Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці
Ціни на послуги
Точну ціну на дату обстеження уточнюйте за телефонами нашого контакт-центру.
Назва послуги
Ціна
Консультація лікаря-ендокринолога
650 грн
Консультація лікаря-ендокринолога повторна
550 грн

Послуги, що надаються ендокринологом в Medical Plaza

ЛІКУВАННЯ

Захворювань щитоподібної залози:

 • Дифузний нетоксичний зоб;
 • Дифузний токсичний зоб (тиреотоксикоз, «гіпертиреоз», Хвороба Грейвса);
 • Вузловий зоб (багатовузловий зоб);
 • Гіпотиреоз (первинний або вторинний);
 • Хронічний аутоімунний тиреоїдит;
 • Рак щитоподібної залози.

Цукрового діабету:

 • Цукровий діабет 1 типу;
 • Цукровий діабет 2 типу;
 • Гестаційний цукровий діабет.

Порушень обміну речовин:

 • Ожиріння;
 • Метаболічний синдром.

Нейроендокринних захворювань:

 • Синдром гіперпролактинемії;
 • Акромегалія (гіпофізарний гігантизм);
 • Хвороба і синдром Іценко - Кушинга (гіперкортицизм).

ЕНДОКРИНОЛОГІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ І ЛІКУВАННЯ В MEDICAL PLAZA

Ендокринологія - одна з наймолодших галузей медицини, що бурхливо розвивається. Лікарі-ендокринологи займаються лікуванням захворювань, пов'язаних з порушеннями гормональної сфери. Проблеми ендокринології так чи інакше стосуються практично всіх галузей медицини і тісно пов'язані з кардіологією, онкологією, офтальмологією, гастроентерологією, нефрологією, урологією, неврологією, гінекологією.

До ендокринних залоз належать гіпофіз, щитоподібна та паращитоподібна залози, надниркових залоз і залози зі змішаною функцією (внутрішньої і зовнішньої секрецією): статеві залози і підшлункова залоза. Основна роль ендокринних залоз в організмі - вплив на процеси обміну речовин, росту, фізичного і статевого розвитку.

Порушення в ендокринній системі призводять до розладів життєдіяльності організму. В основі ендокринних порушень лежить або надмірне посилення, або зниження функцій тієї чи іншої залози. Симптоми ендокринних захворювань вкрай різноманітні і можуть мати безліч «масок» інших захворювань. В результаті пацієнтові дуже важко самостійно розібратися, коли і з якими симптомами слід звернутися на прийом до лікаря-ендокринолога. Найпоширенішими захворюваннями сучасності є цукровий діабет і різні порушення функції щитоподібної залози.

Якщо Ви помітили збої в роботі організму, хочете дізнатися більш детальну інформацію про стан своєї щитоподібної залози або інших ендокринних органів або Вам потрібен огляд, тоді необхідно записатися на прийом до лікаря-ендокринолога МЦ «Medical Plaza».

У «Medical Рlaza» Ви отримаєте консультацію лікаря і пройдете повне обстеження. Широкий спектр лабораторних аналізів дозволить швидко і точно визначити будь-яке гормональне порушення, виявити причини безпліддя і / або ожиріння.

За допомогою УЗД-апарату екстра класу виявляють вузлові утворення в щитоподібній залозі на початковому етапі розвитку. За наявності вузлів великого розміру наші фахівці проводять пункційну біопсію і в найкоротші терміни визначають природу новоутворень для вибору тактики лікування.

Наявність денного стаціонару в нашому Медичному Центрі дає можливість проводити більш інтенсивне і якісне лікування, а також профілактику хронічних судинних ускладнень при цукровому діабеті, провести корекцію інсулінотерапії.

Широкі можливості МЦ «Medical Рlaza» забезпечують якісне обстеження та добір лікування індивідуально для кожного пацієнта з подальшим спостереженням у фахівців нашого центру.

Якісна і доступна медична допомога
 Якісна і доступна медична допомога 
Оснащення високотехнологічним обладнанням
 Оснащення високотехнологічним обладнанням 
Високий рівень сервісу
 Високий рівень сервісу 
Висококваліфіковані фахівці
 Висококваліфіковані фахівці 

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження