Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

ОСОБИСТИЙ ПСИХОТЕРАПЕВТ - НЕОБХІДНІСТЬ СЬОГОДЕННЯ

На сьогоднішній день відвідування особистого психотерапевта стало звичайним явищем, як і візит до дільничного лікаря-терапевта.

ПСИХОТЕРАПЕВТ - ЦЕ ФАХІВЕЦЬ, ЩО ДІАГНОСТУЄ І ЛІКУЄ ПСИХОСОМАТИЧНІ  ЗАХВОРЮВАННЯ, ТОБТО ТІ ХВОРОБИ ТІЛА, ПРИЧИНОЮ ЯКИХ СТАЛИ ПСИХІЧНІ ЧИННИКИ.

До нас в центр звертаються з різними проблемами, починаючи від безсоння і тривожних станів і закінчуючи явними відхиленнями в психічному розвитку і поведінці. Наш психотерапевт готовий допомогти пацієнтові впоратися з симптомами будь-якого стану. Він використовує тільки ті психотерапевтичні прийоми, які вже неодноразово довели свою ефективність.

Психотерапія корисна як для абсолютно здорових людей, так і для тих, хто знаходиться в так званих межових станах, здатних перерости в серйозне психічне відхилення.

Звернутися до фахівця слід, якщо ви:

  • відчуваєте, що вам складно впоратися з накопиченими душевними переживаннями;
  • відчуваєте, що вам необхідно поділитися з кимось своїми проблемами, отримати пораду і підтримку;
  • розумієте, що стосунки з оточуючими носять поверхневий характер;
  • важко переживаєте розрив з коханою людиною або не можете знайти другу половинку;
  • у важкі періоди свого життя.

Цей список далеко не повний. Внутрішні переживання, стрес, а також часті захворювання можуть стати причиною для звернення до досвідченого психотерапевта.

Лікар-психотерапевт в МЦ "Medical Рlaza" проведе аналіз ситуації, що склалася, допоможе знайти вихід з цього замкнутого кола. Ви відчуєте впевненість в своїх силах і зрозумієте, чому все так сталося. Лікар розкриє Ваші сильні сторони і допоможе розібратися у внутрішньому світі. Особливо це важливо сьогодні, коли зміни в суспільному житті у багатьох викликають психологічний шок.

Якщо важко спілкуватися з колегами, не можете відкритися для нових знайомств, відвідування сеансів психотерапії не тільки зробить Вас більш впевненим, але і допоможе позбутися деяких нав'язливих розладів.

Стан тривоги або напади паніки, незрозумілі фобії - всі страхи і переживання, які йдуть із глибин підсвідомості, Ви розберете в бесідах з лікарем, і вони поступово відійдуть.

Крім того, психотерапевт проводить процедури психодіагностики та психокорекції. Як і будь-які інші психотерапевтичні процедури, вони спрямовані на відновлення душевної рівноваги і дозвіл внутрішніх проблем.

Медичний центр "Medical plaza" пропонує послуги висококваліфікованого психотерапевта. Для вашого комфорту і економії часу прийом ведеться за записом. Час сеансу - 1 година.

Поєднуючи популярні й інноваційні методики, зокрема психофармакологічні і психодинамічні методи, лікар-психотерапевт позбавить від неприємних симптомів і ви зможете повернутися до нормального способу життя. Терапія носить індивідуальний характер. Все залежить від характеру виявлених відхилень в кожному конкретному випадку.

Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад
 Сучасний багатофункціональний лікувальний заклад 
Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Залишити заявку