Шановні пацієнти, в зв'язку з великим навантаженням на контакт-центр,
запис на прийом тепер можлива і через мобільний додаток
MedicalPlaza

Ми з чоловіком усвідомлено поставилися до бажання мати дитину. Здали аналізи, які, до речі, не виявили жодних відхилень. Пройшли повну підготовку. Але минуло півроку, а результату так і не було. Коли я зрозуміла, що щось не те, я почала посилено ходити лікарями. Просто не передати скільки сил та енергії я витратила. Лікарі розводили руками. У результаті мені поставили діагноз – первинне безпліддя неясної етіології.

Про ЕКЗ ми навіть чути не хотіли. Начитавшись історій про Жанну Фріске та Анастасію Заворотнюк, я була абсолютно впевнена, що штучне запліднення призводить до раку. Але коли я більш детально вивчила це питання, то побачила, що немає жодного дослідження, що підтверджує, що жінки, які пройшли процедуру ЕКЗ, хворіють частіше на онкологію порівняно з тими, хто народив природним способом.

Клініку ми вибирали довго та ретельно. Жодного разу ходили на первинні прийоми до різних медичних центрів, але все не те. У результаті ми зупинилися на клініці Medical Plaza. Лікар говорив змістовно, ​​видно, що це справжній професіонал своєї справи. При цьому відчувалася доброта та людяність у спілкуванні.

На першій консультації ми задали всі питання, що нас хвилюють. Лікар теж багато чого запитав у нас, щоби зрозуміти загальну картину. Потім ми з чоловіком вирушили здавати аналізи. Багато часу це не зайняло, бо все було в одному місці. Коли результати аналізів були готові, репродуктолог все вивчила і сказала, що ми можемо розпочати протокол.

Мені видали гормональні препарати для стимуляції яйцеклітин. Уколи я робила собі вдома сама в один і той самий час у живіт. Перша ін'єкція була найстрашнішою. Але все пройшло добре. У шприца тоненька маленька голочка.

Стимуляція тривала близько двох тижнів. У цей час живіт трохи збільшився у розмірах і періодично виникали головні болі. Але я це змогла пережити. Тим більше що лікар про це заздалегідь попередив.

Наступний етап протоколу це пункція. Мені її проводили під наркозом в операційній. Нічого страшного у цій процедурі немає. Анестезіолог попросив мене порахувати до 10, я дорахувала до 5 і відключилася. Прокинулася я вже у ліжку у своїй палаті. Від наркозу я добре відійшла. Трохи цього дня тягнув низ живота і все. Десь півгодини на животі лежала ємність з льодом, потім я ще кілька годин залишалася в клініці, після чого вирушила додому. Все що від мене вимагалося, так це вести здоровий спосіб життя, відпочивати, їсти багато білкової їжі і пити не менше двох літрів води щодня, чого я неухильно дотримувалася.

Далі слідував етап перенесення зародка. Процедура, до речі, проводилася в тому ж місці, де мені робили пункцію. Все пройшло швидко та безболісно. За допомогою спеціального шприца з тоненькою голкою мені ввели в матку ембріон. До речі, я теж спостерігала за процесом, тому що паралельно робилося узі і все це відслідковувалося на моніторі. Потім я полежала десь півгодини і можна було вставати. Того ж дня я була вдома. З рекомендацій був відпочинок та жодних нервів. Також не можна було піднімати тяжкості, ходити в лазню та вести статеве життя.

На цьому робота лікарів закінчується. А далі залишається лише чекати та сподіватися на диво. Десь через тиждень у мене дуже почав тягти низ живота. Ох як я тоді нахвилювалася. Адже це могло вказувати як на вагітність, так і на менструацію, що наближається. Здається, за два тижні я здала кров на ХГЛ, який показав позитивний результат.

Озираючись назад, я щаслива, що наш вибір упав саме на клініку «Medical Plaza», яка здійснила нашу мрію стати батьками!

Залишити заявку