Медичний центр - Medical Plaza

 

Ми з чоловіком довгі роки чекали нашого малюка. Одному Богу відомо, що тільки ми не робили, не пробували, засмучувалися, розчаровувалися, але не втрачали надії і йшли далі. Скільки сліз я пролила, не розуміючи, за що мені все це і чому я не можу стати матір'ю.

Якісна і доступна медична допомога
Оснащення високотехнологічним обладнанням
Високий рівень сервісу
Висококваліфіковані фахівці

Ми з чоловіком довгі роки чекали нашого малюка. Одному Богу відомо, що тільки ми не робили, не пробували, засмучувалися, розчаровувалися, але не втрачали надії і йшли далі. Скільки сліз я пролила, не розуміючи, за що мені все це і чому я не можу стати матір'ю.

Я дуже довго не могла наважитися на ЕКЗ. Думала кілька років. Я боялася, що ембріон не приживеться, були побоювання, що гормональні препарати погано вплинуть на моє здоров'я, а дитина народиться з генетичними порушеннями. Але все ж таки я зважилася на консультацію репродуктолога. Я подумала, що просто послухаю фахівця, щоби підтвердити свої побоювання і заспокоїтися. Але з першого ж візиту вона вселила в нас надію, впевненість і сказала, що ми впораємося з усім. Що виявилося правдою, але про це трохи пізніше.

Я зрозуміла, що всі мої страхи ґрунтуються на домислах, міфах і жодного відношення до правди вони не мають. Виявляється, немає жодних досліджень, що від стимуляції розвивається рак. ЕКЗ не є причиною генетичних мутацій. Так, у деяких випадках з першого разу ембріони не приживаються, але є багато позитивних історій, тут все індивідуально. Про інші забобони навіть не хочу говорити, не знаю, хто їх взагалі вигадав. Як добре, що я все це з'ясувала та наважилася на ЕКЗ.

Підготовка у нас проходила як завжди: великий список аналізів та обстежень. Перед тим, як вступити до протоколу, мені було призначено лікування, бо не всі аналізи були в нормі. Етап стимуляції я пройшла швидко. Незвично було колоти собі уколи. Я взагалі боягуз і перша ін'єкція далася мені важко. Але виявилося не все так страшно і далі все пішло, як по маслу. Трохи нудило мене в цей період і болів низ живота, але я була готова на все заради свого малюка.

Пункція у мене пройшла чудово. Наркоз я добре перенесла. Нічого не відчула. У ці дні намагалася пити більше води та дотримуватися правильного харчування.

За підсумком у нас вийшло чотири хороші п'ятиденні ембріони. Два з них мені підсадили. Перенесення зародків взагалі пройшло так легко і швидко, що я не встигла зрозуміти, як усе почалося і скінчилося. Далі я жила своїм звичним життям, єдине, я не займалася спортом, не піднімала тяжкості і дотримувалася деяких інших обмежень, про які мені сказав лікар.

Найжахливіше це невідомість. Коли ти думаєш: пан чи пропав. Я намагалася думати про хороше, але в голову лізли погані думки, які не давали спокою. У такі моменти я включала веселу комедію, щоб відволіктися чи йшла на прогулянку. Якоїсь миті цікавість взяла гору, і я зробила тест на вагітність, який показав дві смужки. Я розуміла, що рано радіти, але все ж це трохи вгамувало мою тривогу. Аналіз на ХГЛ та УЗД підтвердили мою вагітність.

Я щиро вдячна клініці «Medical Plaza» за те, що допомогли нам здійснити нашу довгоочікувану мрію стати батьками. Мене вразило те, що всі процедури проводились на новітньому устаткуванні. Тут кожен на своєму місці добре знає свою роботу. Не може не привернути до себе увагу і затишна, доброзичлива атмосфера всього закладу. Я рада, що звернулася саме сюди!

Запис на прийом до лікаря
На сайті

Швидко та зручно: обирайте лікаря, дату та час візиту. Всього за пару кліків.

 

Через застосунок

Зручний мобільний додаток для твого смартфону.

Доступний для завантаження