Медичний центр - Medical Plaza
Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Шановні відвідувачі нашого сайту! На цій сторінці ми зібрали відгуки наших пацієнтів щодо процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), проведеної у нашому медичному центрі. Ділимося історіями боротьби з безпліддям за допомогою сучасних репродуктивних технологій. Всі матеріали записані зі слів пацієнтів та за їх згодою.

 •  Вагітність із першої ж спроби ЕКЗ 

   

  Після п'яти років шлюбу ми з чоловіком стали замислюватися над дітьми, а точніше про те, чому досі у нас їх немає. Лікарі розводили руками. Після того, як я здала різні аналізи, мені поставили діагноз «безпліддя неясного генезу».

  ...
 •  Виявилося, що ЕКЗ – це не так страшно, як мені здавалося 

   

  Вперше я замислилася про ЕКЗ приблизно через 3 роки після одруження. Після двох невдалих спроб завагітніти наші стосунки з чоловіком сильно погіршилися, були навіть думки про розлучення з обох боків. ЕКЗ можна сказати було нашою останньою надією зберегти шлюб.

  ...
 •  Чудо після декількох невдалих спроб 

   

  У мене природжене ендокринне захворювання, через яке повністю відсутні менструації. Мої нескінченні походи до лікарів почалися ще у підлітковому віці, але ніхто не міг точно поставити діагноз і знайти причини мого стану. Одні лікарі казали, що причина у пологовій травмі, інші заявляли, що це генетична аномалія. Але від цих припущень мені легше не ставало. Проблему змогли визначити лише у клініці Medical Plaza.

  ...

 •  Я була категорично проти ЕКЗ 

   

  Ми з чоловіком після весілля вирішили не поспішати заводити дітей. Вирішили заробити на квартиру, машину, пожити собі. І ось через три роки все-таки зважилися на цей серйозний крок. Я зовсім не очікувала, що ми зіштовхнемося з серйозними труднощами під час зачаття. Цілий рік ми працювали над тим, щоб завагітніти, але нічого не виходило.

  ...
 •  ЕКЗ стало нашою останньою надією 

   

  За кілька років після весілля всі батьки почали нескінченно запитувати у нас, коли будуть онуки. Ми й самі хотіли поповнення, але, на жаль, у нас нічого не виходило. Тому подібні фрази про онуків мене виводили з рівноваги та змушували відчувати себе неповноцінною.

  ...
 •  Чудеса трапляються не лише у казках! 

   

  Наш шлях до довгоочікуваної вагітності та народження доньки був непростим. Через хронічне запалення та наявність спайок мені видалили труби, тому природне зачаття було просто неможливим. Скажу чесно, ми з чоловіком довго не наважувалися на процедуру ЕКЗ. Було багато страхів та побоювань. Як з'ясувалося, головне в цій історії знайти гідну клініку та хорошого репродуктолога.

  ...

 •  "Були сльози, гнів, заперечення" 

   

  Якоїсь миті, проживши 5 років у шлюбі, ми з чоловіком почали замислюватися про дітей. Минув місяць, два, півроку, рік, а вагітність так і не наставала. Ми вирішили пройти обстеження. Зрештою з'ясувалося, що є проблеми і в мене, і в чоловіка. Не хочу вдаватися до подробиць, скажу тільки, що лікар сказав, що завагітніти допоможе тільки ЕКЗ.

  ...
 •  «Про ЕКЗ я навіть чути не хотіла» 

   

  Ми з чоловіком усвідомлено поставилися до бажання мати дитину. Здали аналізи, які, до речі, не виявили жодних відхилень. Пройшли повну підготовку. Але минуло півроку, а результату так і не було. Коли я зрозуміла, що щось не те, я почала посилено ходити лікарями. Просто не передати скільки сил та енергії я витратила. Лікарі розводили руками. У результаті мені поставили діагноз – первинне безпліддя неясної етіології.

  ...
 •  Гарантій ніхто не дає! 

   

  Діагноз «безпліддя» пролунав, як грім серед ясного неба. Ми думали, що це вирок, а мрія стати батьками так і залишиться неможливою. Я почала замислюватися про процедуру ЕКЗ, але боялася потрапити не до того лікаря. Я чула багато різних історії з поганим кінцем і не хотіла їхнього повторення.

  ...

 •  Історія мого довгоочікуваного материнства 

   

  Ми з чоловіком довгі роки чекали нашого малюка. Одному Богу відомо, що тільки ми не робили, не пробували, засмучувалися, розчаровувалися, але не втрачали надії і йшли далі. Скільки сліз я пролила, не розуміючи, за що мені все це і чому я не можу стати матір'ю.

  ...

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження