З-поміж пріоритетних напрямків діяльності МЦ «Medical Plaza» онкологія посідає одне з провідних місць. У медичному закладі розвиваються та успішно застосовуються різні сучасні методики. Здійснюється скринінг ракових патологій, проводиться обстеження та лікування вже наявних онкологічних захворювань.

Перелік послуг, що надаються у відділенні онкології:

 • скринінг на наявність у пацієнтів онкологічних патологій;
 • лабораторна діагностика при ракових захворюваннях;
 • хірургічні втручання при онкопатології;
 • консервативне лікування;
 • малоінвазивні втручання;
 • реконструктивні операції та відновлювальні заходи після основного лікування;
 • диспансерний нагляд за післяопераційними пацієнтами та людьми в стадії ремісії;
 • спостереження та подальше лікування пацієнтів, які отримували первинну онкологічну допомогу в інших медичних закладах;
 • хоспіс.

Сбагатофункціональний лікувальний заклад

Висококваліфіковані фахівці

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ

Якісна та доступна медична допомога

Оснащення високотехнологічним обладнанням

ОНКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «MEDICAL PLAZA»

Онкологічне відділення нашого центру працює з вересня 2016 року. Пріоритетним напрямком його роботи є лікування доброякісних, злоякісних новоутворень молочної залози та шкіряного покриву. Також активно розвиваються хірургічна допомога при пухлинах черевної порожнини, напрямок онкогінекології.

В онкологічному відділенні МЦ «Medical Plaza» лікування пухлин здійснюється різними методами. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план з урахуванням стадії протікання патології, поширеності ракового процесу, наявності супутніх порушень, загального стану хворого. Відповідно до міжнародних протоколів, для вибору оптимального варіанту терапії проводиться онкоконсиліум (у найбільш складних випадках).

Наші спеціалісти застосовують найбільш результативні методі лікування:

 • хірургічне втручання;
 • хіміотерапію;
 • симптоматичну та підтримуючу терапію.

На високому рівні проводиться комплексна реабілітація.

Хірургічне лікування включає в себе реконструктивні та пластичні операції, спрямовані на заміщення або відновлення втраченого органу. За необхідності, вони проводяться одночасно з основним оперативним втручанням, наприклад, маммопластика при операції на молочній залозі.

Також у нашому центрі здійснюється лікування за вже готовою схемою, складеною спеціалістами іншого медичного закладу. Зокрема, якщо пацієнт не бажає надовго залишати місце проживання, а лікування проходив у закордонному медичному закладі (в середньому, весь цикл займає 6-12 місяців), ми організуємо терапію на місці.

Після проведених операцій та лікувального курсу наші клієнти, згідно міжнародного протоколу, залишаються під диспансерним наглядом. В центрі передбачені все умови для обстеження та диспансерного спостереження. Якщо це потребується, ми проводимо скайп-консультації, втілюючи в життя принцип «іншої думки».

Для медикаментозного лікування наші фахівці використовують тільки високоякісні сертифіковані препарати, придбані з офіційних каналів, безпосередньо від виробника. Ми точно дотримуємось усіх необхідних умов зберігання та транспортування медикаментів, наприклад, використовуємо метод «холодового ланцюга». Завдяки офіційним прямим контрактам ціни на препарати для хіміотерапії є нижчими, ніж у звичайних аптеках.

Діагностика пухлинних захворювань проводиться як в рамках обстеження з приводу патології конкретного органу або системи та цілеспрямованого пошуку, так і в скринінгових програмах. Скринінги – це регулярні профілактичні обстеження, які потребуються для виявлення хвороби на ранніх (досимптомних) стадіях. У цьому випадку шанси на одужання, за умови отримання своєчасного та якісного лікування, стають максимальними.

У нашому медичному центрі вже маються випадки діагностування й лікування пухлин на доклінічній (нульовій) стадії.

Ви можете бути впевненими в експертному рівні медичної допомоги, медикаментозної допомоги та якісному сервісі.

Весь персонал відділення, як лікарі, так і середній медперсонал, мають великий досвід роботи з онкопатологіями. Ми прагнемо до створення максимального психологічного комфорту для пацієнтів та їх рідних. Це також має величезне значення на етапах лікування й одужання.

Ми боремося за життя наших пацієнтів!!!

Рання діагностика, застосування сучасних методик лікування, малоінвазивна хірургія та оригінальні препарати, а також грамотна реабілітація та реконструкція – це ті принципи роботи відділення онкології МЦ «Medical Plaza», які в комплексі призводять до отримання очікуваних результатів.

Сьогодні онкологічне захворювання – це не фатальний діагноз, якщо уважно ставитись до свого здоров'я та довіряти справжнім спеціалістам.

 

Залишити заявку

Які символи на малюнку?
Запись
на прием

Відгуки клієнтів

Таран П. С. 63 роки

Вітаю колектив клініки з Новим
Годом !!! . Низький уклін Кутовий Ю. В.

Гарячі годинник