменти, що призначаються пацієнтам, мають токсичні властивості, забезпечують знищення ракових клітин або припиняють їх подальше зростання. Разом з опроміненням та хірургією метод хіміотерапії належить до провідних способів боротьби з онкологічними захворюваннями. Часто ці засоби комбінуються, посилюючи таким чином ефективність проведеного курсу. В окремих випадках своєчасне призначення протиракових препаратів може стати єдиним способом, який здатний врятувати хворого від загибелі.

ОНКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ В «MEDICAL PLAZA»

Лікування онкології за допомогою хіміотерапії є одним із пріоритетних напрямків діяльності МЦ «Medical Plaza». Спеціалісти, які працюють в онкологічному відділенні, допомагають боротися з патологіями різного ступеня складності.

Пройти курс хіміотерапії в нашому центрі можна в зручний для Вас час. Лікування починається після проведення попереднього обстеження у досвідченого фахівця. Вартість терапії визначається наявними діагнозом та персональними особливостями кожного пацієнта.

Для надання консультації та огляду хворих в закладі створюється консиліум, до складу якого входять висококваліфіковані лікарі-онкологи, онкохірурги, ендокринологи та радіологи. Лікування раку методом хіміотерапії проводиться за індивідуальним планом, що враховує стадію хвороби, ступінь поширеності патологічного процесу, наявність супутніх порушень та загальний стан пацієнта.

Терапія також може проводитися за схемою, яку вже склали спеціалісти інших медичних установ. Якщо хворий не може, або не бажає надовго залишати свій будинок, та раніше лікувався у закордонному закладі протягом декількох місяців, курс проводиться на місці. Ціна хіміотерапії повідомляється індивідуально, перед початком лікування.

Після завершення курсу хіміотерапії пацієнти деякий час перебувають під диспансерним наглядом (відповідно до норм міжнародного протоколу). У нашому медичному центрі створені всі умови для обстеження та диспансерного спостереження. За необхідності, проводяться скайп-консультації.

ЯКІ ПРЕПАРАТИ ПРИЗНАЧАЮТЬ НАШІ ЛІКАРІ

Хіміотерапія при онкології, яку здійснюють наші фахівці, заснована на використанні оригінальних закордонних препаратів (європейських, американських). Кожний медикамент має відповідний сертифікат, наданий офіційним виробником.

Всі ліки зберігаються з дотриманням необхідних умов, рекомендованого температурного режиму. Завдяки наявності офіційних прямих контрактів, вартість медикаментів нижче, ніж у звичайних аптеках.

Для проведення курсу хіміотерапії застосовують 2 різновиди синтетичних препаратів:

  1. Цитотоксичні.
  2. Цитостатичні.

Цитотоксичні засоби сприяють знищенню в організмі патологічних тканин. Ці медикаменти руйнують структуру ДНК та ферменти, чим викликають поступову загибель ракових клітин. Найбільш дієвими визнані продукти, в основі яких присутні даунорубіцин, доксорубіцин, карміноміцин.

Цитостатичні засоби представлені ферментами, які «працюють» за щадним принципом. Властивості таких препаратів дозволяють проводити курс хіміотерапії, який зупиняє поділ аномальних клітин внаслідок їх інтоксикації. Під впливом цитостатиків патологічні клітинні структури позбавляються здатності до подальшої життєдіяльності, після чого розвивається некроз пухлини. Найпоширенішою групою таких ліків є антрацикліни, а також препарати мітоксантрону, мітоміцина.

Схема лікування розробляється відповідно до актуальних міжнародних стандартів. При проведенні хіміотерапії злоякісних пухлин ми точно дотримуємось рекомендованих виробниками доз, послідовності введення лікарських засобів. Також в нашому центрі проводяться премедикація та супровідна терапія. Лікування зазвичай проходить курсами. Між прийомами медикаментів передбачені перерви, необхідні для відновлення організму.

Наші переваги

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад

Висококваліфіковані фахівці

Високий рівень сервісу

Якісна та доступна медична допомога

Оснащення високотехнологічним обладнанням

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ХІМІОТЕРАПІЇ В МЦ «MEDICAL PLAZA»

У більшості випадків сеанси хіміотерапії відбуваються в амбулаторному режимі. Якщо це потрібно, пацієнта госпіталізують.

Хіміотерапія при різних видах пухлин здійснюється з максимальним комфортом, під контролем грамотного медперсоналу. Стаціонарні умови максимально наближені до домашньої обстановки, завдяки чому створюється позитивний емоційний та психологічний стан пацієнта.

Всім людям, що проходять курс хіміотерапії при онкології, гарантовані постійна увага та турбота наших медиків. Після прийому препаратів проводяться періодичні огляди, необхідні для контролю за динамікою лікування.

КОЛИ ПРОВОДИТЬСЯ ХІМІОТЕРАПІЯ?

Хіміотерапію застосовують в якості основного лікування при виявленні системних онкологічних захворювань, що негативно впливають на весь організм – лейкемії, злоякісної лімфоми тощо. При інших видах раку або при наявності солідних новоутворень хіміотерапевтичний курс включають до складу комплексної терапії.

Солідними називають пухлини, які промацуються або візуалізуються під час діагностичних процедур (УЗД, рентгену, КТ, МРТ) та мають певну локалізацію. До таких новоутворень належать карциноми або саркоми, що формуються на шкіряному покриві, слизових оболонках, в інших тканинах (кістковій, нервовій, м'якій).

Пройти хіміотерапію інколи потребується після хірургічного втручання при відсутності видимої пухлини. У подібних випадках метод сприяє підвищенню результатів лікування та допомагає попередити можливий рецидив (в основному при ракових патологіях молочної залози). Якщо у хворого виявлено поодинокі злоякісні вузлики, хіміотерапію призначають з метою зменшення їх розмірів, та проводять на етапі підготовки до операції.

Наукові дослідники американського центру «Dana-Farber Cancer Institute» стверджують – хіміотерапевтичний курс неефективний на останньому етапі протікання раку. Порівняльний аналіз доводить, що у фінальній стадії пацієнти вмирають протягом 4-х місяців незалежно від того, проводилася хіміотерапія чи ні. У цей період прийом синтетичних препаратів заборонено, тому що вони здатні посилювати фізичні страждання хворого.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Проведення хіміотерапії має різну ефективність. Медикаментозний курс здатний забезпечити повне одужання (у пацієнтів з лейкозом) або не принести очікуваних результатів (переважно у пацієнтів з онкологією нирок, немеланомним раком шкіри).

Щоб досягти позитивного ефекту, необхідно проводити діагностику на ранніх стадіях хвороби та негайно починати лікування! Перед цим потрібно уточнити у спеціаліста, скільки коштуватиме хіміотерапія.

Медична статистика стверджує – більшість видів онкології мають I ступінь розвитку та добре піддаються лікуванню. На III стадії захворювання цей показник зменшується вдвічі. На IV стадії раку прожити протягом 5-ти років здатні лише 12-15% хворих.

Хіміотерапія не тільки дозволяє вилікувати від раку велику кількість пацієнтів, але й допомагає тримати під контролем перебіг хвороби. Під дією спеціальних препаратів патологічні клітини уповільнюють своє зростання, знищуються метастази. При проведенні паліативного лікування медикаментозний курс дозволяє зменшувати розміри пухлиноподібного утворення, запобігати здавлювання органів та тканин, появі болісних відчуттів. Вартість курсу хіміотерапії розрахована на пацієнтів різного рівня достатку.

Основною проблемою, здатною знизити ефективність протиракового лікування, є наявність в аномальних клітин стійкості до призначених медикаментів. Навіть у випадку знищення 99% клітинних структур, решта з них (усього 1%) здатні вижити та стати причиною відновлення патологічного процесу. Щоб уникнути цього, медикаменти комбінують між собою або призначають у підвищених дозах.

ВИСНОВОК

Сучасна хіміотерапія є комбінованим лікувальним методом, що включає не менше 2-5 різних формул. Іноді комбінаторика визначається міжнародними стандартами лікування. В інших випадках вибором медикаментів, установкою дозувань, частоти, тривалості та кількості курсів займається лікар. Перш ніж призначати певні препарати, спеціаліст інформує пацієнта стосовно ціни курсу хіміотерапії.

У випадку підтвердження онкологічного захворювання найважливішим завданням пацієнта стає пошук закладу, співробітники якого зможуть підібрати правильне поєднання препаратів з урахуванням індивідуальних особливостей хворого та інших факторів.

Наш центр пропонує якісні курси хіміотерапії. Весь персонал МЦ «Medical Plaza» володіє великим досвідом роботи з онкологічними патологіями. Співробітники медичного закладу створюють психологічний комфорт для пацієнтів та їх рідних, підвищуючи цим ефективність лікування, прискорюючи настання одужання. Щоб пройти результативну хіміотерапію, необхідно записатися на прийом, подзвонивши за вказаним номером телефону. Також можна подати заявку за допомогою електронної форми. Під час телефонної розмови з нашим співробітником Ви зможете уточнити, скільки коштує курс хіміотерапії. В першу чергу, ціна буде визначатися вірогідним діагнозом. Ми проводимо лікування методом хіміотерапії з дотриманням усіх сучасних вимог. Наші спеціалісти прагнуть максимально подовжити та зберегти життя кожного пацієнта!

Залишити заявку

Які символи на малюнку?
Запись
на прием
Гарячі годинник