Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Хіміотерапія раку молочних залоз частіше за все призначається в якості ефективного доповнення до хірургічного втручання. Лікувальний курс зупиняє зростання ракових клітин, припиняє процес метастазування, попереджує виникнення рецидиву.

Завдяки використанню сучасних сильнодіючих препаратів, які мають протипухлинні властивості, вдається значно підвищити загальне та безрецидивне виживання пацієнток із раком молочних залоз (РМЗ). Якісно проведена хіміотерапія при онкології грудей дозволяє зменшити ризик виникнення рецидиву до 23,8%, знизити кількість летальних випадків на 15%.

Спеціалісти МЦ «Medical Plaza» розробляють індивідуальні схеми лікування. З метою підвищення ефективності проведеного курсу медикаменти комбінуються між собою, а дози підбираються з урахуванням чутливості ракових клітин до конкретних лікарських засобів. Щоб уникнути можливих побічних ефектів хіміотерапії та її негативних наслідків, проводиться премедикація.

ВИДИ ХІРУРГІЧНОГО ВТРУЧАННЯ

При виборі способу проведення операції перш за все враховується стадія хвороби. До того, як здійснити хірургічне втручання, наші фахівці детально оцінюють загальний стан пацієнтки, уточнюють наявність супутніх захворювань.

1 СТАДІЯ

При першій стадії раку молочних залоз переважно вдаються до проведення органозберігаючих операцій:

 • лампектомії;
 • квадрантектоміі.

Зазначені процедури забезпечують видалення пухлинних клітин разом із прилеглими до них фрагментами здорової тканини. Це допомагає забезпечувати чистоту країв резекції. Іноді молочну залозу або регіонарні лімфатичні вузли видаляють повністю.

 

Хіміотерапія при раку молочної залози 1 стадії призначається відразу після проведеної операції. Дослідження підтверджують – на цьому етапі організм добре сприймає протиракові препарати, завдяки чому істотно підвищується ефективність призначеного лікування.

2 СТАДІЯ

При діагностуванні другої стадії раку обов'язково потребується оперативне втручання. У цей період проводяться органозберігаючі операції або повне видалення грудних залоз. Вибір оптимального способу лікування робиться на підставі детальної оцінки стану жінки. Якщо метастази виявляються в області регіональних лімфовузлів, їх обов'язково видаляють.

На 2 стадії раку грудей хіміотерапія має призначатися якомога швидше – одразу після діагностичного обстеження до проведення операції та опромінення, після хірургічного втручання.

3 ТА 4 СТАДІЇ

3 та 4 стадії онкології стають серйозною підставою для повного видалення патологічної залози. Далі виконується точна реконструкція втраченого органу, яку також можливо зробити в нашому медичному центрі.

Хіміотерапія при раковому враженні грудей, що проводиться на 3 стадії хвороби, має багато спільного з попереднім лікуванням. Отримати позитивні результати вдається завдяки правильному підбору гормонотерапії («виключенню» яєчників, прийому інгібіторів ароматази). На 4 стадії раку хіміопрепарати зменшують інтенсивність негативної симптоматики, сприяють підвищенню якості життя.

ЧИ ЗАВЖДИ ПОТРІБНА ХІМІОТЕРАПІЯ ПРИ РАКУ ГРУДЕЙ?

Хіміотерапія при онкології молочної залози вважається необхідною, тому що вже на ранній стадії РМЗ поширюється небезпечний процес. Він призводить до ранньої гематогенної дисемінації та появи віддалених мікрометастазів, що не завжди піддаються візуалізації. Саме наявність субклінічних метастазів провокує потенційне прогресування онкологічної хвороби.

Хімія при раку грудей показана пацієнткам з 1-3 стадіями захворювання.

Незалежно від стадії хвороби, біологічних характеристик та гістології ракових утворень, прийом протипухлинних препаратів призначається жінкам репродуктивного віку (в основному з метою профілактики, тому що пухлини часто стають агресивними при активізації метаболічних процесів).

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Хіміотерапія при раку молочної залози здатна діяти на організм по-різному. Іноді виникають побічні ефекти, усунути які дозволяють своєчасне проведення медичних заходів або призначення спеціальних ліків. Більшість з них проходять самостійно, після припинення прийому медикаментів.

Курси хіміотерапії при раку молочної залози можуть супроводжуватися небажаними явищами, серед яких:

 • випадання волосся;
 • відсутність апетиту;
 • нудота;
 • блювота;
 • виразки слизової рота;
 • порушення стільця (діарея, запори);
 • ослаблення імунітету;
 • підвищена кровоточивість;
 • порушення менструального циклу;
 • млявість, постійна втома.

Співробітники МЦ «Medical Plaza» здійснюють високоякісне лікування раку грудей методом хіміотерапії. Наші спеціалісти призначають препарати, створені відомими у всьому світі виробниками. Такий підхід дозволяє уникнути появи побічних ефектів, які іноді супроводжують курс хіміотерапії при раку грудей, та забезпечує повне одужання пацієнток.

У медичному центрі працюють досвідчені психологи, реабілітологи, що допомагають швидко відновлюватися після пройденого курсу та повертатися до звичного способу життя. Наші фахівці попереджають – досягти позитивних результатів та зупинити прогресування раку вдається тільки завдяки ранньому початку лікування. Чим пізніше пацієнтка звернеться за допомогою, тим складніше буде проходити хіміотерапія раку грудей. Крім того, часу для одужання знадобиться набагато більше.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Якщо рак грудей було виявлено та проліковано на ранній стадії, переважно зберігається сприятливий прогноз. 5-річне виживання в цьому випадку досягає 94%. На 2 стадії цей показник знижується до 79%.

Ефективність хіміотерапії забезпечується кількома чинниками:

 1. Ранньою діагностикою. Чим раніше виявиться захворювання, тим більший ефект забезпечить хіміотерапія при онкології грудей. На цьому етапі хвороби важливо не зволікати, тому що РМЗ прогресує прискореними темпами. Навіть якщо у Вас відсутні ознаки захворювання, рекомендується регулярно відвідувати мамолога, самостійно обстежувати груди (здійснюючи пальпацію в домашніх умовах).
 2. Проведенням тестів на чутливість онкоутворення до гормональних медикаментів. Якщо активність пухлинного білка не визначається імуногістохімічним методом, вдаються до проведення FISH-тесту
 3. Правильно обраною тактикою хіміотерапевтичного лікування. Грамотний підхід до терапії дозволяє значно подовжувати життя пацієнток, підвищувати його якість (в тому числі на пізніх стадіях хвороби).

Максимально результативним вважається курс лікування РМЗ, під час якого хіміотерапія поєднується з хірургічним втручанням та опроміненням. Така комбінація сучасних протипухлинних методів дозволяє ефективно боротися з раком та часто забезпечує повне одужання.

КОЛИ ПОТРІБНО ЛІКУВАТИСЯ У СТАЦІОНАРІ?

Лікарі-онкологи, що працюють в МЦ «Medical Plaza», користуються загальноприйнятим в Європі форматом хіміотерапевтичного лікування онкології грудних залоз. Медичні процедури здійснюються в умовах денного стаціонару. Пацієнтки можуть приїжджати сюди на кілька годин перед роботою або в кінці дня.

Іноді хімія при раку грудей вимагає короткочасної госпіталізації, яка займає до 2-х діб. Знаходження в стаціонарі показано жінкам, у яких лікування проходить з побічними ефектами (блювотою, іншими небажаними явищами). Під час перебування в медичному закладі проводиться курс з протиблювотними препаратами, спеціальними розчинами, призначається нутритивна підтримка. Такі заходи значно зменшують ризик розвитку негативної реакції на цитостатики.

ПРО ЯКІСТЬ ПОСЛУГ

Хімія при раку молочної залози проходить відповідно до індивідуальної схеми лікування, розробленої досвідченим спеціалістом-онкологом, після уважного вивчення результатів діагностики.

Лікарські засоби, що використовуються в нашій установі, їх якість, дозування, послідовність застосування та інші важливі моменти повністю відповідають Європейським протоколам. Весь процес терапії побудований на введенні оригінальних протипухлинних медикаментів, що випускаються провідними фармацевтичними компаніями західних країн. Дженерики практично не використовуються.

У медичному центрі «Medical Plaza» проводиться комплексна хіміотерапія раку молочних залоз з обов'язковим відстеженням показників крові та параметрів гомеостазу. Завдяки цьому гарантується точний контроль за тривалістю та швидкістю введення препаратів, необхідною кількістю лікувальних курсів. Ціна хіміотерапії при раку молочної залози повідомляється індивідуально, після ретельного вивчення особливостей протікання онкологічного захворювання.

Залишити заявку