Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Введення протипухлинних препаратів вважається одним з найбільш ефективних способів лікування онкологічних захворювань. Подібні медикаменти здатні поступово руйнувати ракові клітини та зупиняти їх подальший розвиток. Хіміотерапія при раку шлунка, яка проводилась під контролем досвідченого спеціаліста, в рази підвищує ефективність хірургічної операції.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ РАКУ ШЛУНКА В МЦ «MEDICAL PLAZA»

Спеціалісти МЦ «Medical Plazа» володіють передовими методами лікування раку. Звертаючись до нас, важливо знати наступне:

  1. Онкологи, що працюють в нашому центрі, здійснюють терапію раку шлунка на всіх етапах протікання хвороби (включаючи III та IV стадії).
  2. Наші лікарі застосовують тільки оригінальні протиракові препарати, що виробляються в США та Європі.
  3. Лікування засновується на використанні протоколів, затверджених провідними американськими фахівцями в області онкології.

Медичний центр «Medical Plazа» готовий допомогти навіть тим хворим, яких в інших медичних закладах визнали невиліковними. Відгуки про хіміотерапію при раку шлунка, залишені пацієнтами, підтверджують високий професіоналізм наших лікарів-онкологів.

ЯК ВПЛИВАЄ СТАДІЯ ХВОРОБИ НА ПРОГНОЗ ТА ТАКТИКУ ЛІКУВАННЯ?

Найбільш сприятливим прогноз стає в тих ситуаціях, коли ракові клітини не виявляються в стінках шлунка та не досягають лімфовузлів (стадія 1А). У 90% випадків пацієнтам з такою формою захворювання вдається прожити довге життя без постійної медикаментозної підтримки.

Коли патологія виходить за межі шлункових стінок та зачіпає прилеглі тканини (2-3 стадії), виконується резекція уражених органів. При такому перебігу захворювання хіміотерапія посилює ефективність операції та забезпечує 3-річне виживання 8 з 10 хворих.

При великому ураженні внутрішніх органів та систем (4 стадія) курс з хімічними препаратами покращує прогноз. Шанси на виживання зберігаються у 50% пацієнтів.

ХІМІОТЕРАПІЯ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ

Лікування хіміопрепаратами, що призначаються післяопераційним хворим, називається ад'ювантним. Завданнями такої терапії стають знищення ракових клітин, що залишилися в організмі, та попередження можливого рецидиву.

Результати досліджень підтвердили – хімія при раку шлунка, що складається з призначення Капецитабіна, на 10% підвищила 3-річне виживання прооперованих пацієнтів з 2-3 стадією онкології. Прийом препарату протягом 6-ти місяців дозволив збільшити число тих хворих, що вижили, на 15% (без супутніх рецидивів та метастазів).

Найменш токсичною вважається схема лікування, при якій пероральний прийом таблеток Капецитабін поєднується з ін'єкціями похідного платини оксалиплатина. Перший курс лікування призначається за 4-6 тижнів після хірургічного втручання. Всього проводиться 6 курсів з інтервалами по 3 тижні. Тривалість хіміотерапії при раку шлунка становить півроку.

ДООПЕРАЦІЙНЕ ЛІКУВАННЯ

Якщо операція не проводиться  у зв'язку з наявними протипоказаннями, пацієнту призначається 3 курси хіміотерапії з 2-3 різновидами медикаментів. Далі може бути виконане хірургічне втручання, після чого обов'язково призначають ще 3 курси з протираковими засобами (загальна кількість курсів – 6).

Хіміотерапія при лімфомі шлунка, побудована на зазначеному принципі лікування, підвищує кількість пацієнтів з 5-річним виживанням вдвічі, та дозволяє попередити розвиток рецидиву.

ЧОМУ ТЕРАПІЯ ПРОХОДИТЬ ЦИКЛАМИ?

Хімія при раку шлунка проходить циклами, що тривають 14, 21, 28 днів. Після кожного з них передбачається обов'язкова перерва, тривалість якої визначається індивідуально. Інтервали необхідні для того, щоб дати організму можливість відновитися та відпочити. Також вони допомагають знизити ризик пошкодження здорових клітин разом із хворими структурами.

Вартість хіміотерапії при раку шлунка буде визначатися різновидом призначених ліків та стадією захворювання.

ОСНОВНІ ПРЕПАРАТИ

При наявності злоякісних пухлин в шлунку та кишечнику хіміопрепарати обов'язково комбінуються між собою. Наші фахівці спираються на рекомендації, надані Національною загальною онкологічною мережею (NCCN, США). Відповідно до її протоколів, найефективнішими є такі поєднання медикаментів:

  • похідні фторпіримідину + платинові препарати + протипухлинні антибіотики;
  • фторпіримідини + препарати платини.

Пацієнтам старшого віку, які мають супутні захворювання та скарги на погане самопочуття, спочатку призначається монотерапія (лікування одним лікарським засобом). У разі поліпшення стану, переходять на 2-3-компонентні схеми.

ЛІКУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ З МЕТАСТАЗАМИ

При метастазуванні хірургічне втручання не проводиться. Хворим із прогресуючим захворюванням призначають схеми лікування, які вони здатні перенести.

Хіміотерапія при раку шлунка з метастазами, що полягає в призначення одного препарату, часто не приносить позитивних результатів. Подовжити життя хворого вдається тільки завдяки застосуванню 3-компонентних лікувальних схем.

У разі позитивного сприйняття медикаментів, хімія при раку шлунка включає в себе до 8 курсів, після чого пацієнт деякий час перебуває під медичним наглядом. Якщо після закінчення 3-місячного терміну зростання пухлини відновиться, застосовують ліки, що вже використовувалися. Коли патологія починає активізуватися раніше, схему лікування повністю змінюють (подібний стан речей говорить про те, що пухлина набула резистентності до раніше призначених засобів).

ТАРГЕТНА ТЕРАПІЯ

Крім традиційних препаратів, застосовується таргетна терапія. Цей метод побудований на введенні ліків, які діють прицільно на молекули-активізатори зростання злоякісних пухлин.

До числа таргетних медикаментів, що призначаються пацієнтам онкологами МЦ «Medical Plazа», належать:

  • Рамуцирумаб;
  • Трастузумаб.

Рамуцирумаб забезпечує блокування VEGF (рецептора фактора росту судинного ендотелію). Дана речовина стимулює зростання нових судин та посилене харчування пухлини. Препарат вводять внутрішньовенно (один раз на 2 тижні).

Трастузумаб є блокатором білка, що знаходиться на поверхні клітин слизової шлунка (HER2). Виробляючись у великих обсягах, цей елемент прискорює розмноження патологічних клітинних структур. Як і попередній засіб, препарат застосовують для внутрішньовенного введення.

БОРОТЬБА З РЕЦИДИВАМИ

При виникненні рецидиву насамперед розглядається можливість проведення операції. Якщо втручання визнається технічно неможливим, призначається терапія (з опроміненням або без нього). Основні принципи лікування при цьому залишаються колишніми.

Операція з видалення частини шлунка або всього органу, а також хіміотерапія, здатні викликати різні ускладнення. Щоб зменшити ризик розвитку негативних наслідків лікування, фахівець повинен грамотно підбирати види препаратів та дозування, встановлювати правильну тривалість курсу.

Спеціалісти нашого центру мають багаторічний досвід лікування онкологічних захворювань. Відгуки про хіміотерапію при раку шлунка підтверджують – боротьба з патологією в МЦ «Medical Plazа» проходить максимально безпечно та ефективно. До початку курсу лікарі проводять попередню медикаментозну підготовку. Під час терапії кожен хворий отримує рекомендації стосовно правильного харчування, а після її завершення дотримується індивідуальної програми реабілітації.

Хіміотерапія при раку шлунка, що проводиться в нашому центрі, дозволяє досягти позитивних змін навіть при найбільш агресивних формах патології. Якщо захворювання є повністю невиліковним, ми подовжуємо життя пацієнта, підвищуємо його якість та позбавляємо від негативних симптомів. Вартість хіміотерапії при раку шлунка повідомляється особисто кожному клієнту.

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження