Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza
YouTube

Ендопротезування кульшового суглоба в Medical Plaza

Ендопротезування кульшового суглоба в Medical Plaza

Операція із заміни тазостегнового суглоба — найбільш сучасний та результативний метод хірургічного лікування, що дозволяє покращувати функціонування опорно-рухового апарату за рахунок заміни тканин зчленування штучним протезом.

Проведення імплантації в «Медікал Плаза» – можливість повернути колишню активність. Операція із заміни тазостегнового суглоба - одна з найуспішніших операцій на суглобах. У пацієнтів спостерігаються вражаючі довгострокові результати, що полягають у підвищенні мобільності, усуненні больового синдрому, мінімальній кількості можливих ускладнень та підвищенні якості життя.

Ми підготували спеціальний подарунок – вигідна ціна на ендопротезування для соціально важливих професій – вчителів, лікарів, вихователів, соціальних працівників тощо.

Фахівець у галузі артроскопії та ендопротезування суглобів

Титарчук Ростислав Вадимович
Лікар-ортопед травматолог першої категорії зі стажем 12 років. Пройшов численні зарубіжні курси у галузі ендопротезування суглобів. Напрямки роботи:
 1. Ендопротезування тазостегнового суглоба;
 2. Ендопротезування колінного суглоба;
 3. Артроскопія (всі суглоби);
 4. Переломи. Остеосинтез при переломах;
 5. Спортивні травми та ін.

Соціальна ціна на ендопротезування кульшового суглоба

Все включено

90000 uah

Вигідна ціна

Що входить у вартість:

 • ендопротез найвищої якості від європейського виробника;
 • загальне знеболювання;
 • операція;
 • перебування у стаціонарі 2 дні.
YouTube

Інтерв'ю з експертом у галузі ендопротезування

Нормальний тазостегновий суглоб функціонує, як шарнірне зчленування. Головка стегнової кістки (куля) зчленовується з вертлужною западиною, забезпечуючи плавний діапазон рухів в декількох площинах. Будь-який стан, який зачіпає будь-яку з цих структур може привести до погіршення стану суглоба. Це, в свою чергу, може привести до деформації, розвитку больового синдрому та втрати функції. Частими захворюваннями, що вражають стегно таким чином, є остеоартрит. Інші стани, які можуть негативно вплинути на стегно, включають запальні артрити, коксартроз кульшового суглоба, синдром імпінджменту, дисплазію зчленування в процесі розвитку, травми (наприклад: перелом шийки стегнової кістки), новоутворення та остеонекроз.

Операція по заміні тазостегнового суглоба — найбільш сучасний та результативний метод хірургічного лікування, дозволяє поліпшувати функціонування опорно-рухового апарату за рахунок заміни тканин зчленування штучним протезом.

ЯКА ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ?

Передопераційні обстеження включають: загальний аналіз крові, аналізи крові на функцію нирок і печінки, загальний аналіз сечі, рентген грудної клітини, ЕКГ і фізикальне обстеження. Лікар медичного центу «Medical Plaza» визначить, які з цих аналізів необхідні, в залежності від вашого віку та стану здоров'я. Будь-які ознаки інфекції, важкого захворювання серця або легенів або активних метаболічних порушень, таких як неконтрольований діабет, можуть відстрочити проведення ендопротезування.

Якщо стан стегна дозволяє це, то фахівець може порекомендувати передопераційну програму вправ для нарощування м'язів і підвищення гнучкості. Це може допомогти з відновленням.

Що відбувається під час операції

Після переміщення пацієнта в операційну його укладають на операційний стіл, і анестезіолог проводить знеболювання. Як правило, для таких об'ємних хірургічних втручань (тривалість ендопротезування становить близько 2:00) перевага віддається спінальнії анестезії (більш безпечна для людей похилого віку) або повноцінному комбінованому наркозу. Останній вид знеболювання супроводжується розслабленням м'язів, тому при його використанні лікарі будуть керувати диханням пацієнта.

Після досягнення необхідного анестезуючого ефекту хірурги приступають до обробки операційного поля та проводять доступ до суглобової капсули. У центральній частині зчленовані тканини розсікаються на 10 см. Після цього фахівець розкриває суглоб і виводить голівку тазостегнової кістки в операційну рану. На наступному етапі виконується її резекція.

Під час оперативного лікування кісткова тканина моделюється з урахуванням форми ендопротезу, який фіксується у кістці найбільш підходящим способом. На наступному етапі вертлюжна западина обробляється дрилем зі спеціальною насадкою для видалення суглобового хряща. У підготовлену западину встановлюється і закріплюється чашка протезу.

На завершальному етапі проводиться зіставлення поверхонь і їх зміцнення за рахунок зшивання розсічених тканин. У ділянці оперативного втручання фіксується аспіраційний дренаж, необхідний для витікання виділень і накладається пов'язка.

Якому виду протезування надати перевагу?

Перед проведенням лікування лікарі клініки проводять детальну діагностику та обирають найбільш результативний і прогнозований варіант фіксації.

Різні методи оперативного лікування відрізняються обраним типом ендопротезу, його розміром, способом з'єднання штучного суглобу з тканинами. У медичному центрі «Medical Plaza» використовуються цементні, безцементні та гібридні види з'єднань.

 1. Фіксація цементного ендопротезу проводиться за рахунок спеціального біологічного клею, після застигання якого структури штучного суглоба та кісткові тканини міцно з'єднуються поміж собою.
 2. Безцементний фіксація можлива при використанні протезів зі спеціальною конструкцією. На їх поверхні розташовується безліч невеликих виступів, нерівностей, заглиблень і отворів. Під час відновлення кісткова тканина проростає в них, за рахунок чого стегно і ендопротез стають єдиним комплексом.
 3. Змішаний або гібридний вид фіксації полягає в тому, що ніжка прикріплюється до кісткової тканини за допомогою цементу, а чашка без цементу до вертлюжної западини.

Який прогноз тотального ендопротезування кульшового суглоба?

Навчання пацієнтів важливо для забезпечення довговічності заміненого стегна. Після оперативного лікування не рекомендується виконувати інтенсивні вправи, такі як біг або контактні види спорту, оскільки вони можуть повторно пошкодити штучний суглоб. Плавання ідеально підходить для поліпшення м'язової сили, рухливості і витривалості.

Пацієнти повинні знати і повідомляти особам, які здійснюють догляд, про те, що у них є штучний суглоб. Антибіотики рекомендуються при будь-яких інвазивних процедур, будь-то хірургічні, урологічні, гастроентерологічні або стоматологічні. Також слід лікувати інфекції в інших частинах тіла, щоб запобігти поширенню інфекції в суглоб. Це важливо, тому що бактерії можуть проходити через кровотік з цих ділянок і викликати інфікування протезу стегна.

Проведення імплантації в «Медікал Плаза» - можливість повернути колишню активність. Операція по заміні тазостегнового суглоба - одна з найуспішніших операцій на суглобах, на сьогодні. У ретельно обстежених пацієнтів, що підходять для повної заміни тазостегнового суглоба, спостерігаються вражаючі довгострокові результати, які полягають у підвищенні мобільності, усуненні больового синдрому, мінімальній кількості можливих ускладнень і підвищення якості життя.

Залишити заявку