Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Відгуки нашого закладу

Дякуємо за довіру до лікаря

  • Л
    Лариса, 63 года
    Добрый день! Хочу выразить благодарность врачам Бондаренко Юрию Николаевичу и Соловьевой Наталье Евгеньевне за честность, позитив, поддержку - не обещают чуда, а создают его. Обратилась с множественным поражением - практически принесли в клинику. Спустя три месяца и...

Хіміотерапія є системним методом лікування раку, в основу якого покладено застосування сильнодіючих препаратів. Медикаменти, що призначаються пацієнтам, мають токсичні властивості, забезпечують знищення ракових клітин або припиняють їх подальше зростання. Разом з опроміненням та хірургією метод хіміотерапії належить до провідних способів боротьби з онкологічними захворюваннями. Часто ці засоби комбінуються, посилюючи таким чином ефективність проведеного курсу. В окремих випадках своєчасне призначення протиракових препаратів може стати єдиним способом, який здатний врятувати хворого від загибелі.

ОНКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ В «MEDICAL PLAZA»

Лікування онкології за допомогою хіміотерапії є одним із пріоритетних напрямків діяльності МЦ «Medical Plaza». Спеціалісти, які працюють в онкологічному відділенні, допомагають боротися з патологіями різного ступеня складності.

Пройти курс хіміотерапії в нашому центрі можна в зручний для Вас час. Лікування починається після проведення попереднього обстеження у досвідченого фахівця. Вартість терапії визначається наявними діагнозом та персональними особливостями кожного пацієнта.

Для надання консультації та огляду хворих в закладі створюється консиліум, до складу якого входять висококваліфіковані лікарі-онкологи, онкохірурги, ендокринологи та радіологи. Лікування раку методом хіміотерапії проводиться за індивідуальним планом, що враховує стадію хвороби, ступінь поширеності патологічного процесу, наявність супутніх порушень та загальний стан пацієнта.

Терапія також може проводитися за схемою, яку вже склали спеціалісти інших медичних установ. Якщо хворий не може, або не бажає надовго залишати свій будинок, та раніше лікувався у закордонному закладі протягом декількох місяців, курс проводиться на місці. Ціна хіміотерапії повідомляється індивідуально, перед початком лікування.

Після завершення курсу хіміотерапії пацієнти деякий час перебувають під диспансерним наглядом (відповідно до норм міжнародного протоколу). У нашому медичному центрі створені всі умови для обстеження та диспансерного спостереження. За необхідності, проводяться скайп-консультації.

ЯКІ ПРЕПАРАТИ ПРИЗНАЧАЮТЬ НАШІ ЛІКАРІ

Хіміотерапія при онкології, яку здійснюють наші фахівці, заснована на використанні оригінальних закордонних препаратів (європейських, американських). Кожний медикамент має відповідний сертифікат, наданий офіційним виробником.

Всі ліки зберігаються з дотриманням необхідних умов, рекомендованого температурного режиму. Завдяки наявності офіційних прямих контрактів, вартість медикаментів нижче, ніж у звичайних аптеках.

Для проведення курсу хіміотерапії застосовують 2 різновиди синтетичних препаратів:

  1. Цитотоксичні.
  2. Цитостатичні.

Цитотоксичні засоби сприяють знищенню в організмі патологічних тканин. Ці медикаменти руйнують структуру ДНК та ферменти, чим викликають поступову загибель ракових клітин. Найбільш дієвими визнані продукти, в основі яких присутні даунорубіцин, доксорубіцин, карміноміцин.

Цитостатичні засоби представлені ферментами, які «працюють» за щадним принципом. Властивості таких препаратів дозволяють проводити курс хіміотерапії, який зупиняє поділ аномальних клітин внаслідок їх інтоксикації. Під впливом цитостатиків патологічні клітинні структури позбавляються здатності до подальшої життєдіяльності, після чого розвивається некроз пухлини. Найпоширенішою групою таких ліків є антрацикліни, а також препарати мітоксантрону, мітоміцина.

Схема лікування розробляється відповідно до актуальних міжнародних стандартів. При проведенні хіміотерапії злоякісних пухлин ми точно дотримуємось рекомендованих виробниками доз, послідовності введення лікарських засобів. Також в нашому центрі проводяться премедикація та супровідна терапія. Лікування зазвичай проходить курсами. Між прийомами медикаментів передбачені перерви, необхідні для відновлення організму.

Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження